امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۲۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:عباس زارع
عباس زارع+عبارت
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
حال ناخوش اهالی فرهنگ / ۹۰۰ پرونده خسارت کرونایی برای فعالان حوزه فرهنگ و هنر در مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت که تاکنون حدود ۹۰۰ پرونده خسارت کرونایی برای فعالان حوزه فرهنگ و هنر استان تشکیل شده است تا بخشی از آسیب‌های این بخش جبران شود.
عباس رجبی + عباس زارع + عبارت
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
در نشست شهردار ساری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مطرح شد:
همراهی شهرداری ساری برای تکمیل بزرگترین تالار فرهنگی شمال کشور
امروز در نشست مشترک شهرداری ساری و اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران، عباس رجبی شهردار ساری همراهی خود را برای تکمیل این مجموعه فرهنگی در مرکز استان اعلام کرد.
نشست خبری عباس زارع+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
گفتگوی ویژه عبارت با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران؛
زارع: نگاه سیاسی و سلیقه ای به فرهنگ و هنر بزرگ ترین آفت است
ما در اداره ارشاد شهرهای بدون سینمای استان مانند قائمشهر با بضاعت خودمان سینمای سیار به راه انداختیم که تا پیش از موضوع کرونا استقبال خوبی هم از آن به عمل می‌آمد. یعنی اینطور نبوده که چون ایجاد سینما به‌طور کامل در اختیار اداره ارشاد نیست ما این مسئله را پیگیری نکنیم اما معتقدیم اگر بنا به ساخت سینما باشد در جهان امروز باید به سمت پردیس‌های سینمایی در جوار مراکز خرید و تفریحی برویم. مانند کاری که در فریدونکنار، آمل و نور در حال انجام است.
عباس زارع+عبارت
پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
اعضای خانه مطبوعات مازندران مشخص شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ۴۱۴ عضو از بین ۵۱۴ عضو خانه مطبوعات مازندران در انتخابات این خانه شرکت و اعضای هیات مدیره آن را انتخاب کردند.
عباس زارع+عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل ارشاد مازندران: اولویت مدیران طرح‌های سالم‌سازی دریا، صرفاً اقتصادی نباشد / برگزاری جشنواره های ساحلی در تابستان امسال
عباس زارع بر تقویت حمایت از فعالیت‌های فرهنگی هنری در طرح‌های سالمسازی دریا تاکید کرد.
عباس زارع+عبارت
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
خسارت ۲۵۰ ميلیارد ریالی کرونا به فرهنگ وهنر مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از خسارت ۲۵۰ میلیارد ریالی به حوزه فرهنگ و هنر استان مازندران دربحران كرونا خبر داد.
عباس زارع+عبارت
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
کانون های مساجد استان مازندران در خط مقدم مقابله با کرونا / از توزیع ماسک تا حمایت از نیازمندان
زارع با اشاره به فعالیت‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مازندران در راستای مقابله با ویروس کرونا، گفت: اقدامات متعددی صورت پذیرفت که از جمله آنها می‌توان به تهیه ماسک ، مواد ضدعفونی و تهیه اقلام معیشتی برای محرومان و نیازمندان استان در شرایط کنونی اشاره داشت.
نشست خبری عباس زارع+عبارت
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹
مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامى مازندران :
پرسنل صنوف فرهنگی هنری مشمول قانون بيمه بيكارى مي شوند
مدير كل ارشاد مازندران تاكيد كرد : برابر مقررات تامین اجتماعی، لزوما بیمه شدگان بیکار که دارای کد کارگاهی بوده اند مشمول دریافت حق بیمه بیکاری هستند و اشخاصی که بصورت خویش فرما بیمه شده اند( مثل بیمه شدگان صندوق هنر) مشمول نیستند.
دایرکت + عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
تصویری از جلسه تاریخی مجلس که یوسف نژاد منتشر کرد / این خلیل کبابی بود یا رونالدینیو؟! / تشکر جالب رویا نونهالی از استاد خوشرو / بهداد سلیمی در شوک درگذشت دوست وزنه بردارش / پیام هنرمندان مازندرانی به پزشکان و پرستاران
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و نهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
خوشرو+عبارت
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
پیام تسلیت مدیرکل ارشاد مازندران به مناسبت درگذشت استاد خوشرو
ستادابوالحسن خوشرو "سرمايه‌ای از فرهنگ و هنر مازندران، آخرين آواها و نواها را خواند و نواخت و از ديار خاك كوچ كرد و ضايعه‌ای ديگر برای هنر موسيقى بومى مازندران بر جای گذاشت.
 ابوالحسن خوشرو استاد موسیقی مازندرانی + عبارت
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
پیکر استاد خوشرو بعد از ظهر یکشنبه تشییع می‌شود
ستاد تشییع پیکر استاد ابوالحسن خوشرو ، خواننده و نوازنده پیشکسوت مازندرانی بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۱ اسفند در قائمشهر تشییع می‌شود.
دایرکت + عبارت
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
بازگشت قهرمان به روی تشک / تفاوت کرونای سعودی و کرونای ایرانی از دید مدیرکل ارشاد / تصاویری از از استقرار گروه های تب سنج در جنوب و غرب مازندران / سفر نماینده منتخب ساری به مشهد در این روزهای خطرناک!
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و ششمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
توصیه های کرونایی مدیرکل ارشاد / ویدئوی عجیب در روز انتخابات که خانم بازیگر منتشر کرد / رونمایی فرماندار سوادکوه از یک مدل رای گیری برای اولین بار در ایران! / بازیکن استقلال پشت پرده درگیری با ماموران در دربی را رو کرد
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و چهارمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
نشست خبری عباس زارع+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
بهمن ماه فرهنگی و هنری مازندران به روایت مدیرکل ارشاد استان؛
روزهای پرترافیک فرهنگ و هنر مازندران / از جشنواره فیلم، موسیقی و مد و لباس فجر تا نمایشگاه مطبوعات و کتاب در غرب استان
روزهای شلوغ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران کماکان ادامه دارد. با فرا رسیدن بهمن ماه و مناسبت های خاص این ماه از سال مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در گفتگو با عبارت به تشریح اقدامات این اداره در قالب بهمن ماه فرهنگی مازندران پرداخت.
عباس زارع+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
فصل تماشای فیلم‌های فجر در مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از میزبانی ساری برای اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.