امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۵۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:عباس زارع
دایرکت + عبارت
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
بازگشت قهرمان به روی تشک / تفاوت کرونای سعودی و کرونای ایرانی از دید مدیرکل ارشاد / تصاویری از از استقرار گروه های تب سنج در جنوب و غرب مازندران / سفر نماینده منتخب ساری به مشهد در این روزهای خطرناک!
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و ششمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
توصیه های کرونایی مدیرکل ارشاد / ویدئوی عجیب در روز انتخابات که خانم بازیگر منتشر کرد / رونمایی فرماندار سوادکوه از یک مدل رای گیری برای اولین بار در ایران! / بازیکن استقلال پشت پرده درگیری با ماموران در دربی را رو کرد
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و چهارمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
نشست خبری عباس زارع+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
بهمن ماه فرهنگی و هنری مازندران به روایت مدیرکل ارشاد استان؛
روزهای پرترافیک فرهنگ و هنر مازندران / از جشنواره فیلم، موسیقی و مد و لباس فجر تا نمایشگاه مطبوعات و کتاب در غرب استان
روزهای شلوغ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران کماکان ادامه دارد. با فرا رسیدن بهمن ماه و مناسبت های خاص این ماه از سال مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در گفتگو با عبارت به تشریح اقدامات این اداره در قالب بهمن ماه فرهنگی مازندران پرداخت.
عباس زارع+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
فصل تماشای فیلم‌های فجر در مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از میزبانی ساری برای اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.
فیلترشکن+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بیست و هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
توصیه عباس زارع به سیاسیون: وارد عرصه مطبوعات نشوید / ماجرای کناره‌گیری مسئولان ۲۶ مرکز تحت نظارت بهزیستی از زبان سرپرست سابق / علی رغم وعده و وعیدها افتتاح آزادراه تهران-شمال باز هم به تعویق افتاد!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
پایتخت کتاب+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
کدام شهر مازندران پایتخت کتاب ایران می شود؟ / ۴ شهر کاندید شدند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از قرار گرفتن نام ۴ شهر مازندران در بین نامزدهای انتخاب ششمین پایتخت کتاب ایران خبر داد.
فیلترشکن+عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
بیست و پنجمین بسته ویژه خبری عبارت؛
توصیه رسانه ای مدیرکل ارشاد به مدیران مازندران / نیروگاه برق نکا باید پلمپ باشد! / وقتی نماینده سابق نور و محمودآباد از رانت های استان می گوید / فرماندار نوشهر:حتی برای تامین نان مسافران هم مشکل داریم!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
نشست خبری عباس زارع+عبارت
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال مازندران تمدید شد / کتاب کمک درسی کتاب سال نمی شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ارائه آثار به اولین جشنواره کتاب سال مازندران تا ۳۰ بهمن ماه تمدید شد.
نشست خبری عباس زارع+عبارت
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸
مدیرکل فرهنگ مازندران:
کمی بیشتر از ۱۰ درصد رسانه‌های مازندران محتوا تولید می‌کنند
عباس زارع با اشاره به وجود ۵۰۰ رسانه دارای مجوز در استان، افزود: درست است این تعداد رسانه داریم ولی تولید محتوی توسط ۷۰ رسانه استان انجام می‌شود و در تمام فضای مجازی محتوای تولیدی توسط این رسانه‌ها بازنشر داده می‌شود.
عباس زارع + عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
پیوستن بیش از ۱۱۹ هزار مازندرانی به فهما/کانون اخلاص در یک‌قدمی پایتختی فهما
زارع بابیان اینکه تاکنون ۱۱۹ هزار و ۶۹۲ مازندرانی به طرح فهما پیوستند، گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری اخلاص با ۱۴ هزار و ۷۴ امتیاز و شهید علی گرائیلی با امتیاز ۱۳ هزار و ۸۵۰، هر دو از قائم‌شهر در رتبه‌های اول و دوم کسب عنوان پایتختی فهما قرار دارند.
پوستر+عبارت
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸
فراخوان دریافت آثار هنری در مازندران:
پوستر «خاتم سلیمان» در ساری رونمایی شد
عباس زارع از رونمایی نخستین فراخوان هنری «خاتم سلیمان» ویژه بزرگداشت شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی»، در چهار بخش طراحی پوستر، تایپو گرافی، موشن گرافیک و پویانمایی با حضور حضرت آیت ا... محمدی لائینی نماینده مقام معظم رهبری، دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری و، با مهلت ارسال اثر تا ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.
دایرکت + عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
از پیام های تسلیت سیاسیون و هنرمندان تا خاتمه دادن به شایعه یک نقل و انتقال فوتبالی
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. نخستین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
عباس زارع+عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
دیدار مدیرکل فرهنگ مازندران با نماينده پاپ در ایران؛
زارع و داويديان در نور، میلاد مسیح را گرامی داشتند / داويديان: ما خود را ايرانى ميدانيم
در اين ديدار زارع ضمن تبريك سال نو ميلادى به اسقف داويديان وهموطنان مسيحي آرزوى سالى خوب و بدون خشنونت در جهان را نمود و ارامنه را جزئى از تاريخ و فرهنگ ايران دانست كه همواره در برهه هاى حساس تاريخى در كنار ملت ايران ايستادند.
ساخت پردیس سینمایی نور آ+عبارت
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
عملیات اجرایی ساخت پردیس سینمایی نور آغاز شد
عملیات اجرایی نخستین پردیس سینمایی امید مازندران با ظرفیت ۳۰۰ نفر و سه سالن مجزا در نور آغاز شد.
نشست خبری عباس زارع+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در مازندران برپا می‌شود
مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی مازندران از برپایی نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در استان خبر داد.