امروز : چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۱۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان
کدخدایی+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات روحانی / تصمیم بازنگری در قانون اساسی طبق قانون با رهبری است
سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به اظهارات رییس جمهور گفت: در خواست بازنگری در قانون اساسی را هر کسی می‌تواند بدهد اما تصمیم بازنگری طبق قانون با رهبر معظم انقلاب است.
کدخدایی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
شورای نگهبان طرح یارانه ۱۲۰ هزار تومانی مجلس را بالاخره تائید کرد / دولت موظف به پرداخت شد
شورای نگهبان طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی را تایید کرد.
کدخدایی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
احتمال تائید صلاحیت سید محمد خاتمی و محمود احمدی‌نژاد در انتخابات از زبان سخنگوی شورای نگهبان
سخنگوی شورای نگهبان درباره آخرین وضعیت اصلاح قانون انتخابات، الکترونیکی شدن انتخابات و حضور احتمالی سیدمحمدخاتمی و محموداحمدی نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ و ... توضیحاتی ارائه کرد.
کدخدایی + عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
طرح مجلس برای پرداخت یارانه جدید رد شد
سخنگوی شورای نگهبان از رد طرح الزام دولت برای پرداخت یارانه کالاهای اساسی در این شورا خبر داد.
کدخدایی+عبارت
چهارشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۹
شورای نگهبان: از دوران «ماقبل سیم خاردار» به دوران «موشک‌های پیشرفته» رسیده‌ایم
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: ساخت موشک بر خلاف ظاهر ساده آن بسیار پیچیده است که به راحتی میسر نشود اما به مدد تلاش دانشمندان موشکی ایران اسلامی، در فاصله‌ای کوتاه این گنج حاصل شده است.
کدخدایی+عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
آخرین نظر فقهای شورای نگهبان درباره ریاست جمهوری زنان از زبان کدخدایی / طرح مالیات بر خانه‌های خالی ابهام دارد / ورودی به قرارداد چین و ایران نداشتیم
سخنگوی شورای نگهبان گفت:ما هیچ گونه ورودی به قرارداد ایران و چین نداشتیم و تا زمانی که مجلس مصوبه‌ای در این زمینه به ما ارائه نکند، ما بررسی نخواهیم داشت.
کدخدایی+عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
پیش‌بینی ریاست‌جمهوری زنان در آینده / کدخدایی: بهتر است من از شورای نگهبان بروم تا جا برای جوان ترها باز شود
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگویی با روزنامه «اطلاعات» در پاسخ به سوالی درباره ریاست‌جمهوری خانم‌ها گفت: دقیقا مساله ممنوعیت‌های قانونی نیست و پای مسائل فرهنگی در میان است.
کدخدایی+عبارت
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹
پاسخ‌های کدخدایی به ادعای همکاری دخترش با پسر تاجگردون در یک شرکت/شاید برخی نامزدهای ریاست جمهوری در خیابان یا نماز جمعه صحبتی با اعضا کرده باشند
سخنگوی شورای نگهبان گفت: دیداری به‌شکل سازمان یافته با نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری نداشتیم. ممکن است در نماز جمعه، در خیابان یا مجلس یک کسی، فردی را ببیند و صحبتی شود که ما بیاییم یا نیاییم اما این گونه صحبت‌ها به عنوان مذاکره با شورا تلقی نمی‌شود.
آیت الله جنتی+عبارت
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پاسخ کدخدایی به شائبه‌ها درباره داماد آیت‌الله جنتی
در همین انتخابات مطالب زیادی علیه اعضای شورای نگهبان گفته شد که مثلاً پول می‌گیرند و افراد را تأیید می‌کنند؛ فلان عضو شورای نگهبان این نسبت را به فلان کاندیدا دارد، بنابراین او را تأیید کرده است؛ فلان عضو شورای نگهبان به دلیل مسائل سیاسی فلانی را تأیید کرده است؛ نسبت به خود من که چند تا شرکت به نام ما درآوردند، قبلاً CNN حساب‌های بانکی سوئیس برای من درست می‌کرد و روی سایت خودش می‌گذاشت، که البته با پیگیری‌های حقوقی حکمی بر علیه CNN گرفته شد که نمی‌دانم هنوز این مطالب گذاشته می‌شود یا خیر
محمود احمدی نژاد+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
واکنش کدخدایی به شایعه لابی احمدی‌نژاد با شورای نگهبان
تأیید یا عدم تأیید صلاحیت احمدی‌نژاد در صورت ورود دوباره به انتخابات محل بحث است. نشانه‌ها گواهی بر این نیست که او با موضعی متفاوت یا چراغ سبز از سوی شورای نگهبان روبه‌رو خواهد شد؛ تا جایی که سال ۹۶ نیز آیت‌الله جنتی به محمدرضا باهنر گفته بود احمدی‌نژاد در‌صورتی‌که قصد شرکت در انتخابات داشته باشد، دنبال فتنه است.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
ایراد شورای نگهبان به لایحه حذف ۴ صفر از واحد پولی کشور
سخنگوی شورای نگهبان از ایراد این شورا به لایحه حذف چهار صفر از واحد پولی کشور خبر داد و گفت: با وجود توضیحات رئیس بانک مرکزی در این خصوص همچنان برای اعضای شورای نگهبان ابهام باقی ماند.
عباسعلی کدخدایی + عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
خبر خوش برای معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی
سخنگوی شورای نگهبان از تایید قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در این شورا خبر داد.
علی مطهری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
افشاگری دوباره علی مطهری درباره جلسه ردصلاحیت / اگر می‌گفتم هرچه شما می‌فرمایید تأیید صلاحیت می‌شدم
این موضوع را برای اولین‌بار است که می‌شنوم. موضوع خبرنگاران اصلا به من گفته نشد که می‌توانید خبرنگار به داخل جلسه ببرید. فقط زمان خروج، یک نفر به من گفت: می‌توانید با خبرنگار مصاحبه کنید. من ملاحظه شورای نگهبان را کردم. اگر به خبرنگار می‌گفتم به این دلایل مرا ردصلاحیت کرده‌اند، به ضرر شورای نگهبان تمام می‌شد و شاید اصلا منتشر نمی‌کردند
علی مطهری+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
پاسخ مطهری به کدخدایی: از ملت به خاطر ضربه زدن به نظام عذرخواهی کنید
«‌آنارشیسم نحوه اجرای نظارت استصوابی توسط شورای نگهبان یعنی ملاک قرار دادن امیال و گرایشهای فردی چند تن از اعضا ی شورا در بررسی صلاحیت نامزدهاست نه اعتراض به این رفتار.»
علی مطهری+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
جوابیه تند شورای نگهبان به انتقادات علی مطهری
از نماینده‌ای که به تندخویی و پرخاشگری شهره است، انتظار رعایت شئون نمایندگی و حفظ اعتبار مجلس نمی‌رود؛ لکن از رسانه‌ها و مطبوعات انتظار می‌رود با انتشار مطالب صحیح و عالمانه در هدایت درست افکار عمومی نقش صحیح ایفا نمایند.