امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۴۲ AM
آخرین اخبار:
علی لاریجانی مبتلا به کرونا شد قدردانی حسین زادگان از فرهنگ و صبوری مردم مازندران از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان ماجرای تیراندازی در بابل چه بود؟ / سقوط مرد ۲۷ ساله به چاه ۲۰ متری در ساری / یک نفر بر اثر شلیک گلوله در نوشهر کشته شد / دستگیری ۱۴ سارق در بابلسر / کشف ۲۰ کیلو گرم تریاک از یک خودرو در آمل / قتل یک جوان در چمستان در یک نزاع دسته جمعی در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید / آیا عسل موجب کاهش وزن می شود؟ / کشف نشانه اصلی ابتلا به ویروس کرونا / سندروم دست بی قرار چیست؟ آخرین آمار کرونا در مازندران متفاوت‌ترین سیزده‌ به‌در ساروی‌ها زیر سایه کرونا ساری خالی از سکنه کلاهبردار میلیاردی داروی ضد کرونا در چنگ کارآگاهان عملیات ویژه پلیس فتای مازندران دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد
نتیجه جستجوی کلیدواژه:علی اصغر احمدی
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
اطراق در حاشیه رودخانه‌های مازندران ناامن است
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به بارش روزهای تاسوعا و عاشورا در این استان از مردم و مسافران خواست تا از اطراق در حاشیه رودخانه‌ها بپرهیزند.
سیل+عبارت
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
اوضاع مناطق سیل زده مازندران
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران اوضاع را در مناطق سیل زده استان عادی توصیف کرد و گفت: روند بازسازی و تعمیرات واحدهای آسیب دیده مطلوب است.
هشدار-عبارت
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵
هشدار مدیریت بحران مازندران
مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران در باره فعالیت سامانه بارشی در این استان هشدار داد.