امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۳۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:علی اصغر یوسف نژاد
یوسف نژاد + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
نمایندگان مجلس دهم چند وزیر دولت روحانی را استیضاح کردند؟ / یوسف نژاد از طرح ها و لوایح تصویب شده مجلس دهم می گوید
یوسف نژاد با بیان اینکه مجموعا ۷۲۱ طرح و لایحه در مجلس دهم مطرح شده، خاطرنشان کرد: از این میزان ۱۱۰ مورد بایگانی، ۲۵ مورد مسترد و ١٧۵ مورد تبدیل به قانون شده است که ۱۰۶ مورد آن لایحه و ۶۹ مورد طرح نمایندگان بوده است. همچنین ۴٠۶ مورد در حال بررسی است که چهار مورد در شورای نگهبان و سه مورد در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح است.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
مقصد بعدی علی مطهری، فلاحت پیشه، محمود صادقی و کوهکن بعد از نمایندگی مجلس/ چه کسانی راهی وزارت نفت و امور خارجه می‌شوند؟ / یوسف نژاد در کدام وزارتخانه فعالیت می کند؟
کم‌تر از یک هفته دیگر به پایان مجلس دهم مانده است و برخی نمایندگان مجلس باید به فکر مقاصد جدید برای ادامه فعالیت‌های خود باشند. به گواه آمار تنها ۵۶ نماینده از مجلس دهم به مجلس یازدهم راه پیدا کرده اند. ۲ نماینده مجلس دهم فوت شدند و ۳ نفر از آن‌ها برای حضور در پست‌ها و مناصب دیگر، بهارستان را ترک کردند.
یوسف نژاد+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آمارهای جالب مجلس دهم از زبان یوسف نژاد / ۱۰ هزار تذکر نمایندگان مجلس دهم به اعضای کابینه/ سهم رئیس‌جمهور ۲۲۰۰ تذکر
نمایندگان در طول ۴ سال عمر مجلس دهم حدود ۱۰ هزار و ۱۰۰ تذکر کتبی را به رئیس‌جمهور و وزرای کابینه داده‌اند که رئیس‌جمهور بیشترین سهم را در این تذکرات داشته است.
یوسف نژاد+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
یوسف نژاد: حمله به دولت و مجلس به منزله بی توجهی به رای مردم است
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمله به مجلس و دولت نادیده گرفتن مردم سالاری دینی و بی توجهی به رای مردم است اظهار کرد: البته این حملات را با عنوان انتقاد مطرح می‌کنند ولی انتقاد با سیاه نمایی متفاوت است.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی عبارت از صحن علنی مجلس+تصاویر؛
تصویب منطقه آزاد در مازندران/۱۳۲ نماینده به مازندران آری گفتند
علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده ساری در گفتگو با خبرنگار عبارت از تصویب لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران خبر داد.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی عبارت از صحن علنی مجلس+عکس؛
منطقه آزاد مازندران در دستور کار امروز مجلس قرار گرفت / آیا بهارستان نشینان طلسم ۱۲ ساله را خواهند شکست؟
بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص لایحه مناطق آزاد سرخس-دوغارون و مازندران در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
دایرکت + عبارت
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
کنایه سنگین شجاع خلیل زاده به اعلام زمان اوج کرونا توسط مسئولین / رونمایی قهرمان کشتی جهان از فرزندانش / تصاویری از جلسه ی کرونایی هیات رئیسه مجلس که یوسف نژاد منتشر کرد / عکس زیرخاکی حنیف عمران زاده از دوران حضورش در تیم ملی امید
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. چهل و چهارمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
تصویری از جلسه تاریخی مجلس که یوسف نژاد منتشر کرد / این خلیل کبابی بود یا رونالدینیو؟! / تشکر جالب رویا نونهالی از استاد خوشرو / بهداد سلیمی در شوک درگذشت دوست وزنه بردارش / پیام هنرمندان مازندرانی به پزشکان و پرستاران
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سی و نهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
یوسف نژاد+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
علی اصغر یوسف نژاد و تمام رکوردهایی که شکست؛
تنها کاندیدای صاحب مثلث طلایی/ چرا یوسف نژاد یک سروگردن از همه رقبا بالاتر است؟!
فراموش نکنید قرار نیست شومن، کنسرت گذار، سخنران قهار یا فردی نوچه؛ پرور را انتخاب کنیم، بلکه همه‌ی این ادا آوارها برای هدفی در جریان است و آن اینکه بهترین‌ها را برگزینیم.
نمایندگان مازندران+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
عبارت شانس نمایندگان فعلی مازندران برای انتخاب مجدد را بررسی می‌کند؛
بخت بالای شاعری برای دبل و شانس کم نیازآذری برای هتریک / از رقبای چغر یوسف نژاد تا آرای شکننده لاشکی
بررسی‌های میز تحلیل عبارت نشان می‌دهد که شانس نمایندگان بی‌رقیب بالاتر از سایر نمایندگان است، حتی اگر کارنامه ناموفق تری از آنها داشته باشند. به همین خاطر مثلا شانس نانواکناری که نماینده‌‌ای معمولی است از یوسف نژاد که عضو هیات رئیسه است بیشتر پیش‌بینی شده، زیرا نانوا بی‌رقیب است اما یوسف نژاد حداقل سه رقیب جدی دارد*
دایرکت + عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
آقای نماینده در گود زورخانه ! / وزنه بردار نوجوان بابلسری سوم آسیا شد / انتقاد تند قهرمان کشتی از نماینده شهرش / دشواری های کاندیداتوری در تهران، مناظره همراه با پخش زنده! / حسین نیازآذری برای اثبات حرفش نامه رسمی ناجا را رو کرد!
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و سی و دومین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
عکس قدیمی از مادر استاندار مازندران به مناسبت روز زن / بازیگر پرحاشیه با تیپ متفاوت سکوتش را شکست / عکس یادگاری آقای شهردار با کامیون! / وقتی نماینده مجلس روی تشک کشتی می نشیند / نخستین تصویر از مادر کاپیتان اسبق استقلال
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و سی امین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
 شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد؛
ليست نهايى اصلاح طلبان در سارى بسته شد / على اصغر يوسف نژاد و كوروش جعفرى گزينه هاى نهايى اصلاحات در مركز استان
گفتنی است شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد این لیست نهایی این شورا می باشد و هرگونه لیست و یا فهرست با نام اشخاص دیگر مورد قبول این شورا نیست.
دایرکت + عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
توصیه های جدی فرماندار سوادکوه به کاندیدای این حوزه / واکنش جالب بنیامین به خواننده های دهه ۹۰ / آخرین فعالیت های مجلسی آقای نماینده / تسلیت به رقیب ، رفاقت در اوج رقابت
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و هشتمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
فرهاد مجیدی برد استقلال را به چه کسانی تقدیم کرد؟ / رونمایی خانم بازیگر از تیزر فیلم جدیدش در جشنواره فجر / دیدار علی اصغر یوسف نژاد با بلا تکلیف ترین مغازه داران ساری! / سوگند خوردن خانم مدیرکل
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. پانزدهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.