امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۲۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:علی بابایی کارنامی نماینده ساری و میاندرود
بابایی کارنامی+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
نماینده ساری و میاندرود در مجلس از عملکرد ۴ ماهه بهارستان می گوید؛
بابایی کارنامی : در تهران خانه ندارم ، منزل فامیل ها می خوابم / اگر کارهایمان نتیجه داشت شما می دیدید و نمی پرسیدید
تورم مانند اسب رم کرده ای است و جامعه ی از زین افتاده را بر خاک می کشد. اخبار تلخ است. حاشیه نشینی افزایش پیدا کرده است. مایحتاج مردم گران و دوباره گرانتر می شود. دزدی و خشونت در جامعه افزایش پیدا کرده است. پلیس می گوید ۵۰ درصد بازداشت شدگانی که دزدی کرده اند، اولین بارشان است. دلیل آن مشخص است. گرسنگی و فقر.
عملیات اجرایی فاز دو پروژه پل تا پل در ساری+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت؛
بازدید استاندار مازندران از عملیات اجرایی فاز دو پروژه پل تا پل در ساری
عملیات اجرایی بازگشایی مسیر شرقی ساری با عنوان پل تا پل از پل کابلی داراب در امتداد بلوار داراب تا پل شهید نوری، هم‌زمان با چهارمین روز هفته دولت در مرکز مازندران آغاز شد. حسین‌زادگان استاندار مازندران، رضایی فرماندار مرکز استان، رجبی شهردار ساری و بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در عصر چهارشنبه از این پروژه بازدید و روند اجرایی آن را از نزدیک مشاهده نمودند.
عملیات اجرایی فاز دو پروژه پل تا پل در ساری+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
گزارش عبارت از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه پل تا پل در ساری؛
قول شهردار برای افتتاح پروژه پل تا پل در دهه فجر / آخرین اخبار از شهربازی مرکز مازندران از زبان استاندار / یک گام تا آغاز کار پردیس سینمایی ساری
عباس رجبی با اشاره به اینکه ۱۵۰ پلاک زمین با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان در فاز ۲ تملک شده گفت: مردم این منطقه سال‌ها منتظر بازگشایی این مسیر بودند و حق دارند که مطالبه داشته باشند. اما ما قول می‌دهیم که هم املاک مالکین مسیر این پروژه را به قیمت منصفانه خریداری کرده و هم این مسیر را در دهه فجر افتتاح کنیم.
علی بابایی+عبارت
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹
دکتر بابایی کارنامی:
تکمیل تالار مرکزی، دغدغۀ مهم هنرمندان مرکز استان
نماینده مردم ساری در مجلس، ضمن بازدید از پروژه تالار مرکزی ساری در معیت دکتر نوبخت، استاندار مازندران، دکتر غلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تنی چند از مسئولین استان بر تسریع در روند تکمیل آن تأکید کرد.
بابایی کارنامی+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
گفتگوی عبارت با «بابایی کارنامی» نماینده ساری و میاندورود در مجلـس؛
ماجرای شرکت ها کذب محض است
علی بابایی کارنامی در آغاز گفتگو؛ مسکن، منطقه آزاد تجاری و اشتغال را از اصلی ترین برنامه ها و اولویت های خود در یکسال آینده در مجلس دانست و گفت: همه تلاش خود را به کار خواهم بست که منطقه آزاد تجاری در مازندارن به سرانجام برسد، زیرا فایده این کار را برای مردم استان بسیار زیاد می دانم و اجرای این طرح ضمن ایجاد اشتغال پایدار، نگاه کشور به اقتصاد مازندران به ویژه در حوزه تجارت خارجی را متحول خواهد کرد.
بابایی کارنامی+عبارت
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
علی بابایی کارنامی در گفتگو با عبارت خبر داد:
ماجرای تفاهم نامه ۱۰بندی بین نمایندگان ساری در مجلس یازدهم / اتفاقی بی سابقه بعد از انقلاب در مرکز استان
سعی این است که خواسته ها به صورت ۲ امضا روانه نهادهای مربوطه شود که قدرت ساری برای جذب اعتبار و ایجاد زندگی بهتر برای مردم افزایش یابد، که البته این مانعی بر نظر یا فعالیت شخصی هر کدام از ما نیست.
فراکسیون کارگری+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
نماینده ساری و میاندرود رئیس فراکسیون کارگری مجلس شد
اعضای هیئت رئیسه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.