امروز : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۴:۵۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:علی ربیعی
علی ربیعی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
پاسخ‌های صریح ربیعی به سوالاتی درباره سهمیه بنزین نوروزی، ورود ایران به لیست سیاه FATF و آمار کشته‌شدگان آبان ماه
سخنگوی هیئت دولت گفت: آمار دقیق کشته‌شدگان حوادث آبان به‌زودی و در چند روز آینده از سوی یکی از دستگاه‌ها اعلام خواهد شد.
علی ربیعی
+ عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛
روحانی به‌زودی با مردم سخن می‌گوید / شک نکنید رئیس جمهور عصر جمعه از واقعه خبردار شد / کمک قطر به ایران کذب است / خودم در حاشیه دو تا از تجمعات اخیر بودم
سخنگوی دولت گفت: اقدام روز شنبه ستاد کل نیروهای مسلح در صدور بیانیه‌ای که با صداقت و مسئولیت پذیری این حادثه را بر عهده گرفتند و اعلام کردند که ناشی از یک خطای انسانی بوده؛ قابل تقدیر و شروع خوبی است که قطعا با شفافیت تا انتها ادامه خواهد یافت.
ربیعی+عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
خبر استعفای یک عضو برجسته دولت صحت دارد؟
علی ربیعی، سخنگوی دولت شایعه‌های مربوط به استعفا در دولت را رد کرد.
زلزله+عبارت
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
سخنگوی دولت:
۸۰ درصد بحران‌های طبیعی در ایران رخ می‌دهد
سخنگوی دولت با بیان اینکه باید دست به دست هم دهیم و جامعه را از بحران‌ها عبور دهیم، تاکید کرد: بخش اعظمی از رسالت خبرنگاری بحران، ساختن پس از بحران است و اینکه جامعه را چگونه از بحران عبور داد.
ربیعی + عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
واکنش جنجالی سخنگوی دولت به اخبار رویترز در خصوص حوادث آبان؛ آن ها به انسان فله ای نگاه می کنند و دروغ می گویند!
ربیعی در پاسخ به این پرسش که آیا در اعلام این آمار تاخیر بیش از حدی انجام نشده است، تصریح کرد: من در جریان تفکیک آمار نیستم و نمی‌دانم چه مشکلی وجود دارد، اما این آماری که اعلام شده بسیار غلوآمیز است و من آن را به شدت تکذیب می‌کنم.
ربیعی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
استعفای رئیس جمهور؟ ربیعی پاسخ می دهد
سخنگوی دولت با اعلام اینکه به هیچ عنوان بحث استعفای رئیس جمهور مطرح نیست،طرح این مساله از جانب معاون اول رییس جمهور را تکذیب کرد.
علی ربیعی + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
زمان وصل اینترنت استان‌ها از زبان ربیعی
سخنگوی دولت با بیان اینکه نگرانی مردم از قطعی اینترنت را درک می‌کنیم، گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است، اینترنت وصل می‌شود.
پول +عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
با پیامک به این شماره از وضعیت خود در طرح یارانه حمایتی باخبر شوید
طبق اعلام معاون رفاه وزارت کار کد دستوری ۶۳۶۹ از چند روز دیگر آماده ارائه خدمات است و مردم با پیامک شماره ملی سرپرست خانوار به این شماره می‌توانند از وضعیت خود در طرح یارانه حمایتی باخبر شوند.
علی ربیعی + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
یارانه بنزین را از عده‌ای که مشغول دور دور بودند گرفتیم / بیشترین نرخ تورم در اثر گرانی بنزین ۲ درصد می باشد / تک‌تک سلول‌های بدن ما نگران معیشت مردم است
سخنگوی دولت با بیان اینکه براساس گزارش‌ها حدود ۵۲ تا ۵۳ درصد مردم خودرو ندارند، گفت: با همین میزان رشد مصرف بنزین علی‌رغم افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سال ۱۴۰۰ وارد کننده بنزین می‌شدیم.
روحانی + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
اختصاص یارانه جدید برای خانوارها
حسن روحانی، رئیس‌جمهور دیروز از طرح دولت برای اختصاص یارانه‌های جدید به ۱۸ میلیون خانوار نیازمند خبر داد و اضافه کرد که جزئیات این طرح، طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.
 محمدرضا نوروزپور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت + عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت منصوب شد
علی ربیعی، با صدور حکمی محمدرضا نوروزپور را به عنوان معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت منصوب کرد.
علی ربیعی+عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
انتقاد ربیعی از داستانی که صداوسیما سرهم بندی کرد
سخنگوی دولت در روزنامه ایران نوشت: ما اکنون در موقعیتی قرار گرفته‌ایم که چیزی به مراتب بیشتر از آنچه که برجام فراروی منافع ملی قرار داده بخواهیم.چیزی که شایسته جایگاه ایران در جهان امروز است. ما نمی‌خواهیم ایران آن جزیره محاصره شده و جدا از جهان باشد که امریکا بشدت طالب آن است و تحریم‌ها و عملیات موسوم به «فشار حداکثری» را تبدیل به پشتوانه آن جزیره‌سازی کرده است.
ربیعی+عبارت
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸
دفتر سخنگوی دولت: مخالفان تصویب اف‌ای‌تی‌اف به جای فرافکنی، مسئولیت عواقب خطیر اقدامات‌شان را به عهده بگیرند
دفتر سخنگوی دولت نوشت: مخالفان تصویب لوایح اتف‌ای‌تی‌اف بهتر است به جای فرافکنی و تحریف واقعیات و تلاش برای شانه خالی کردن از زیر با مسئولیت، کمک کنند که این لوایح به تصویب برسد و یا اینکه مسئولیت عواقب خطیر اقدامات خود را تمام و کمال به عهده بگیرند.
علی ربیعی+عبارت
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
خبر ربیعی از برکناری مدیرعامل ایران خودرو
سخنگوی دولت گفت: ما از وضعیت شکننده بی‌تعادلی ارز عبور کردیم و از سال ۹۹ به سمت تعادل مثبت حرکت خواهیم کرد.
علی ربیعی+عبارت
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
فاجعه «کمبود دارو» به روایت سخنگوی دولت!
«علی ربیعی»، فعال اصلاح‌طلب و سخنگوی دولت رئیس‌جمهور روحانی طی یادداشتی در شماره شنبه گذشته روزنامه دولتی ایران نوشته است: