امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۱۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:علی لاریجانی رییس مجلس
روحانی+ لاریجانی + عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
تقدیر روحانی از حضور ۱۲ ساله علی لاریجانی در مجلس
رئیس جمهوری گفت: از مدیریت خوب دوازده ساله دکتر علی لاریجانی در سه دوره مجلس و نقش ارزشمند وی در مسائل مهم کشور تقدیر می‌کنم.
علی لاریجانی+عبارت
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
خداحافظی لاریجانی با کرسی ریاست مجلس پس از ۱۲ سال
دکتر علی لاریجانی، در پایان آخرین جلسه مجلس دهم، از نمایندگان مجلس، خبرنگاران و دست اندرکاران تشکر کرد و یاد نمایندگان فقید این دوره را گرامی داشت و بالاخره با صندلی ریاست خداحافظی کرد.
علی لاریجانی+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
سخنان مهم لاریجانی در آخرین روز کاری مجلس دهم
رئیس مجلس دهم در آخرین روز کاری مجلس گفت: در مجلس دهم قوانین مهمی تصویب شد، ۲۰۰ قانون که دو سوم آن لوایح بودند.
علی لاریجانی+عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
مقصد علی لاریجانی پس از ۱۲ سال ریاست مجلس کجاست؟
دوره نمایندگی و ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی ۷ خرداد ماه سال جاری پایان می‌یابد و وی با پارلمان خداحافظی می‌کند.
مجلس  + عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
درگیری لاریجانی با یک نماینده /پژمانفر: مردم از مجلس انتظار دارند / لاریجانی: مظلوم نمایی نکنید
جلسه علنی امروز- سه شنبه- مجلس شورای اسلامی با حاشیه هایی نیز همراه بود؛ نصرالله پژمانفر در تذکری شفاهی خطاب به علی لاریجانی گفت: شما در نطق پیش از دستور خود گفتید اوضاع اقتصادی کشور خوب است در حالی که سفره مردم کوچک شده است.
علی لاریجانی + عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
لاریجانی: ۲۲ بهمن را میتینگ انتخاباتی نکنید / باید راهپیمایی ۲۲ بهمن سوخت انتخابات شورانگیز باشد
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که نباید ۲۲ بهمن تبدیل به میتینگ انتخاباتی شود، گفت: باید راهپیمایی ۲۲ بهمن سوخت انتخابات شورانگیز باشد. این روز روز وحدت و وفاق است. لذا باید از شعارها و رفتارهایی که باعث افتراق و اختلاف می‌شود، پرهیز کرد.
علی لاریجانی+عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
لاریجانی:چرا مطالب نباید درست منعکس شود و نظام متهم به فساد شود؟ / انتقادات رئیس مجلس از سخنگوی شورای نگهبان
رییس مجلس: علت بسیاری از ردصلاحیت‌های نمایندگان اقتصادی نیست
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
آخرین بررسی های قیمت بنزین در مجلس با حضور لاریجانی
ضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: در جلسه صبح امروز این کمیسیون که با حضور رئیس مجلس برگزار شد، درباره مباحثی همچون افزایش قیمت بنزین بحث و تبادل نظر صورت گرفت تا مشخص شود چگونه می‌توان در این زمینه اصلاحاتی را اعمال کرد.
لاریجانی + عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
ماجرای هماهنگی‌های پشت پرده با صداوسیما برای اتهام‌زنی به لاریجانی
عضو هیأت رئیسه مجلس ضمن تشریح روال طبیعی و قانونی بررسی پرونده های تحقیق و تفحص در مجلس گفت: صداوسیما تصور می‌کند هر اقدامی نسبت به هر نهادی صورت دهد، اقدام مباحی است و به صحت و دقت مطالب مطرح شده در برنامه‌ها و جنبه کارشناسی آن اهمیتی نمی‌دهد.
لاریجانی+مطهری+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
ماجرای استیضاح وزیر همچنان ادامه دارد / مطهری: لاریجانی قول داده بود استیضاح رحمانی‌فضلی اعلام وصول شود / مصری: مگر من سرباز آقای لاریجانی هستم؟
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از عدم اعلام وصول استیضاح وزیر کشور در جلسه علنی امروز مجلس علیرغم داشتن نصاب لازم انتقاد کرد و گفت که به استیضاح کنندگان وعده داده شده این استیضاح یکشنبه آینده اعلام وصول شود.
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از جدال نماینده قائم‌شهر و تهران‌ در مجلس؛
ادیانی، صادقی و ماجرای مبصر و شیخ / نگاهی به جنجالی‌ترین حواشی علی ادیانی؛ از غش کردن در بهارستان تا خاموش کردن تلویزیون ١٠ دقیقه بعد از نطق میرحسین موسوی
ماجرای خاموش کردن تلویزیون ۱۰ دقیقه بعد از اولین نطق انتخاباتی میر حسین موسوی در سال ٨٨، متلک های فراوان و آبدار به حسام الدین آشنا، مشاور رسانه‌ای حسن روحانی، مخالفت جدی و پیگیر برای عدم تصویب برجام به شیوه لاریجانی در مجلس، تکذیب ادعای فروش ١٢٠ دلاری نفت در دولت احمدی نژاد، امضای نامه ٨٢ نفره طرح سوال از رئیس جمهور، انتقاد شدید از کلانتری رئیس سازمان محیط زیست، بیهوش شدن در فروردین امسال بعد از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در مقابل غذا خوری نمایندگان، تعییر کردن برجام به الاغ در ماجرای سوال از وزیر خارجه از جمله برخی از مهترین حواشی علی ادیانی در سال‌های اخیر بوده است.
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
جدال لفظی نماینده قائمشهر و تهران / محمود صادقی: برخی در مجلس برای خود نقش مبصر کلاس و مامور حراست قائلند / ادیانی: آقای شیخ محمود صادقی مجلس مبصر لازم ندارد / لاریجانی: بیان چنین بحث‌هایی از تریبون مجلس خوب نیست
علی لاریجانی در واکنش به این اظهارات پینگ پنگی صادقی و ادیانی گفت: ما همواره با استعفای همکارانمان مخالفیم هر وقت دوستان موضوع استعفا را می‌گویند آن‌ها را راضی می‌کنیم تا این کار را انجام ندهند، نمی‌دانم استعفای شما به هیات رییسه رسیده یا نه، چون آن را ندیدم اگر استعفایی دارید هم درخواست می‌کردیم چنین کاری را انجام ندهیم
علیرضا رحیمی عضو هیئت رییسه مجلس + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
واکنش علیرضا رحیمی به اظهارات علی مطهری ؛
لاریجانی بی تردید اجرای طرح بنزین را در جلسه غیر علنی اعلام کرده بود
علیرضا رحیمی،نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رییسه مجلس یک روز قبل از قطع اینترنت با انتشار توییتی اعلام کرد که علی لاریجانی رییس مجلس، روز سه شنبه قبل از اعلام جدید قیمت بنزین در جلسه غیر علنی گفته بود "طرح بنزین اجرا می شود". در عین حال ، دوشنبه،۱۱ آذر ، علی مطهری ، دیگر نماینده تهران در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان که روز توسط بسیج دانشجویی دانشکده الهیات دانشگاه تهران برگزار شده بود، گفت که آقای لاریجانی اشتباه کرده که گفته است روز سه شنبه چنین خبری را اعلام کرده است .
قالیباف + عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
قالیباف مردد است حدادعادل هم نمی آید
لیست‌ها و سرلیست‌ها، انصراف اصولگرای غیررمانتیک، دعوت از جوانان و زنان برای ثبت نام، تلاش برای اقناع چهره‌های شاخص در شورای ائتلاف این روزها دغدغه‌های متنوع و انتخاباتی اصولگرایان و شانا برای حضور شایسته در انتخابات اسفند است.
علی لاریجانی + عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
به نفع لاریجانی است که قالیباف رییس مجلس شود
طبیعی است علی لاریجانی اگر هم قصد جدی برای نامزدی در انتخابات ۱۴۰۰ را داشته باشد، مانند دیگران از هم‌اکنون دستش را رو نمی‌کند؛ به‌ویژه که می‌داند جریانی در اصولگرایی آماده است تا به هر نحو مانع به‌ثمررسیدن این تصمیم شود.