امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۲۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:علی لاریجانی
لاریجانی+روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
یک نقل قول عجیب از علی لاریجانی / اگر جهانگیری کاندیدا شود، من نمی آیم!
پیگیری‌های «اعتماد» از نزدیکان علی لاریجانی از این حکایت دارد که او اگرچه هنوز به تصمیم قطعی درباره انتخابات نرسیده اما ظاهرا در جمعی گفته که «در صورت کاندیداتوری آقای اسحاق جهانگیری، وارد رقابت انتخابات ریاست‌جمهوری نمی‌شود.»
انتخابات ۱۴۰۰
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار از پشت‌پرده انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ در مازندران؛
فعالیت جدی طرفداران قالیباف و جهانگیری/ ریزش بدنه اجرایی اصلاحات به دلیل نارضایتی از دولت در استان/ بازی زیرکانه لاریجانی در مازندران/ احمدی‌نژادی‌ها در انتظار پایان محدودیت های کرونایی
یک منبع آگاه اصلاح‌طلبان در مازندران در گفتگو با عبارت گفت: بیشترین نگرانی این طیف کاهش مشارکت مردم در مازندران و رویگردانی بدنه‌ی اجرایی اصلاحات استان از حضور فعال در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ است. در طرف مقابل؛ اصولگرایان که به دلیل نارضایتی عمومی از عملکرد روحانی، از پیش خود را برنده می‌بینند تنها مانع پیش روی خود را تشتت آراء و چندپاره‌گی نامزدهای انتخاباتی در این دوره می‌دانند.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
قالیباف گزینه‌ قطعی انتخابات ۱۴۰۰
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: همچنین شواهد و قرائن نشان می‌دهد که بین نیروهای اعتدالی، اجماعی بر روی معرفی آقای علی لاریجانی به عنوان نامزد انتخابات سال آینده در حال شکل‌گیری است.
برادران لاریجانی+عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
مواضع متفاوت برادران لاریجانی درباره یک لایحه پرحاشیه
لوایح FATF که با تعلل مجمع تشخیص مصلحت نظام بدون بررسی به کناری گذاشته شده بود، اکنون با مجوز مقام معظم رهبری مجددا در دست بررسی قرار گرفته است. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از آغاز بررسی مجدد لوایح FATF در مجمع تشخیص خبر داده است.
روحانی+لاریجانی+عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
علی لاریجانی در انتظار کارت دعوت برای ۱۴۰۰
بحث درباره مصداق نیز بین اصلاح‌طلبان شفاف‌تر شده است. حالا احزاب مختلف اصلاح‌طلب در حال مذاکره علنی بر روی کاندیدای مورد نظر خود هستند. نام علی لاریجانی رئیس مجلس سابق نیز از سوی برخی منتشر شده است. هرچند که اصلاح‌طلبان روی خوشی به آن نشان‌ نمی‌دهند، اما گویا برخی از احزاب تلاش می‌کنند تا از هم‌اکنون برای او جایگاهی دست و پا کنند.
لاریجانی+روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
یک تئوری جدید در آستانه انتخابات ریاست جمهوری / با علی لاریجانی - حسن روحانی تا ۱۴۰۴؟
محمود واعظی خبرداده که دولت همچنان درحال همکاری با لاریجانی است این درحالی است که یک شائبه قدیمی از تمایل دولت روحانی برای ریاست جمهوری لاریجانی در ۱۴۰۰ حکایت دارد.
روحانی+لاریجانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
رئیس سابق مجلس مرد شماره یک ایران در توافق با چین / ماجرای دفتر علی لاریجانی در پاستور چیست؟
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: علی لاریجانی در موضوع سند ۲۵ ساله بین ایران و چین با دولت همکاری می‌کند.
لاریجانی + عبارت
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
آخرین وضعیت جسمی علی لاریجانی پس از دو بار مبتلا شدن به کرونا
نماینده مجلس دهم گفت: : واقعا در این دیداری که بنده آقای لاریجانی داشتم ایشان به هیچ عنوان صحبتی از کاندیداتوری یا انتخابات ریاست جمهوری نداشت.
علی لاریجانی+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
بازگشت علی لاریجانی به وادی ریاست؟
«تکلیف را روشن کنم که من برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۰ برنامه‌ای ندارم»؛ این را علی لاریجانی در آذر سال پیش، یک روز بعد از آنکه انصرافش را از کاندیداتوری مجلس یازدهم اعلام کرد، گفت.
نهاد ریاست جمهوری+عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
رئیس‌جمهور بعد از حسن روحانی کیست؟ /دو جوان در لیست کاندیداهای احتمالی /نامزدهای تکراری به دنبال حضور مجدد در میدان
حدود یک سال تا سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده و نام نفرات زیادی در مسیر پاستور قرار گرفته است.
محمدرضا باهنر+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
باهنر:آیت‌الله هاشمی، قوی‌ترین رئیس مجلس بود/احمدی‌نژاد بیشتر زبان بود تا گوش/لاریجانی به درد ریاست‌جمهوری می‌خورد /نگاهی به مواضع مهم آقای لابی من
محمدرضا باهنر از جمله اصولگرایان سنتی در عرصه سیاسی ایران محسوب می‌شود که بیشتر به جهت نفوذ و ارتباطات فراگیرش شهرت دارد. او سال‌ها در مجلس شخصیتی شاخص و تاثیرگذار بود و هم اکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول خدمت است
علی لاریجانی+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
سرنوشت آقای رئیس مشخص شد / انتصاب علی لاریجانی به مشاورت رهبری و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی لاریجانی را به عنوان مشاور رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
مقایسه میزان آرای روسای ۱۱ دوره مجلس شورای اسلامی در اولین اجلاسیه / قالیباف پایین تر از لاریجانی ایستاد /آیت‌الله هاشمی همچنان رکوددار
اولین انتخابات هیات رئیسه مجلس یازدهم برگزار شد و ریاست آن هم مشخص شد حال نگاهی کنیم به آرای رئیس مجلس یازدهم در مقایسه با ۱۰ دوره پیش از این.
روحانی+ لاریجانی + عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
تقدیر روحانی از حضور ۱۲ ساله علی لاریجانی در مجلس
رئیس جمهوری گفت: از مدیریت خوب دوازده ساله دکتر علی لاریجانی در سه دوره مجلس و نقش ارزشمند وی در مسائل مهم کشور تقدیر می‌کنم.
علی لاریجانی+عبارت
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
خداحافظی لاریجانی با کرسی ریاست مجلس پس از ۱۲ سال
دکتر علی لاریجانی، در پایان آخرین جلسه مجلس دهم، از نمایندگان مجلس، خبرنگاران و دست اندرکاران تشکر کرد و یاد نمایندگان فقید این دوره را گرامی داشت و بالاخره با صندلی ریاست خداحافظی کرد.