امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۴۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:علی محمد شاعری
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
چهل پنجمین بسته ویژه خبری عبارت؛
مازندران میزبان ۲ کنگره ملی و بین‌المللی / از پیشتازی در شفافیت تا واردکردن نیروهای سوپر انقلابی از زبان نماینده فعلی / سرلیست جامعه کارگری و بازنشستگان استان مشخص شد/ رتبه برتر شرکت دانش بنیان مازندرانی در جشنواره خوارزمی
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
نمایندگان مازندران+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
عبارت شانس نمایندگان فعلی مازندران برای انتخاب مجدد را بررسی می‌کند؛
بخت بالای شاعری برای دبل و شانس کم نیازآذری برای هتریک / از رقبای چغر یوسف نژاد تا آرای شکننده لاشکی
بررسی‌های میز تحلیل عبارت نشان می‌دهد که شانس نمایندگان بی‌رقیب بالاتر از سایر نمایندگان است، حتی اگر کارنامه ناموفق تری از آنها داشته باشند. به همین خاطر مثلا شانس نانواکناری که نماینده‌‌ای معمولی است از یوسف نژاد که عضو هیات رئیسه است بیشتر پیش‌بینی شده، زیرا نانوا بی‌رقیب است اما یوسف نژاد حداقل سه رقیب جدی دارد*
محمد علی شاعری+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
نظر علی محمد شاعری درباره معرفی وزیر جدید جهاد کشاورزی به مجلس
شاعری بیان کرد: گمانه زنی‌های متفاوتی برای این وزارت خانه وجود دارد، اما ما در نهایت منتظر گزینه نهایی دولت هستیم.
بیمارستان بهشهر+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
راه‌اندازی بیمارستان خاتم الانبیای بهشهر؛
بزرگترین بیمارستان شرق مازندران را بهتر بشناسید
این بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی به آخرین تجهیزات و امکانات پزشکی مجهز شده و پذیرش بیمار در این بیمارستان آغاز شده است.
انتقال آب خزر+عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
در گفتگو با عبارت مطرح شد؛
دو پیشنهاد جالب شاعری برای جایگزینی طرح انتقال آب دریای خزر/ قول نماینده شرق مازندران به مردم استان های شمالی
عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: من به مردم استان های شمالی قول و اطمینان می دهم که اگر انتقال آب خزر به استان سمنان اجرایی شود، دیر یا زود این پروژه به دیگر استانها (تهران، قزوین، قم، اصفهان، خرسان شمالی و سایر استان ها) ادامه پیدا خواهد کرد و دیری نخواهد پایید که خزر مثل ارومیه خواهد شد.
بهشهر نکا و گلوگاه+عبارت
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
اخبار اختصاصی عبارت از حواشی ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس در مازندران؛
اسامی نهایی داوطلبان ثبت نامی حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه + تحلیل عبارت
حوزه ای که اقبال مردمی به اصلاح طلبان بیشتر بوده اما نمایندگان آن معمولا از طیف اصولگرایان انتخاب می شوند و علت اصلی آن چند صدایی، تفرقه و عدم اتحاد اصلاح طلبان است
استانداری+عبارت
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از جلسه شورای اداری استان مازندران با حضور استاندار ، آیت الله لائینی، دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و برخی از نمایندگان ؛
راهپیمایی اقتدار و امنیت فردا در سراسر استان / مازندران چهارمین استان زیرساختی کشور در حوزه ورزش / سهم استان در المپیک توکیو افزایش می یابد؟
جلسه شورای اداری استان امروز به ریاست استاندار مازندران و با حضور ویژه آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان، دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در ابتدا و بعد از قرائت وصیت‌نامه یک شهید گرانقدر و معرفی یک کتاب توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی استان جلسه با مرور انتصابات یکماه گذشته در مازندران پیگیری شد.
علی محمد شاعری + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
علی محمد شاعری : مخالفت نسبت به اصلاح قیمت سوخت / وابستگی بیش از اندازه ساختار اقتصادی کشور به دولت /توجه به توافقنامه تجارت ایران با اتحادیه اوراسیا
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: اجرای توافقنامه تجارت ترجیحی ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در دوره تحریم ظالمانه آمریکا فرصت جدیدی است که باید جدی گرفته شود.
محمد علی شاعری+عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
انتقاد شاعری نماینده شرق مازندران از اعلام وصول طرح مازندران غربی در گفتگو با عبارت:
اجازه تجزیه مازندران را نمی‌دهیم / این خیانت به یکپارچگی و هویت استان است / همان ها که جلوی منطقه آزاد را گرفتند حالا پروژه جدید را کلید زده‌اند
علی محمد شاعری نماینده شرق مازندران و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره طرح مازندران غربی و اعلام وصول آن در مجلس گفت: به جز دو نفر که شوی انتخاباتی راه انداخته‌اند هیچیک از نمایندگان مازندران و شمال کشور این طرح را قبول ندارند و این طرح خلاف برنامه ششم توسعه و اصل ٧۵ قانون اساسی کشور است.
تحصن مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
گزارش تصویری مشروح تحصن و اعتراض نمایندگان مجلس به انتقال آب دریای خزر؛
از تظاهرات پرینت های A۴ تا فریاد دسته جمعی در جایگاه هیئت رئیسه
جمعی از نمایندگان مجلس در اعتراض به موافقت سازمان محیط زیست با انتقال آب خزر به کویر مرکزی ایران و سمنان امروز در صحن علنی مجلس تحصن نمودند.
نمایندگان مازندران+عبارت
پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸
عبارت دیدگاه نمایندگان مازندران را درباره اصل و فوریت طرح شفافیت آرا بررسی می کند؛
هفت نفری که عجله ندارند
بی شک یکی از داغ ترین موضوعات سیاسی هفته های اخیر کشور به طرح شفافیت رای نمایندگان مجلس اشاره می کند. طرحی که ابتدا دوفوریتش تصویب نشد تا از طریق راه و زمان اصولی اش مطرح شود اما همین اندازه تعلل هم برای ملت بدبینی که هر روز شاهد دادگاهی شدن بالاترین مقامات کشوری یا نزدیکان آنها هستند کافی بود تا بشورند و اصل ماجرا را جویا شوند.
مجلس+عبارت
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
نگاهی به آمار حضور و تاثیرگذاری نمایندگان مازندران در مجلس؛
رابطه بهارستانی ها با شفافیت / آنکه گفت آری آنکه گفت نه!
در مازندران ۹ حوزه انتخابی وجود دارد که از آن ها ۱۲ نفر به عنوان نمایندگان مردم مازندران راهی بهارستان میشوند و از این تعداد ۶ نفر در آمار منتشر شده از خانه ملت حضور دارند یعنی ۵۰ درصد نمایندگان این استان با ایجاد شفافیت موافق تر از بقیه هستند.
نیروگاه + عبارت
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸
آغاز عملیات بزرگترین پروژه استانی در شرق مازندران
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از آغاز احداث پروژه ۲ واحد نیروگاه گازی جدید در شهرستان نکا خبر داد.
نشست هم اندیشی شاعری نماینده بهشهر+عبارت
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
درخواست شاعری از وزیر جهاد کشاورزی
لغو فوری بخشنامه واردات برنج
علی‌محمد شاعری نائب رئیس مجمع نمایندگان مازندران طی نامه‌ای از وزیر جهاد کشاورزی خواستار لغو فوری بخشنامه واردات برنج شده است.
کاخ صفی آباد بهشهر+عبارت
دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس خبر داد
بازگشایی درهای کاخ صفی آباد بهشهر پس از ۴۰ سال به روی مردم
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از بازگشایی کاخ صفی آباد بهشهر پس از ۴۰ سال خبر داد و گفت: منتظر اعلام نظر نهایی از سوی وزارت اطلاعات هستیم تا عملیات اجرایی احداث جاده دسترسی به کاخ صفی آباد را آغاز کنیم.