امروز : یکشنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۵۲ AM
آخرین اخبار:
حزب پیش‌رو اصلاحات رئیس دوره‌ای شد / دولت ۳۵۰ میلیارد به مستضعفان بدهکار است / مدیران استانی ما را به بازی نمی‌گیرند فهرست ۲۵ مرکز استان و ۸۹ شهرستان که شامل محدودیت های جدید کرونایی شدند / کدام شهر مازندران با محدودیت مواجه می شود؟ علت کند شدن پلاک‌گذاری ماشین‌های کشاورزی در مازندران مشخص شد / همیشه پای هزینه درمیان است درگیری قلعه‌نویی با بازیکن و لیدر پرسپولیس در بازی دوستانه امروز! هشدار معاون استاندار از ورود موج سوم کرونا به مازندران رئیس جمهور فرانسه اظهاراتش را پس گرفت / مکرون: احساسات مسلمانان را درک می کنم و کاریکاتورهای توهین آمیز را قبول ندارم! تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت مازندرانی ها تا ۱۴۰۰ لغو امتیاز و کسر سهمیه، مجازات های جدید متخلفان کرونایی در مازندران / حسین زادگان: فعالیت قرارگاه کرونا در استان از سر گرفته می‌شود مرگ اطلسی ها در اطلس رتبه‌ی نخست مازندران و حسین زادگان در کاهش تورم/ ارتقا از رتبه بیستم به اول در یکسال
نتیجه جستجوی کلیدواژه:فرهاد دژپسند
دژپسند+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
وزیر اقتصاد آینده بورس را پیش بینی کرد
وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌گوید براساس تحلیل کارشناسان وضعیت بازار بورس رو به رشد و بهبود خواهد بود.
فرهاد دژپسند+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
دژپسند در مجلس: بازار سرمایه را سرپا نگه می داریم
وزیر اقتصاد و امور دارایی با بیان اینکه از شرایط بازار سرمایه غافل نیستیم و عزم را جزم کرده‌ایم که بازار سرمایه را با عمق بخشیدن به آن سرپا نگه داریم، گفت: بازار سرمایه ظرفیت مناسبی برای تأمین مالی اقتصاد و حتی تأمین مالی دولت است و در بودجه سال ۹۹ حدود ۶۱ هزار میلیارد تومان تأمین مالی دولت از طریق واگذاری دارایی‌ها پیش‌بینی شده است.
مالیات + عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
طرح اخذ مالیات از سپرده‌های بانکی تکذیب شد
وزیر اقتصاد ادعای مطرح شده درباره طرح اخذ مالیات از سپرده‌های بانکی و سود سپرده‌ها را تکذیب کرد.
روحانی +عبارت
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
روحانی: اخذ مالیات باید با شفافیت همراه باشد/ بنگاه‌ها و کسب و کارهای کوچک تحت فشار مالیاتی قرار نگیرند
رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه اخذ مالیات باید همراه با شفافیت باشد، تصریح کرد: مردم در یک فرایند شفاف‌سازی، باید بدانند که سهم مالیات در بودجه، برای خدمات و توسعه کشور هزینه می‌شود و فرهنگ سازی و تعامل بیشتر با مردم، روند پرداخت مالیات را تسهیل می‌کند.
فرهاد دژپسند+عبارت
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸
وزیر اقتصاد تشریح کرد؛
آخرین وضعیت سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بخشنامه همکاری ذی حسابی ها با سازمان امور اداری و استخدامی برای ثبت حقوق مقامات و مدیران ابلاغ شده است.
فرهاد دژپسند+عبارت
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
خبر خوش دژپسند برای دارندگان سهام عدالت
وزیر اقتصاد گفت: تلاش داریم تا سهام عدالتی که مردم دارند را آزاد کنیم تا آن را اگر دوست دارند بفروشند و به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل کنند.
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
از کیک ۴۰ متری تولد انقلاب تا حضور عشایر با لباس محلی...+ تصاویر
راهپیمایی جشن بزرگ انقلاب اسلامی در برخی استانها به پایان رسیده و مراسم سخنرانی مسئولان در حال انجام است.
فرهاد دژپسند+عبارت
پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
وزیر اقتصاد: دولت باید مبتنی بر مالیات اداره شود
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: اگر قرار است اقتصاد را مردمی کنیم باید دولت را مبتنی بر مالیات اداره کرد.
فرهاد دژپسند+عبارت
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
وزیر اقتصاد سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در مازندران است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران از انتخاب فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان سخنران ۲۲ بهمن امسال یاد کرد.
مشهورترین لژیونرهای مدیریتی مازندران+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
اینفوگرافیک عبارت؛
مشهورترین لژیونرهای مدیریتی مازندران
در این اینفوگرافی برخی از مشهورترین چهره های مدیریتی مازندرانی را مشاهده می کنید که مسئولیت های مهمی را در پایتخت به عهده دارند. رجالی که هرچه بیشتر شوند فایده آنها برای زادگاهشان بیشتر خواهد بود.
فتوتیتر عبارت/۳
چهارشنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۷
فتوتیتر عبارت/۳
از مجلس ـ پارتی تا میزبانی ساری از سفرای ۱۰ کشور جهان
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت سوم «فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
فرهاد دژپسند+عبارت
شنبه ۵ آیان ۱۳۹۷
بریده آنچه بر وزیر مازندرانی پیشنهادی اقتصاد و امور دارایی گذشت؛
موافقان پاک دستی، مخالفان نظریه پردازی / دژپسند: حساب دفتری اموال دولت ۷هزارهزار میلیاردتومان است
فرهاد دژپسند (زاده ۱ خرداد ۱۳۳۱ در بهشهر) اقتصاددان ایرانی، دانشیار دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی است.روحانی در یکی از سخت‌ترین مقاطع تاریخ اقتصاد ایران امروز (تاریخ در ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۷ ) وی را به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد. او معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور در دولت یازدهم بوده و در حال حاضر رئیس مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده نگری می‌باشد