امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۳۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:فروش سهام عدالت
سهام عدالت + عبارت
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
ماجرای تغییر در نحوه فروش سهام عدالت
یکی از این پیشنهادات این است که سهام عدالت به عنوان واحد‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود و این واحد‌ها که بازدهی خوبی هم دارند، در اختیار مردم قرار بگیرد که یا سود آن را دریافت کنند و یا قادر به فروش آن باشند.
سهام عدالت+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
سود سال ٩٨ سهام عدالت چه زمانی پرداخت می شود؟
مشاور اجرایی سهام عدالت در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: با توجه به عدم واریز سود از سوی شرکت‌های سرمایه‌پذیر به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی، نمی‌توان اعلام کرد که در چند روز مانده به پایان سال، سود به حساب مشمولان سهام عدالت پرداخت می‌شود یا به سال آینده موکول خواهد شد.
سهام عدالت + عبارت
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
دارندگان سهام عدالت بخوانند / جزئیات واریز سود
سخنگوی شورای عالی بورس با اشاره به این که واریز سود سهام عدالت افرادی که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، به حساب آنها واریز می‌‌شود، گفت: سود سال ۹۸ سهام عدالت افرادی هم که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند توسط شرکت سمات واریز می‌شود.
سهام عدالت+عبارت
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
یک تغییر در سود سهام عدالت
مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد ضمن تشریح نحوه پرداخت سود سالیانه سهام عدالت به مشمولان از این افراد تقاضا کرد ضمن ثبت نام در سامانه سجام در مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری استانی شرکت کنند.
سجام+عبارت
پنج شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
آموزش تصویری احراز هویت در سامانه سجام بدون مراجعه به دفاتر پیشخوان؛
گام به گام تا احراز هویت غیر حضوری سجام در خانه
با توجه به اینکه تایید و احراز ویدئو سلفی توسط فنّاوری و الگوریتم‌ های قدرتمند هوش مصنوعی با دقت بالا صورت می‌گیرد، بسته به سرعت اینترنت، احراز هویت غیرحضوری بورس، تنها در حد چند دقیقه زمان می‌برد که نسبت به متصدی انسانی برای احراز هویت، زمان بسیار کمتر است.
سهام عدالت+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
ارزش واقعی سهام عدالت باز هم افزایش یافت / آخرین قیمت روز چقدر است؟
ارزش واقعی سهام عدالت با توجه به روند صعودی بورس و نمادهای مربوطه نسبت به هفته قبل افزایشی شده و ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه حدود ۵۰۰ هزار تومان تا بیش از ۱۰ میلیون تومان افزایش یافت.
سجام+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اطلاعات از زبان مسئولان در خصوص تفاوت های ثبت نام در سامانه سجام برای سهامداران عدالت؛
صف و شلوغی یا چند کلیک ساده؟ / انتخاب با شماست
آن‌طور که مسئولان می‌گویند برای بهره مندی از سود سالانه سهام عدالت، ثبت نام و احراز هویت در سجام ملاک اصلی نیست و تمامی کسانی که سهام عدالت به نامشان صادر شده از سود سالانه آن بهره‌مند خواهند شد. اما با یک تفاوت.
سهام عدالت+عبارت
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
تکلیف سهام عدالت متوفیان بالاخره مشخص شد
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: سهام عدالت متوفیان به وراث منتقل می‌شود برای همین امر هماهنگی لازم با قوه قضائیه انجام شده و در صورت تایید قوه قضائیه اجرایی خواهد شد.
هاشمی+عبارت
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
دارندگان سهام عدالت در مازندران حتما ببینند
اسماعیل هاشمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران در گفتگوی ویژه با عبارت به مهمترین سوالات دارندگان سهام غیرمستقیم عدالت پاسخ داد.
دفتر پیشخوان شلوغ+عبارت
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
ماجرای پُر ضدونقیض دریافت سود سهام عدالت در مازندران همچنان ادامه دارد؛
سهام عدالت، سجام، دفاتر پیشخوان / دولت بی خیال شد، مردم بی خیال نمی شوند
طبق آمار رسمی ۲ میلیون و ۳۶۲ هزار نفر در مازندران برگه سهام عدالت دارند که از این تعداد حدود ۸۷۰ هزار نفر معادل ۳۷ درصد روش مستقیم را برای مدیریت سهامشان انتخاب و مدیریت سهام بقیه که حدود یک میلیون و ۴۹۰ هزار نفر را شامل می شود به طور غیر مستقیم انجام خواهد شد.
سهام عدالت+عبارت
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
مازندرانی ها می توانند از خانه «سجام» دریافت کنند
مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت : تمامی شهروندان مازندرانی که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام و کد رهگیری دریافت کرده‌اند ، می‌توانند این کد را به جای سریال کارت ملی در سجام بارگذاری کنند و نیاز به مراجعه به دفاتر پیشخوان ندارند.
سهام عدالت+عبارت
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
ارزش واقعی سهام عدالت امروز چقدر است؟
ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه حدود ۵۰۰ هزار تومان که چندی پیش تا به زیر ۱۰ میلیون تومان رسیده بود، دوباره تحت تاثیر روند صعودی بازار تا حدود ۱۳ میلیون نیز افزایش یافت. البته این رقم طی هفته‌های قبل و به دلیل روند نزولی بورس کاهشی بود و تا روز گذشته زیر ۱۰ میلیون تومان بود.
بورس+عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
بازی جدید دولت برای سهام مردم با سامانه سجام / از پرداخت قطره چکانی پول فروش سهام عدالت تا سرنوشت نامعلوم سهامداران
مافیای بازار بورس و سهام کم بود دردسرهای سامانه سجام هم به آن اضافه شد و همه این گرفتاری ها سبب شده تا تازه واردها واکنشی منفی به بازار سرمایه نشان دهند.
سهام عدالت+عبارت
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
رد یک شایعه پر سروصدا / دریافت سود سهام عدالت ارتباطی با کدبورسی ندارد / زمان واریز اعلام شد
رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور گفت: دریافت کد بورسی برای معامله در بورس است درحالی‌که مردم مسن و روستایی نیازی به کدمعاملاتی ندارند و سود سهام عدالت ازطریق شماره شبا به حساب سهام‌داران واریز خواهد شد.
سهام عدالت+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
توصیه مهم مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان به مردم مازندران در خصوص سهام عدالت
سید اسماعیل هاشمی گفت : ارائه خدمات به سهامداران عدالت برای ثبت نام و احراز هویت الکترونیکی و حضوری درسامانه سجام رایگان می باشد ....