امروز : پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:قائمشهر
چهارشنبه سوری+عبارت
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
چهارشنبه‌سوری‌هایِ پشتِ راه‌آهن
چهارشنبه‌سوری‌هایِ پشتِ راه‌آهن مثلِ عیدهایش خاطره‌انگیز بود. از چند روز قبل همه در فکرِ چهارشنبه‌ی آخرِ سال بودند و آن روزها چهارشنبه‌سوری واقعاً جشن بود، نه مثلِ این سال‌ها جنگ!!
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
شصت و دومین بسته ویژه خبری عبارت؛
«قایم باشکِ» کرونا و نمایندگان مازندران! / قرنطینه آزمایشی یک شهر در مازندران / بازهم نامه ای دیگر از نماینده جدید ساری برای دولت / سالن ورزشی قائمشهر نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا می‌شود
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
سقانفار+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تیشه به ریشه میراث مازندران این بار در قائمشهر
گویا سریال تخریب میراث مازندران هنوز ادامه دارد ، زیرا در روزهای اخیر اخباری مبنی بر تخریب یکی از سقانفارهای استان در روستای ملک‌خیل قائمشهر بار دیگر این مسئله را رسانه‌ای کرد.
نمکی+عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
وزیر بهداشت طرح توسعه بیمارستان رازی قائمشهر را افتتاح کرد
- طرح توسعه مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان رازی شهرستان قائمشهر روز شنبه همزمان با هشتمین روز از دهه فجر با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد .
فیلترشکن+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
بیست و نهمین بسته ویژه خبری عبارت؛
کاندیداهای رسمی اصولگرایان آمل را بشناسید / مدیرعامل کاله عامل فساد در بازار را معرفی کرد / آیا مسئولان آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در میانکاله را پنهان کرده‌اند؟ / علت ردصلاحیت نماینده چالوس از زبان خودش
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
حوزه قائمشهر+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
تحلیل عبارت از حوزه انتخابیه قائمشهر؛
جدال دو نامزد مطرح برای کسب دو کرسی مجلس/ رقابت بر سر اول و دوم شدن است
بنابراین با توجه به شرایط فعلی می توان گفت دو نماینده احتمالی این حوزه، کیوان مرادیان (علیرغم انتشار برخی شاعبه ها و حواشی پیرامون صندوق رفاه دانشجویی در برخی رسانه ها) و عبدالله رضیان خواهند بود.
شوک+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
بسته خبری ویژه حوادث؛
صدور کیفرخواست برای ۷ شرور اسلحه به دست بهشهری / جزئیات تجاوز وحشیانه به ۱۴ دختر و زن جوان در جاده چالوس / قائمشهری ها آسوده باشند، سارق حرفه ای به دام افتاد / قاچاقچی طلای سیاه چالوس در چنگال پلیس
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
سالن ورزشی+عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به بزرگترین پروژه ورزشی مسکوت مانده در مازندران؛
داستان سرمایه مردم که بتن شده و روی زمین مانده / مدیران روند و آیند و تو همچنان که هستی!
ما ایرانی ها استعداد عجیبی در ساگرادا فامیلیا* سازی هر پروژه ای داریم. یعنی از زمانی که شروع به ساخت پروژه ای می کنیم تا زمانی که تکمیل و بهره برداری از این پروژه انجام شود تقریبا نیمی از عمر مفید این پروژه ها کاسته شده. میلیارد ها تومان هزینه و سال ها وقت انگار نه برای کسی اهمیت دارد و نه این که حتی شرمساری در مدیران ما ایجاد می نماید.
ادیانی+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
ادیانی در گفتگو با عبارت:
تایید صلاحیت شدم/ برای بازگشت در حال بررسی شرایط هستم
علی ادیانی نماینده قائمشهر در مجلس در گفتگو با خبرنگار عبارت از تایید صلاحیت خود خبر داد.
عتیقه+عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
با تلاش نیروهای یگان حفاظت استان مازندران انجام شد؛
کشف و ضبط عتیقه جات با قدمت عصر آهن و ساسانی در قائمشهر
تعدادی از اشیای تاریخی مفرغی و نقره‌ای با قدمت عصر آهن و ساسانی، با تلاش نیروهای یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان مازندران کشف و ضبط شد.
مرکبات + عبارت
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
چهارمین جشنواره ملی تخصصی مرکبات در قائم‌شهر برگزار می‌شود
عبارت: فرماندار قائم‌شهر، از شهرستان قائم‌شهر به عنوان پایتخت مرکبات کشور نام برد و بیان کرد: برگزاری اینگونه جشنواره‌ها فرصتی برای معرفی محصولات متنوع مرکبات در سطوح ملی و فراملی و همچنین جذب سرمایه‌گذاران برای حمایت باغداران خواهد بود.
نساجی+عبارت
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
مدیران نساجی از نداشتن کمپ تمرینی در مازندران گله مندند؛
نساجی همچنان خانه به دوش است / تیمی سرگردان در جاده های تهران - شمال
یکی از مواردی که مدیران تیم به آن اشاره می کنند هزینه بالای اقامت و تمرین تیم نساجی در تهران است. به راستی چرا باید تیمی با این هوادار و پشتوانه مردمی در جایی غیر از شهر خودش تمرین کند و فقط برای مسابقه پا به قائمشهر بگذارد؟
مهدی رمضانی+عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
آغاز جوانگرایی در ارشاد مازندران؛
مهدی رمضانی، رییس اداره فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی قائم‌شهر شد
با حکم عباس زارع مدیرکل فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی مازندران، مهدی رمضانی به ‌عنوان رییس اداره فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی شهرستان قائم‌شهر منصوب شد.
تعزیرات
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
محکومیت دو شرکت مازندرانی به بازگرداندن یک میلیون یورو ارز دولتی
تعزیرات حکومتی مازندران دو شرکت واردات ادوات کشاورزی این استان را به استراد یک میلیون و ۴۵ هزار یورو ارز دولتی به خزانه دولت محکوم کرد.