امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۲۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:قتل
چاقو+ حوادث+ قتل+ عبارت
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پایان ماجرای قتل در شب عروسی عمه با حکم قصاص!
۲ سال قبل در اسلامشهر مأموران پلیس در تحقیقات میدانی دریافتند پسری به‌نام شاهین در جشن عروسی عمه‌اش با مرد جوانی به‌نام محسن درگیر شده و او را با چاقو زده است. ساعتی بعد نیز محسن در بیمارستان جان باخت.
جنازه جسد کشتن قتل + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
قتل وحشیانه برادر با شلیک ۵ گلوله در نانوایی
مرد جوان که بر سر ارثیه پدری با برادرش اختلاف پیدا کرده بود در حالی با شلیک ۵ گلوله به قتل رسید که برادر بزرگش به اتهام این جنایت بازداشت شده است.
مرگ کشتن قتل  + عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
تیراندازی به رقیب عشقی در خیابان / قرار بود با مهرنوش ازدواج کنم که سروکله بهروز پیدا ش
در گام بعدی کارآگاهان پلیس به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداخته و شماره پلاک موتورسیکلت را به‌دست آوردند. با استعلام شماره پلاک، هویت مالک آن به‌نام خسرو شناسایی شد.
چاقو+ حوادث+ قتل+ عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
محاکمه مجدد متهم به قتل وحیدمرادی بعد از نقض حکم / توی دعوا بودم اما ضربه کشنده را من نزدم
در جلسه دیروز یک بار دیگر خانواده وحید مرادی درخواست خود را مبنی بر قصاص مطرح کردند و متهمان یک به یک در جایگاه قرار گرفتند.
قتل+عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
مالک خودروی ۴ میلیارد تومانی توسط مشتری قلابی کشته شد
شامگاه جمعه بیست ویکم شهریور خبر قتل مردی ۳۰ ساله به‌نام سینا در خانه‌اش واقع در کیانمهر کرج به مأموران کلانتری ۱۴۳ اعلام شد. دقایقی بعد مأموران کلانتری در محل حاضر شده و با جسد مرد جوان در حالی رو به رو شدند که از ناحیه گردن با اصابت ضربه کارد به قتل رسیده بود.
قتل کشتن + عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
اتهامات آقای کارگردان قاتل علیه مقتول/ اخلاقش نامناسب بود/دختران جوان را استخدام می کرد/ معتادها را داخل ساختمان می آورد
یکی از کارگردان‌های سینما، تلویزیون و تئاتر شامگاه چهارشنبه ۱۹‌شهریور در خیابان خواجه‌نصیر تهران پس از بالا گرفتن مشاجره با همسایه‌اش که مردی ۶۰‌ساله به نام فریدون بود، او را با شلیک گلوله اسلحه کلاشنیکف به قتل رساند.
قتل کشتن + عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
کارگردان سینما و شوهر سابق خانم بازیگر با سلاح گرم همسایه اش را به قتل رساند
یک کارگردان به دلیلی نامعلوم همسایه خود را با سلاح گرم به قتل رساند.
قتل+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
قتل هولناک نوعروس تهرانی به دست داماد قبل از جشن عروسی
من هم عصبانی شدم و گفتم چرا همیشه ناراضی هستی؟ چرا همیشه حرف مردم برایت مهم است؟ برای خودت زندگی کن. این حرف‌ها را که زدم، او بیشتر عصبی شد و بحث میان ما بالا گرفت. من هم سرگرم کار با کابل برق بودم که در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و با آن جان همسرم را گرفتم.
زن+دستگیری+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
ماجرای قتل شوک آور دختر ۴ ساله توسط مادرش
بررسی‌های مقدماتی طبق اظهارنظر پزشکان قانونی نشان می‌داد که «مهرثنا» به خاطر انسداد راه تنفسی (خفگی) با دست به قتل رسیده است، اما در معاینات بعدی شکستگی استخوان‌های داخلی کودک نیز نمایان شد و این پرونده جنایی مشهد را در شوک فرو برد!
دادگاه + عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
مهر تأیید بر پرونده قصاص مرد قناد / او با آنکه نامزد داشت،به روابط خود با زن شوهردار ادامه داد
مرد قناد که به اتهام قتل نامزدش با همدستی یک زن به قصاص محکوم شده بود پس از تأیید رأی در دیوان عالی کشور در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.
قاتل وحید مرادی+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
قاتل وحید مرادی در یک قدمی چوبه دار/ ۳ قتل در ۹ سال
مرد زندانی که هنوز حکم قصاصش به جرم قتل وحید مرادی شرور معروف پایتخت از سوی دیوان عالی کشور تأیید نشده است در پرونده قتل دیگری مجرم شناخته شد و در یک قدمی طناب دار قرار گرفت.
قتل کشتن + عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
سرنوشت عجیب مردی که سه دخترش را به قتل رساند
مرد موادفروش که ۹ سال قبل در اقدامی جنون‌آمیز سه دخترش را به قتل رساند و در زندان به سر می‌برد در حالی که فقط دو ماه به آزادی اش مانده بود در زندان جان باخت.
رومینا+عبارت
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
ناگفته‌هایی از قتل رومینا اشرفی
ابراهیم نیکدل‌مقدم، وکیل‌مدافع مادر رومینا، گفت: مجازات باید متناسب با عمل فرد باشد، قطع‌کردن سر یک دختربچه ۱۳‌ساله با داس عمل بسیار خشنی است و باید مجازاتی سنگین‌تر برای مرتکب در نظر گرفته می‌شد. قانون باید مجازات قابل پیشگیری‌تری داشته باشد و به مجازات فقهی در این‌گونه موارد بسنده نشود.
رومیتا اشرفی+عبارت
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
حکم پدری که دخترش را با داس سلاخی کرد اعلام شد
۹ سال حبس برای پدر، ۲ سال برای عامل فرار
حوادث+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
دل مادر دروغ نمی گفت؛ رعنای او را داماد نامردش کشته بود
"مرگ ناشی از خودکشی - پرونده مختومه شود". پشت این عبارت کوتاه غمی عظیم نشسته بود.خانواده ای داغدارو دلواپس پایمال شدن خون عزیزشان بودند و من سنگینی نگاه مادر رعنا را با تمام وجود به کول می کشیدم خاصه که همراه با لحنی پر از اندوه و التماس گفت:الهی پیر بشی مادر. نذار خون دختر تازه عروسم پامال بشه.