امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۵۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:قطع اینترنت
رحمانی فضلی+عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
وزیر کشور: تعداد کشته‌های آبان همین روز‌ها اعلام می‌شود/ ۴۰ یا ۴۵ نفر با سلاح سازمانی کشته نشدند/ باید اینترنت قطع می‌شد
همین روز‌ها تعداد کشته‌های آبان اعلام می‌شود. حوادث غمباری رخ داد و حدود ۴۰ یا ۴۵ نفر یعنی حدود ۲۰ درصد کشته‌شدگان، افرادی بودند که با سلاح‌هایی کشته شدند که سلاح سازمانی نبود و آن‌ها شهید شدند. الان ترامپ می‌گوید با سگ شکاری به مقابله با معترضان می‌رود، ولی می‌گویند، چون رحمانی دستور قطع اینترنت را داده است، تحریم می‌شود.
 قطع اینترنت + عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
تکذیب اخبار قطع اینترنت در کشور
در پی انتشار اخباری مبنی بر محدودیت دسترسی به اینترنت در کشور که از صبح امروز در فضای مجازی منتشر شده است، وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه این موضوع را تکذیب کردند.
روحانی + عبارت
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
وعده‌ نگران‌ کننده روحانی برای قطع اینترنت
بخشی از صحبت‌های روحانی امروز که مورد توجه قرار گرفته و باعث نگرانی‌هایی شده، اشاره او به شبکه ملی اطلاعات است.
 قطع اینترنت + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
مسئولان وعده وصل اینترنت در آینده نزدیک را می‌دهند؛
روایت کسب‌و‌کار‌های آنلاین از قطع اینترنت
به‌رغم اینکه بسیاری از کسب‌و‌کار‌های ایرانی بخش عمده‌ای از سرویس‌شان به‌خاطر حضور در شبکه داخلی در دسترس بوده، اما بخش قابل توجهی از کسب‌و‌کارشان همچنان وابسته به اینترنت است.
کلاهبرداری اینترنتی
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸
اگر اینترنت وصل نشود، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
قطع شدن سراسری اینترنت در چند روز اخیر، سبب ایجاد مشکلاتی شده که شاید تا پیش از این بسیاری از کاربران تجربه نکرده بودند. با آنکه همچنان برخی سایت‌های داخلی و اپلیکیشن‌های خدماتی در دسترس هستند، اما قطع ارتباطات بین المللی، سبب ساز مشکلات بسیار زیادی شده که ساده‌ترین آن‌ها در عدم دسترسی به گوگل، ایمیل، پیام رسان‌، مسیریاب، بازی آنلاین و… خلاصه می‌شود.
آذری جهرمی
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
وزیر ارتباطات: اینترنت مختل نشده است، قطع شده! / اینترنت داخلی معنا ندارد / اینترنت ملی یک کاریکاتور است!
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر، گفت: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است.
اینترنت + عبارت
دوشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۸
مشکلات به وجود آمده در شبکه اینترنت باعث نارضایتی بعضی از مشاغل و مردم شده است؛
تاثیر محدودیت اینترنت از رسانه و سینما تا دانشجوها / علت این تصمیم چه بود؟ / ربیعی: دو روز دیگر حل خواهد شد / عارف: وزیر پاسخگو باشد + چند ترفند برای دسترسی به اینترنت
شاید این تصمیم برای کنترل فضای حاکم بر کشور و ایجاد آرامش تاثیر مهمی داشت اما ادامه ی این روند کار را برای برخی از فعالین حوزه های مرتبط با اینترنت دشوارتر کرده است.
اینترنت + عبارت
یکشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۸
یک مقام مطلع خبر داد:محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت!
یک مسئول مطلع در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایسنا خبر داد که محدودیت دسترسی به اینترنت از شب گذشته با تصویب شورای امنیت کشور انجام شده است.