امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۳۰ PM
آخرین اخبار:
علی لاریجانی مبتلا به کرونا شد قدردانی حسین زادگان از فرهنگ و صبوری مردم مازندران از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان ماجرای تیراندازی در بابل چه بود؟ / سقوط مرد ۲۷ ساله به چاه ۲۰ متری در ساری / یک نفر بر اثر شلیک گلوله در نوشهر کشته شد / دستگیری ۱۴ سارق در بابلسر / کشف ۲۰ کیلو گرم تریاک از یک خودرو در آمل / قتل یک جوان در چمستان در یک نزاع دسته جمعی در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید / آیا عسل موجب کاهش وزن می شود؟ / کشف نشانه اصلی ابتلا به ویروس کرونا / سندروم دست بی قرار چیست؟ آخرین آمار کرونا در مازندران متفاوت‌ترین سیزده‌ به‌در ساروی‌ها زیر سایه کرونا ساری خالی از سکنه کلاهبردار میلیاردی داروی ضد کرونا در چنگ کارآگاهان عملیات ویژه پلیس فتای مازندران دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد
نتیجه جستجوی کلیدواژه:قطع درختان
درخت قطع شده+عبارت
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
یکی از ساکنان شهرک دریا کنار شهر بابلسر مدعی شد
قطع درختان بالای ۵۰ سال به جای نیزار در بابلسر
قطع درختان
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
پس از سیل مازندران برخی با اره موتوری به جان درختان افتادند
حسینعلی ابراهیمی گفت: با وقوع سیل در استان برخی سودجویان با اره موتوری به جان درختان افتادند و اقدام به قطع آن کردند.
درخت
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
معرفی طرح جایگزین برای طرح تنفس؛
پای چوب‌برها از جنگل‌های شمال بریده شد
رییس شورای عالی جنگل با بیان اینکه سازمان جنگل‌ها قرار است از ابتدای سال ۹۹ طرحی جایگزین برای طرح تنفس معرفی کند،گفت: در این طرح جدید نیز هیچ برنامه‌ای برای بهره‌برداری چوبی از جنگل‌های شمال کشور وجود ندارد.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
سخنان رئیس جمهور در باره ابرهای باران زا،علمی بود یا طنز برانگیز؟
دشت‌های کویری امکان بالارفتن هوا برای تبدیل آنها به ابرهای باران‌زا را مشکل می‌کند. به همین خاطر در سال‌های گذشته برخی از کشورهای منطقه که اکثرا در کویر واقع شده‌اند، به امید تقویت توسعه ابرهای باران‌زا به‌دنبال ساخت کوه و جنگل‌های مصنوعی با اندازه واقعی هستند.
جنگل+عبارت
پنج شنبه ۶ دی ۱۳۹۷
شکستن قامت طبیعت و کارگران با انباشت درختان شکسته افتاده
یوسف‌نژاد: طرح بهره‌برداری از جنگل موجب صیانت از درختان می‌شود
عضو هیأت رئیسه مجلس اما با اعلام اینکه در اجرای طرح تنفس جنگل همه جوانب آن سنجیده نشد، گفت: تجربه نشان داده که طرح بهره‌برداری موجب صیانت از درختان می‌شود و همواره افراد و کارخانجاتی که بهره‌برداری داشته‌اند؛، در حفاظت هم تلاش کرده‌اند.