امروز : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۱۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مازندران
شهیدی فر + عبارت
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
گزارش اختصاصی عبارت از همایش کشت پاییزه محصولات زراعی؛
دیدار سربازان خط مقدم تولید با رئیس جهاد کشاورزی استان مازندران
سازمان جهاد کشاورزی مازندران، با توجه به در پیش بودن سال زراعی جدید و آغاز کشت محصولات پاییزه، همایش استانی کشت محصولات زراعی را امروز در سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار کرد.
کارگر زن +عبارت
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
نگاهی به آمار حوادث ناشی از کار در مازندران؛
«مـرگ» کسـب و کـار من اسـت!
بنا بر اطلاعات به دست آمده از پزشکی قانونی مازندران ، طی پنج ماه سال جاری ۴۵نفر (همگی مرد ) در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه بامدت مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش داشت
عبارت+عبارت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
۱۱ میلیارد ریال وسایل ورزشی به مدارس مازندران اهداء شد
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران از ارسال ۱۱ میلیارد ریال وسایل ورزشی به مدارس این استان در قالب طرح کاروان مهر با نشاط خبر داد.
کلنگ زنی+عبارت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
با حضور وزیر علوم؛
ساخت پردیس علم و فناوری در مازندران آغاز شد
ساخت پردیس پارک علم و فناوری مازندران در زمینی به مساحت ۲.۵ هکتار با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ساری آغاز شد.
لوازم التحریر+عبارت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از بازار لوازم التحریر در آستانه بازگشایی مدارس؛
آخرین وضعیت بازار از زبان مسئولان نظارتی مازندران / گرانی کاغذ‌؛ بلای جان یار مهربان
اگر در این روزها سری به یک لوازم التحریری زده باشید یا حتی از کنارش رد شده باشید متوجه سرد بودن بازارش خواهید شد. در گفت و گوی خبرنگار عبارت با یک فروشنده ی لوازم التحریر در ساری، او وضعیت بازار را اینگونه توصیف کرد: در سال های قبل وقتی به این روز ها می رسیدیم دیگر بدون اغراق وقت سر خاراندن هم نداشتیم اما امسال طور دیگریست...
اورژانس مازندران+عبارت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
به بهانه چهل و چهارمین سالروز تاسیس اورژانس کشور:
راه اندازی سامانه اتوماسيون در اورژانس مازندران
رییس مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: سامانه اتوماسیون اورژانس مازندران با ثبت تمامی ماموریت ها برای سهولت کار این مجموعه راه اندازی شد.
وزیر علوم+عبارت
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
وزیر علوم در مازندران؛
دانشگاه های فعال تر بودجه ی بیشتری می گیرند
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تلاش وزارت علوم طی دو سال اخیر این بوده که بودجه پژوهشی تا جایی که رقم بودجه کلی اجازه می‌دهد با سهم بهتری دیده شود، ولی میزان آن برای هر دانشگاه به میزان فعالیت‌ها، هیات علمی ، تحصیلات تکمیلی و شاخص‌هایی از این دست بستگی دارد.
عباسعلی رضایی+عبارت
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
پیگیری ها در حال اثر بخشی است؛
خبر خوب فرماندار ساری درباره زباله سوز
عباسعلی رضایی در گفت‌وگویی با بیان اینکه تکمیل کارخانه زباله‌سور ساری از اولویت‌های شهری و زیست محیطی مرکز استان مازندران است، گفت: روند ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است.
حمید هاشمی+عبارت
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
پس از مدت ها کش و قوس، شهردار جدید آمل انتخاب شد؛
سید حمید هاشمی شهردار آمل شد
پنجمین نشست انتخاب شهردار جدید آمل عصر امروز شنبه برگزار شد و هاشمی توانست با شکستن هسته سخت رقابت میان اقلیت چهار نفره و اکثریت پنج نفره، رای ۶ نفر را جلب و به عنوان شهردار انتخاب شود.
نساجی+عبارت
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
پیش بازی نساجی و سایپا ؛
ببر ها در کمین خودروسازان!
فردا ۲۴ شهریور ۹۸ ، ساعت ۱۹:۴۵ ، دو تیم سایپا تهران و نساجی مازندران در هفته سوم از سری مسابقات نوزدهمین دوره لیگ برتر "جام خلیج فارس" در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
حجت الاسلام یوسف پور+عبارت
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
تریبون جمعه/ ساری
امام جمعه موقت ساری گفت: پرچم عاشورا همچنان در اهتزاز می ماند تا به دست امام زمان (عج) برسد.
سینما فرهنگ+عبارت
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
به بهانه ی روز سینما؛
سینماهای شهر من، روحتان شاد!
عده ای از ما بخش بزرگی از خاطرات کودکی مان با این واژه گره خورده بود. از آنها که آخر هفته ها دست در دست خانواده وارد این ساختمان جادویی می شدند وغرق در رویا، روی صندلی های مخملی اش تصویر خود را روی آن تصور می کردند ، تا آنها که طعم خنده های از ته دل دسته جمعی در آن فضای تاریک هنوز لبخند را به روی لبشان می آورد. برای عده ای یادآور اولین قرار با معشوقه است، وقتی با تیتراژ پایانی اشک بود که چون آب روان غم های به جای مانده را می شست و می برد تا جایی در عمق قصه ها مدفون کند ، برای بعضی ها هم یاور روز های تنهایی. هرچه که بود خوب بود، جذاب ، پرهیاهو، پر از رنگ و نور و موسیقی.
ویلا+عبارت
پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
بررسی علل گرایش عراقی ها به املاک مازندران و عواقب آن؛
به نام ما و به کام عراقی ها / سرزمینمان را دریابیم
عراقی ها از دیرباز برای زیارت امام رضا (ع) رهسپار ایران می شدند و از همان زمان هم رویای زندگی در شهر های بزرگ یا مناطق خوش آب و هوای ایران را در سر می پروراندند. مدتی است اما به لطف کاهش شدید ارزش پول ملی ایران نسبت به پول های رایج سایر ممالک و همچنین رشد اقتصادی عراق پس از داعش، دیگر مقصد آنها فقط مسافرخانه های ارزان مشهد نبوده و وقتی اسم سفر به ایران می آید مازندران پایه ثابت برنامه ی آنها میباشد.
قلیان+عبارت
پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
گزارشی از ارتباط افزایش مصرف قلیان با کمبود مراکز تفریحی در مازندران؛
تفریحی ارزان تر از این هم سراغ دارید؟!
مازندران به عنوان یکی از استان های مهم گردشگری در کشور در زمینه ی اماکن تفریحی برای جوانان به شدت کمیتش میلنگد. برای مسافرانی که در تعطیلات به این استان سفر می کنند شاید این حرف کمی عجیب باشد اما تا بوده مازندران تمام محرومیتهایش را زیر رنگ سبز زمردی خود پنهان می کرد.
حسن اسماعیلپور+عبارت
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
مربی سرشناس به دیار باقی شتافت+جزئیات
متاسفانه حسن اسماعیل‌پور، پیشکسوت کشتی مازندران و از مربیان سازنده ورزش اول کشور به دلیل ایست قلبی درگذشت تا اهالی کشتی مازندران در ایام عزاداری محرم به سوگ بنشینند .