امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۱۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مازندران
گردشگری+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
در شش ماه ابتدای سال، کرونا ورود گردشگر به مازندران را ۷۱ درصد کاهش داد؛
یک شوخی تلخ با صنعت گردشگری در مازندران
از آن تاسف برانگیزتر اما این است که در نیمه نخست امسال با توجه به قطع پروازهای خارجی ، هیچ گردشگر خارجی وارد مازندران نشد. در حالی که در ۹ ماهه سال ۹۸ استان مازندران با جذب ۱۰۶ هزار توریست بین المللی، بیشترین گردشگر خارجی را در سطح کشور به خود جذب کرده بود و بسیاری با دیدن این بازار تصمیم به سرمایه گذاری های ریز و درشت در صنعت گردشگری مازندران گرفتند.
جشنواره شهید رجایی مازندران + عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
مراسم پایانی شانزدهمین جشنواره شهید رجایی در ساری برگزار شد؛
پنج دستگاه اجرایی برتر مازندران معرفی شدند
پنج دستگاه اجرایی برتر مازندران روز چهارشنبه با برگزاری مراسم پایانی شانزدهمین جشنواره شهید رجایی معرفی شدند و مدیرانشان مورد تجلیل قرار گرفتند.
ترافیک جاده خودرو + عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
رئیس پلیس راه مازندران خبر داد؛
آغاز محدودیت های ترافیکی در محورهای مازندران از امروز
علیرضا قدمی گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از ظهر امروز در محورهای شمال آغاز می‌شود.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
استاندار مازندران : دولت در شرایط سخت‌ جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی است / مدیران باید تلاش حود را بیشتر کنند
استاندار مازندران با اعلام این که دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی به مردم است ، گفت : وظیفه تمامی دستگاه‌های اجرایی درک شرایط کشور و تلاش مستمر برای حل مشکلات مردم است.
هفته دفاع مقدس+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران تجلیل شدند
رزمندگان پیشکسوت مازندران امروز دوشنبه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد این حماسه ملی همزمان با سراسر کشور به صورت ارتباط زنده تصویری با رهبر معظم انقلاب تجلیل شدند.
حجت الاسلام اکبری+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
ضرب الاجل به دستگاه های اجرایی مازندران برای حفظ حقوق بیت المال
رئیس کل دادگستری مازندران به دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای احکام قطعیت یافته به منظور حفظ حقوق بیت المال در زمین‌های ملی و منابع طبیعی فرصت دو ماهه داد.
حسن خیریانپور+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
خیریانپور:۵۰ واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: در سال جاری ۵۰ واحد صنعتی و تولیدی در استان احیا و وارد مدار تولید شدند.
تخریب تغییر کاربری غیر مجاز+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
گزارش تصویری عبارت از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی مازندران
در تداوم برخورد با قانون شکنان و متخلفان عرصه های کشاورزی در منطقه، در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، چندین مورد تغییرکاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی با حضور نماینده دادستان و عوامل انتظامی مازندران به تخریب رسید.
ویلچر  + معلول+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
وضعیت نابسامان اماکن عمومی و خصوصی مازندران برای معلولان؛
ارمغـان سال ها بی توجـهی / اینـجا شـهری برای معـلولان نیست
علاوه بر اشاره به این موضوع در سیاست‌های کلی نظام و برنامه جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، هیات وزیران ۱۷ آذرماه ۹۸ آیین نامه اجرایی ماده ۳ حمایت از حقوق معلولان را تصویب و دستگاه‌های اجرایی را مکلف به مناسب‌سازی معابر و فضاهای شهری برای دسترسی معلولان کرد و ۳ سال به آنان زمان داد تا برای دسترسی‌پذیری معلولان به خدمات، ساختمان‌های خود را مناسب‌سازی کنند.
کامیون+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
استاندار مازندران از راه اندازی ۲ شرکت حمل و نقل بین المللی در استان خبر داد؛
حلـقه گمـشده در تولـید و صـادرات مازنـدران
آثار اقتصادی حمل و نقل را می توان در رابطه با همه فعالیت های اقتصادی مثل صنایع کشاورزی، خدمات، توریسم و ... برشمرد. اگر نگاهی به کشورهای پیشرفته جهان بیندازیم مشاهده خواهیم کرد که انها به موازات سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی، در امر حمل و نقل نیز سرمایه گذاری کرده اند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
آن چه که می سوزد و به باد می رود
حالا که چند ماهی است مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی آغاز گشته و تعداد قابل توجهی از مدیران سابق و فعلی شهرداری و همچنین اعضای شورای شهر ساری تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند ، لازم است نکاتی به عنوان یادآوری و توصیه هایی جهت پیشگیری از مسائل مشابه طرح گردد .
مهدی رمضانی+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
برای نخستین‌بار در کشور؛ جشنواره فیلم زبان مادری
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم‌شهر از پیشنهاد برگزاری «جشنواره سراسری فیلم کوتاه زبان مادری» به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، فرماندار قائم‌شهر و نماینده مردم این شهرستان در مجلس، و آغاز روند پیگیری‌ها خبر داد.
عباس زارع+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
درخشش مازندران در نخستین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از راه‌یابی چند شهر این استان به مرحله نهایی نخستین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور خبر داد.
زراعت چوب+عبارت
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
تولید یک میلیون و ۸۹۱ هزار و ۲۳۴ اصله نهال در مازندران؛
راهـی برای جلـوگیری از نابودی جنگـل ها
کارشناسان نبود اراضی یکپارچه، بالا بودن دوره به بار نشستن سرمایه گذاری و انتظار هفت تا ۱۰ ساله برگشت سرمایه، نبود تحقیقات بنیادی و برآورد میزان سود دهی، نبود مکانیزم لازم و تضمین کننده برای خرید چوب آلات از تولید کنندگان و عدم پوشش سازمان های بیمه گذار را از مهم ترین چالش ها و مشکلات کاشت و زراعت چوب در کشور بویژه مازندران می دانند.
دندان پزشکی+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
مازندران رتبه ی سوم کشور در پوسیدگی دندان؛
دندانـی که درد می کنـد بایـد کشـید!
این تحقیقات و یافته ها یعنی ۷۰ درصد مردم که به گفته ی عضو شورای عالی نظام پزشکی توانایی مالی برای رفتن به دندانپزشکی را ندارند در معرض بیماری های خطرناکی قرار می گیرند که جبرانش بسیار سخت تر از درمان دندان درد می باشد.