امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۳۲ PM
آخرین اخبار:
در جلسه اول دادگاه متهمین جدید چه گذشت؟ / رد پای نماینده مجلس در پرونده متهمان جدید بانک سرمایه / خادم همچنان متواری است رئیس دامپزشکی کشور کل منطقه میانکاله را تا اطلاع ثانوی قرنطینه کرد معماهای ویروس کرونا / چرا دو خبرنگار در ووهان ناپدید شده‌اند؟ + تصاویر نامه جدید فیفا برای حضور زنان ایرانی در ورزشگاه‌ها نامه‌ای کوتاه درباره‌ی زنی که پدیده انتخابات مجلس در مازندران است؛ دکتر عالیه زمانی می‌تواند شگفتی‌ساز شود اگر... رئیس ستاد انتخابات مازندران: هم تخریب و هم سند زدن عملکرد دولت به نام خودشان در اکثر انتخابات وجود دارد / تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در روند انتخابات تاثیرگذار نیست / فضای تبلیغات انتخابات مجلس در مازندران آرام است فعالیت ۲۲۰۰ زندانی در ۲۲۰ گروه تئاتر/ اجرای تئاتر خیابانی زنان زندانی برای نخستین بار خانه امن روح الله زم در پاریس کجا بود که لو رفت؟ + عکس ها خبر بد برای استقلال؛ مهاجمان الاهلی آمدند! هانی کرده از مرگ گریخت
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مازندران
ستاد انتخابات مازندران+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
رئیس ستاد انتخابات مازندران: هم تخریب و هم سند زدن عملکرد دولت به نام خودشان در اکثر انتخابات وجود دارد / تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در روند انتخابات تاثیرگذار نیست / فضای تبلیغات انتخابات مجلس در مازندران آرام است
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران در مورد تخریب عملکرد دولت از سوی برخی کاندیداها هم گفت : متاسفانه این فعالیتها بدعتهای بر جای مانده در تبلیغات از سوی برخی کاندیداها است که به جای بیان عملکرد و برنامه های خود برای قوه مقننه بیشتر به دنبال تخریب دولت هستند.
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
از شایعه تا واقعیت تأیید صلاحیت برخی کاندیدای مجلس در مازندران
در صورت هر نوع تغییری که البته بعید بنظر می‌رسد ابتدا به هیات نظارت شهرستان اعلام خواهد شد و سپس در رسانه‌های رسمی منتشر می‌شود.
انتخابات مجلس + عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
۱۱۴ هزار و ۷۰۸ رای اولی در مازندران
از مجموع سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت مازندران ، ۲ میلیون و ۴۳۲ هزار نفر واجد شرایط سنی برای شرکت در انتخابات هستند.
حسن خیریانپور+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
فعالیت ۵۷ هزار نفر در مازندران برای برگزاری انتخابات
رییس هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران می‌گوید: براساس اعلام هیات‌های اجرایی ۵۷ هزار نفر کار برگزاری انتخابات مجلس را در این خطه شمال کشور برعهده دارند.
سقانفار+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تیشه به ریشه میراث مازندران این بار در قائمشهر
گویا سریال تخریب میراث مازندران هنوز ادامه دارد ، زیرا در روزهای اخیر اخباری مبنی بر تخریب یکی از سقانفارهای استان در روستای ملک‌خیل قائمشهر بار دیگر این مسئله را رسانه‌ای کرد.
حسین حسن نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
حسن نژاد اعلام کرد:
انصراف ۲۰ نامزد نمایندگی مجلس دیگر در مازندران / تعداد انصرافی ها به ۹۶ نفر رسید
رییس ستاد انتخابات مازندران می‌گوید: از بدو شروع تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی( ۲۴ بهمن ) تاکنون ۲۰ نامزد مجلس از ادامه رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند.
احمدی نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
گفتگوی عبارت با یکی از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد:
آقای احمدی‌نژاد از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کنند/ خبر سفر ایشان به مازندران و حمایت از برخی نامزدها کذب محض است
طبق آخرین اخبار دریافتی عبارت از منابع معتبر، محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم و عضو مجمع تشخیص مسلحت نظام، هرگونه شرکت از طرق مختلف در انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی را تکذیب نمود و به حواشی پیش آمده پایان داد.
وعده و وعید+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
جریان وعده ها که از مدت ها قبل شروع شده این روزها به اوج خود رسید؛
کاندیداهایی که از فضا آمده اند ! / وعده و وعیدهای اقتصادی عجیب و ماجرای حاکم و چوپان
با داغ شدن تبلیغات انتخاباتی وعده و وعیدهای نامزدهای نمایندگی، هم داغ تر و چه بسا رنگین تر شده است كه با نگاهی به سخنان آنها این حقیقت بدست می آید كه عمده این وعده‌ها و وعیدها با محور قرار دادن مسائل اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم دنبال می شود چرا كه به دلیل مشكلات اقتصادی چند سال اخیر، تحریم‌های بین‌المللی و همچنین ركود حاكم بر اقتصاد ایران در طول این سال‌ها، این موضوع ابعاد پررنگ‌تری به خود گرفته و بیشتر جریان‌ها و داوطلبان نمایندگی وعده‌های اقتصادی و بهبود وضعیت رفاهی مردم را در دستور كار خود قرار داده‌اند.
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
چهل دومین بسته ویژه خبری عبارت؛
هشدار رئیس کل دادگستری مازندران به دانه درشت های اقتصادی / سهم بی سابقه زنان مازندرانی در مدیریت استان / ماجرای حضور نماینده سابق قائمشهر در لیست اصولگرایان تهران / چرا حسین نیازآذری لیست داریی های خود را اعلام نکرد؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
زنان انتخابات+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
چهار حوزه انتخابی بدون حتی یک کاندیدای زن؛
چرا زنان مازندرانی کاندیدای مجلس نمی شوند؟ / ۸نفر، ۹ حوزه، ۱۲ کرسی
یکی از شاخصه‌های عدالت اجتماعی و دموکراسی حضور زنان در مجلس شورای اسلامی است. زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور باید فرصت و امکانی برای انتخاب و تصمیم گیری موضوعات برای خود را داشته باشند.
انتخابات + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تبلیغات انتخاباتی در مازندران با طعم تخریب دولت
تبلیغات انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران این روزها در حالی جریان دارد که انتقاد از قوه مجریه و عملکرد دولت به سوژه داغ تبلیغاتی برای برخی از آنان بویژه نامزدهایی تبدیل شده است که هم اکنون نماینده مجلس هستند و یا پیش از این تجربه نشستن بر کرسی سبز مجلس را دارند.
نیکزاد+سعدی پور+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
بازگشت آرامش به آموزش و پرورش مازندران با حضور سعدی‌پور
با اینکه دوره‌های قبل همیشه شایعاتی از تخلف و دخالت فرهنگیان یا امکانات آموزش و پرورش در انتخابات مطرح می‌شد، اینبار از ضعف مدیریت ارشد این نهاد مهم تربیتی در کنترل فضای انتخاباتی و جلوگیری از سیاسی شدن این مرجع تخصصی هیچ خبری نیست.
پرتقال+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
قیمت نوروزی پرتقال مازندران تعیین شد / هر کیلو ۴ هزار و پانصد تومان
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی مازندران از تعیین قیمت ۴۵ هزار ریال برای هر کیلوگرم پرتقال تامسون ذخیره شده شب عید در استان خبر داد و گفت که هم اکنون این میوه در حال ارسال به استان‌ها است.
آبرسانی+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
مشکلِ آب شرب در استانی که ۹۰ درصد آب‌های سطحی اش هدر می‌رود / وقتی مربی روی سکوی تماشاچی می‌نشیند
یک راه‌حل ساده برای حل مشکل آب شرب مازندران وجود دارد که همه هم آن را بلدند اما از همان مواردی است که معلوم نیست چرا کسی کاری نمی‌کند و از صندلی تماشاچی بلند نمی‌شود!
 شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد؛
ليست نهايى اصلاح طلبان در سارى بسته شد / على اصغر يوسف نژاد و كوروش جعفرى گزينه هاى نهايى اصلاحات در مركز استان
گفتنی است شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد این لیست نهایی این شورا می باشد و هرگونه لیست و یا فهرست با نام اشخاص دیگر مورد قبول این شورا نیست.