امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۳۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مالیات
معافیت مالیات + عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
قوانین جدید مالیاتی در راه است
افقه با تاکید بر اینکه اگر مالیات به طرز درستی به کار گرفته شود، می‌تواند بساط دلالی در بازار‌های مختلف را جمع کند، اظهار داشت:، اما متاسفانه به دلیل ساختار‌های غلطی که وجود دارد و همچنان اصرا بر ادامه چنین وضعیتی به عینه قابل مشاهده است، نمی‌توان امیدوار بود که چنین طرح‌هایی به ثمر بنشیند، در مجلس نیز طرح مشابهی در دستور کار قرار دارد، اما بیشتر از آنکه بر روی این طرح کار کارشناسی از طرف نمایندگان انجام شود، بیشتر شاهد هستیم در مورد آن مصاحبه و خبر منعکس می‌شود، بنابراین برای اجرای این چنین طرح‌هایی باید عزم جدی به میان آید که در حال حاضر چنین چیزی حس نمی‌شود.
سکه+عبارت
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
نحوه و مبلغ دریافت مالیات از خریداران سکه اعلام شد
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور دستورالعملی، نحوه اخذ مالیات مقطوع عملکرد سال ۱۳۹۸ اشخاص حقیقی دریافت کننده سکه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را ابلاغ کرد.
نوبخت + عبارت
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
نوبخت: تغییرات یارانه‌ای در راه است
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اصلاح نظام یارانه در اصلاحیه ساختار بودجه خبر داد.
نمای هوایی بهشهر+عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
جزییات کامل طرح مالیات خانه‌های خالی/ مالیات ۴۰ میلیون تومانی از یک خانه خالی
بررسی طرح اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم حاکی از آن است که از واحدهای مسکونی در مناطق آزاد مالیات دریافت می‌شود، ضمن این‌که پروژه‌های انبوه‌سازی نیز تا یکسال از پرداخت مالیات معاف می‌شوند.
بنزین + عبارت
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
جایگاه‌داران سوخت، مشمول مالیات بر ارزش افزوده شدند
سازمان امور مالیاتی کشور در مرحله هشتم اجرای نظام مالیات بر ارزش افزوده، جایگاه‌داران سوخت را مشمول این مالیات معرفی کردند.
علی اکبر حمزه‌ای+عبارت
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
خسارت ۸۰۰ میلیارد ریالی کرونا به درآمدهای مالیاتی مازندران
مدیرکل امور مالیاتی مازندران گفت که شیوع ویروس کرونا بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال به درآمدهای مالیاتی استان خسارت وارد کرده است.
افتتاح مجلس یازدهم
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
اقدام ویژه مجلس برای کاهش قیمت خودرو
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح جامع ساماندهی خودرو به مجلس ارئه شده است، گفت: مالیات یک روش بازدارنده‌ای است که اجازه جولان به افراد دلال در بازار را نمی‌دهد.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
طرح دوفوریتی مالیات بر خانه‌های خالی تصویب شد
کلیات طرح دو فوریتی مالیات بر خانه‌های خالی در صحن مجلس تصویب شد.
خانه + مسکن + عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
زمزمه هایی از اجرای طرح مالیات بر مسکن دوباره به گوش می رسد؛
خانه های لاکچری با ساکنین نه چندان سرمایه دار / معاملات غیر رسمی شیوه محبوب دلالان مسکن
بازار غیر رسمی بهترین موقعیت را برای دلالان و حتی کلاهبرداران به وجود می آورد تا با روش هایی که هنوز شیطان هم از آن بی خبر است اقدام به کسب درامد های میلیاردی کنند و معلوم نیست که سال آینده در این زمان چند نفر به خاطر همین مسائل در طبقات دادگاه ها بالا و پایین بروند.
احسان خاندوزی+عبارت
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
ناشیگری نماینده مجلس کار دست بازار بورس داد
احسان خاندوزی، نماینده تهران در مجلس در توئیتی از جمع‌آوری امضا برای تهیه طرحی خبر داد که تأثیرات سوء آن خیلی زود بر بازار سرمایه مشاهده شد.
پرسپولیس+استقلال+عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
گزارش تفحص از سرخابی‌ها؛ از بدهی یک میلیون و ۴۰۰ هزار دلاری پرسپولیس تا انحراف ۳۶ میلیاردی استقلال
طبق گزارش تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس، تیم پرسپولیس در تیم ملی، فیفا موظف به پرداخت ۱.۴۰۰.۰۰۰ دلار به این باشگاه بوده است که تا زمان گزارش هیئت این مبلغ به باشگاه پرداخت نشده است.
مالیات+ عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
مالیات‌های عجیب و غریب در دنیا / از مالیات"تتو" و "چاقی" و "آجیل" تا مالیات بر برنزه کردن
مالیات به عنوان یکی از منابع درآمدی در دولت‌ها رو به روز مهم‌تر می‌شود، افزایش پایه‌های مالیاتی تا جایی رشد کرد که به فعالیت‌های فردی و سرگرمی هم رسیده است.
محمدعلی دهقان دهنوی+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
راه‌اندازی بورس املاک برای فروش دارایی مازاد دولت/ مالیات به خانه‌های دوم تعلق نمی‌گیرد
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: از آنجایی که واحدهای مسکونی در یک مجتمع قیمت یکسانی ندارند، بنابراین راه اندازی بورس املاک و مسکن با مشکلاتی در نرخ گذاری مواجه می‌شود.
مالیات + عبارت
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
بررسی فرارهای مالیاتی استان و عوامل آن در سال ۹۸ ؛
ماجرای فرار ۳ هزار میلیاردی از دست مالیاتچی ها در مازندران / از وجود ۵۰۰ میلیون شماره حساب در کشور تا فشار افراد بانفوذ سیاسی
آمارهای اقتصادی مازندران نشان می‌دهد که وصولی درآمدهای مالیاتی استان مازندران اعم از مالیات‌های مستقیم و غیرمستقیم در ۱۰ ماه سال قبل حدود ۱۳ هزار و ۷۹۶ میلیارد ریال بوده و اگرچه رشد ۳۱ درصد داشته است اما بخش قابل‌توجهی از درامدهای مالیاتی استان به دلیل فرار محقق نشده است.
خودرو وارداتی + عبارت
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸
چه خودروهایی در سال ۹۹ مشمول مالیات می شوند؟
مطابق لایحه بودجه سال ۹۹، انواع خودروهای سواری و وانت دو کابین موجود در کشور دارای شماره انتظاری شخصی به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان و بیشتر مشمول مالیات بر دارایی سالیانه شدند.