امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۴۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مجلس دهم
نمایندگان مازندران در مجلس یازدهم + عبارت
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
نگاهی به تغییر ترکیب نمایندگان مازندران به زیان استاندار؛
دوستی کی آخر آمد، دوستداران را چه شد
در مازندران نیز همچون سراسر کشور موج نارضایتی ازعملکرد نمایندگان موجب شد که برای نخستین بار بعد از انقلاب ترکیب مجمع نمایندگان مازندران کاملا تغییر کند. زمستان سرد و ساکت ۹۸ بهترین فرصت برای محافظه کاران و اقتدارگرایان این استان به شدت سیاسی بود تا بعد از سالها، دوباره به نوعی «یکپارچگی قدرت» دست یابند و با شعار مخالفت با سیاستهای دولت راه خود را به بهارستان هموار کنند.
محمدجواد کولیوند +عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
نماینده ردصلاحیت شده، معاون پارلمانی وزارت کشور شد؟
محمدجواد کولیوند نماینده مجلس دهم خبر انتصاب خود به معاونت پارلمانی وزارت کشور را تایید کرد و گفت که قرار است به زودی به این سمت منصوب شود.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
تصمیم هیات رئیسه مجلس درباره ۲۵۰ طرح باقیمانده از مجلس دهم
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته از مجموع ۲۵۰ مورد طرح مجلس دهم، ۲۴ مورد در دستور کار مجلس یازدهم قرار گرفت
صندلی مجلس+عبارت
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
مروری بر اتفاقات عجیب و منحصر به فرد مجلس دهم؛
از حمله داعش به مجلس تا بازداشت دو نماینده و گافی به اسم دختر خوشگلا…/ماجرای تجمع مقابل خانه محمود صادقی/سوال از روحانی به سرانجام رسید/ ضرب و شتم یک خبرنگار در مجلس و اعلام جرم علیه دو نماینده به خاطر نطق
هر دوره مجلس عملکردی دارد که از طریق سنجش نظارت و تقنین‌های صورت گرفته قابل ارزیابی‌ است؛ اما آنچه از مجالس در اذهان مردم باقی می‌ماند لزوما محدود به قوانین وضع‌ شده و اقدامات نظارتی نیست. گاهی حواشی مجلس آنقدر پررنگ‌تر از متن می‌شود که یک دوره مجلس به آنها شناخته می‌شود.
علی لاریجانی+عبارت
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
خداحافظی لاریجانی با کرسی ریاست مجلس پس از ۱۲ سال
دکتر علی لاریجانی، در پایان آخرین جلسه مجلس دهم، از نمایندگان مجلس، خبرنگاران و دست اندرکاران تشکر کرد و یاد نمایندگان فقید این دوره را گرامی داشت و بالاخره با صندلی ریاست خداحافظی کرد.
حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب + عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
فلاحت‌پیشه: ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار به سوریه پول دادیم/روزبه‌روز مجلس از رأس امور دور شده است/ برخی نمایندگان نمی‌دانند چه کاره هستند/آقای لاریجانی نماینده مجلس نبود/در هر جلسه غیرعلنی ممکن است حقیقتی سر بریده شود/یک جریان مجلس را مزاحم می‌داند
حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، به سفرش به سوریه اشاره کرد و گفت: زمانی که به سوریه رفتم عده‌ای گفتند هزینه درست کردم! ولی باز هم تکرار می‌کنم ما شاید ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار به سوریه پول دادیم و باید از سوریه پس بگیریم. پول این ملت آنجا هزینه شده است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین تصمیم مجلس دهم درباره احزاب و گروه های سیاسی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تامین نظر شورای نگهبان وزارت کشور را مکلف کردند که به امور تشکل‌های صنفی و کانون‌های بازنشستگی رسیدگی کند.
علی لاریجانی+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
سخنان مهم لاریجانی در آخرین روز کاری مجلس دهم
رئیس مجلس دهم در آخرین روز کاری مجلس گفت: در مجلس دهم قوانین مهمی تصویب شد، ۲۰۰ قانون که دو سوم آن لوایح بودند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
قصه مجلس دهم به سر رسید / آغاز آخرین جلسه علنی مجلس دهم/مراسم اختتامیه برگزار می‌شود
آخرین جلسه علنی مجلس دهم شورای اسلامی، دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
مجلس  + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
حبس و زندان در انتظار ۳ نماینده مجلس دهم
با فرا رسیدن به روزهای پایانی مجلس دهم برخی از نمایندگان در معرض احکام حبس قرار گرفتند و امروز سخنگوی قوه قضائیه از حکم حبس ۶۱ ماهه برای دو نماینده خبر داد.
مجلس صندلی + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
حواشی صحن علنی مجلس / پای استقلال و پرسپولیس به صحن مجلس باز شد/خودروسازان زیر ذره بین رفتند /ترافیک گزارش خوانی در روزهای آخر مجلس دهم
امروز گزارش‌هایی درباره تحقیق و تفحص از خودروسازان، وضعیت باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و همچنین تاثیرات منفی کرونا در مجلس قرائت شد.
یوسف نژاد + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
نمایندگان مجلس دهم چند وزیر دولت روحانی را استیضاح کردند؟ / یوسف نژاد از طرح ها و لوایح تصویب شده مجلس دهم می گوید
یوسف نژاد با بیان اینکه مجموعا ۷۲۱ طرح و لایحه در مجلس دهم مطرح شده، خاطرنشان کرد: از این میزان ۱۱۰ مورد بایگانی، ۲۵ مورد مسترد و ١٧۵ مورد تبدیل به قانون شده است که ۱۰۶ مورد آن لایحه و ۶۹ مورد طرح نمایندگان بوده است. همچنین ۴٠۶ مورد در حال بررسی است که چهار مورد در شورای نگهبان و سه مورد در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح است.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
مقصد بعدی علی مطهری، فلاحت پیشه، محمود صادقی و کوهکن بعد از نمایندگی مجلس/ چه کسانی راهی وزارت نفت و امور خارجه می‌شوند؟ / یوسف نژاد در کدام وزارتخانه فعالیت می کند؟
کم‌تر از یک هفته دیگر به پایان مجلس دهم مانده است و برخی نمایندگان مجلس باید به فکر مقاصد جدید برای ادامه فعالیت‌های خود باشند. به گواه آمار تنها ۵۶ نماینده از مجلس دهم به مجلس یازدهم راه پیدا کرده اند. ۲ نماینده مجلس دهم فوت شدند و ۳ نفر از آن‌ها برای حضور در پست‌ها و مناصب دیگر، بهارستان را ترک کردند.
انتخابات مجلس + عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
سرنوشت طرح اصلاح قانون انتخابات به مجلس یازدهم سپرده شد
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: با توجه به گستردگی و حساسیت موضوع درباره اصلاح قانون انتخابات، بررسی نهایی و جمع‌بندی طرح اصلاح قانون انتخابات در این دوره مجلس امکان‌پذیر نیست و به مجلس یازدهم موکول می‌شود.