امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۱۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مجلس یازدهم
محمود صادقی + عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
درگیری دو نماینده مجلس یازدهم با محمود صادقی
اظهارات توییتری محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس دهم، در خصوص جنجال‌های اخیر پیرامون مجلس یازدهم با واکنش‌های تندی مواجه شده است.
عبارت+جبار کوچکی‌نژاد
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
چه کسانی یارانه کالا می‌گیرند؟
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از اتمام بررسی طرح تأمین کالای اساسی در مجلس خبر داد و گفت: بر اساس این طرح، ۶۰ میلیون ایرانی یارانه کالا می‌گیرند.
قالیباف+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
سکوت قالیباف در مقابل جنجال های اخیر مجلس
درست به همان میزان که نمایندگان مجلس دهم و یازدهم بر سر آنچه ناظران ورای این دعوا‌های جناحی، آن را «رانت پارلمان‌نشینی در ایران» می‌خوانند، به زد و خورد توییتری مشغول بودند، محمدباقر قالیباف که این روز‌ها عملا قدرتمندترین مرد پارلمان ایران است، مطابق معمول به جنجال‌های ایجادشده حول محور ساختمان هرمی شکل میدان بهارستان واکنشی نشان نداد و ترجیح داد سکوت اختیار کند.
مسکن نوشتن قولنامه در بنگاه‌های معاملات املاک + عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
سازوکار فعالیت مشاوران املاک اصلاح می‌شود / انتقاد مجلس از حق کمیسیون بالای بنگاه‌ها
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این‌که کنترلی بر فعالیت‌ بنگاه‌های املاک نمی شود، گفت: حق کمیسیون بالای مشاوران املاک با مسئولیت آنها تناسب ندارد.
مجلس+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
بیچاره نماینده‌های مجلس بدجوری گیر مردم افتادند!
هنوز موج انتقادات از اختصاص خودروی دناپلاس قسطی به نمایندگان مجلس فروکش نکرده بود که انتشار خبر دیگری در فضای مجازی درباره خرید ۱۵۰۰ واکسن آنفلوآنزا توسط بهداری مجلس شورای اسلامی باردیگر باعث انتقادات شدید شد. افکار عمومی با این سؤال مواجه شده اند که چرا نمایندگان باید بر مردم مقدم باشند!
بابایی کارنامی+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
نماینده ساری و میاندرود در مجلس از عملکرد ۴ ماهه بهارستان می گوید؛
بابایی کارنامی : در تهران خانه ندارم ، منزل فامیل ها می خوابم / اگر کارهایمان نتیجه داشت شما می دیدید و نمی پرسیدید
تورم مانند اسب رم کرده ای است و جامعه ی از زین افتاده را بر خاک می کشد. اخبار تلخ است. حاشیه نشینی افزایش پیدا کرده است. مایحتاج مردم گران و دوباره گرانتر می شود. دزدی و خشونت در جامعه افزایش پیدا کرده است. پلیس می گوید ۵۰ درصد بازداشت شدگانی که دزدی کرده اند، اولین بارشان است. دلیل آن مشخص است. گرسنگی و فقر.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
مقایسه مزایای نمایندگی مجلس در ایران و سوئد / نمایندگان ایران ۲۰۰ میلیون تومان حق مسکن و دناپلاس می گیرند، نمایندگان سوئد آپارتمان ۴۵ متری و کارت مترو!
مجلس یازدهم در چند ماه اخیر با حواشی چون پرداخت ۲۰۰ میلیون برای مسکن و اعطای خودروی دناپلاس همراه بوده که واکنش منفی افکارعمومی را در پی داشته است.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
جزئیات انتخابات فراکسیون انقلاب اسلامی؛ از حسینیان تا قالیباف
فراکسیون انقلاب اسلامی در مجالس گذشته ریشه دارد و پایه‌گذارش روح‌الله حسینیان، چهره تازه‌درگذشته اصولگرا در مجلس هشتم بود که تا همین اواخر هم حامی احمدی‌نژاد باقی مانده بود. فلسفه تشکیل این فراکسیون، حمایت از محمود احمدی‌نژاد در آستانه انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ بود. تا‌جایی‌که به فراکسیون حامیان احمدی‌نژاد معروف شده بودند.
علیرصا رزم حسینی+بابایی کارنامی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
حاشیه های مهم ترین وزارت خانه دولت همچنان ادامه دارد؛
"رزم حسینی" با اعتراض نمایندگان جلسه علنی مجلس را ترک کرد / فریادهای نماینده ساری کار دست وزیر پیشنهادی صمت داد
اعتراض سنگین نمایندگان به ‎حضور رزم حسینی باعث شد او مجلس را ترک کند
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
جزئیات تحویل خودروی دناپلاس به روایت ۶ نماینده مجلس/ پرشیا کیفیت نداشت، دناپلاس گرفتیم/ قسط خودرو ماهی ۳ میلیون تومان است
علی جدی نماینده شیروان در گفت‌وگویی می‌گوید: در حال حاضر امکانات یک بخشدار از یک نماینده به‌مراتب بیشتر است، ولی عده‌ای حالا که خودرویی به نماینده تحویل شده است روی به فضاسازی‌های منفی آورده‌اند که من معتقدم برخی از این فضاسازی‌ها از سوی دولت است، چون می‌خواهند با این کار نقش ضعیف مدیریتی خود را مخفی کند.
قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
قالیباف رییس فراکسیون انقلاب اسلامی شد
محمد باقر قالیباف نماینده مردم تهران در مجلس به عنوان رییس فراکسیون انقلاب اسلامی شد.
خودرو+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
ماجرای تحویل دناپلاس قسطی به نمایندگان مجلس چیست؟
روح‌الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پست اینستاگرامی در خصوص تحویل خودروی دناپلاس اتومات به نمایندگان توضیحاتی ارائه داد.
خودرو+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
طرح مجلس برای تنظیم بازار خودرو / جزئیات طرح تحول را ببینید
متن طرح تحول صنعت و بازار خودروی کشور دیروز منتشر شد تا مشخص شود مجلس به‌دنبال تنظیم این بازار از مسیر بورس است. بر این اساس، خودروسازان و شرکت‌های وابسته به خودروسازی، صرفا از طریق عرضه مستقیم در بورس کالا می‌توانند محصولات خود را عرضه کنند. این طرح همچنین مسائلی مانند واردات خودرو و اسقاط فرسوده‌ها را نیز شامل می‌شود.
ساختمان نهاد ریاست جمهوری+کاخ ریاست جمهوری+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
شروط جدید مجلس برای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری
یکی از مسائلی که مجلس یازدهم در ماه‌های آغازین شروع به کار به آن ورود کرد، موضوع اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری است. از شروط احراز رجل سیاسی و رجل مذهبی تا تعیین دارابودن حداقل مدرک تحصیلی فوق لیسانس و شرایط احراز ایرانی الاصل بودن از جمله مواردی است که در طرح پیشنهادی مجلس به آن پرداخته شده است.
فروشگاه+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
جزئیات پرداخت یارانه کالایی به ۶۰ میلیون ایرانی
عضو کمیسیون برنامه‌و بودجه مجلس از پرداخت یارانه کالایی به ۶۰ میلیون ایرانی از مهرماه امسال خبر داد.