امروز : یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۰۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مجلس یازدهم
ابوالقاسم روحی+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
روحی در گفتگو با عبارت:
صلاحیتم تایید شد/ آمدم از تجاربم در عرصه تقنین و مدیریت، استفاده کنم
روحی با بیان اینکه تایید صلاحیت اینجانب از سوی فرمانداری ساری اعلام شده، گفت: آمده ام تا از تجارب چندین ساله ام در مجلس و دیگر عرصه های مدیریتی برای ساختن حوزه مرکز استان و رفاه مردم استفاده کنم.
حسین حسن نژاد+عبارت
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
در گفتگوی عبارت با رئیس ستاد انتخابات مازندران مطرح شد؛
چگونگی روند اطلاع نامزدهای انتخابات مجلس / پیش‌بینی ۶۴ شعبه بیشتر از انتخابات مجلس دهم در این دوره
سه هزار و ۱۱۲ شعبه اخذرای در مازندران برای انتخابات مجلس یازدهم پیش‌بینی شده که ۶۴ شعبه بیشتر از انتخابات دوره گذشته است.
بازداشت، زندانی، دستبند، جرم+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
بازداشت عضو سابق شورای شهر ساری و لیدر انتخاباتی؛
دستگیری‌ها به ۲ نفر رسید / زخم کهنه سر باز کرد
بی‌شک این اولین و آخرین خبر داغ از مدل قضایی در انتخابات استان نخواهد بود و هرچه به روزهای انتخابات نزدیک تر شویم رقابت میان گروه‌های مختلف تشدید می‌شود و همین مسئله می‌تواند زمین بازی را تا حدودی تغییر دهد.
جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی بابل+عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
درخواست جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی شهرستان بابل از نماینده ادوار این شهرستان؛
حضرت آقای ناصری؛ به نفع جبهه نیروهای انقلاب از انتخابات کناره گیری کنید
با توجه به خواستگاه عمومی مردم و همچنین جهت پرهیز از رقابت و تخریب فضای درون گفتمانی، از جنابعالی تقاضا داریم که به نفع جبهه نیروهای انقلاب، ادامه مسیر کنونی را به حمایت از همه آنانی همت بگمارید که حمایت گذشته شان از شما، بخاطر انقلاب و نظام و شخص امام جمعه محترم بابل بوده است.
شرق مازندران بهشهر نکا و گلوگاه شیخ رحمانی خلیلی+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
اوج اختلافات سیاسی در خانواده شیخ اصلاحات شرق مازندران؟/ نام نویسی ۴ کاندیدا از یک خانواده!
در این میان و قبل از اعلام نتایج احراز صلاحیت ها، برخی اطرافیان به شیخ رحمانی خلیلی پیشنهاد کناره گیری به نفع برادر جوان خود و حمایت از وی را مطرح کردند تا نیرویی جوان و تازه نفس روی کار آید. این پیشنهاد با مخالفت برخی فرزندان شیخ مواجه شد
انتخابات مجلس +  عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
عبارت گزارش می دهد؛
کیفیت مشارکت مازندرانی ها در انتخابات ادوار مجلس+ اینفوگرافیک
مازندران از استانی های با مشارکت سیاسی بالا به شمار می رود. مثلا در انتخابات مجلس دهم میانگین مشارکت مازندرانی ها ۷۲ درصد، یعنی ۱۰ درصد بیشتر از میانگین مشارکت کشور (حدود ۶۲ درصد) بوده است.
همت طاهرنژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
حقوقدانی که همه معادلات بابل را برهم می‌زند؛
همت طاهرنژاد نامی که بیش از همگان شنیده می شود/ مردی با پشتوانه مردمی، اخلاق انتخاباتی و استقلال سیاسی
''همت الله طاهرنژاد'' اکنون به اعتبار همین آرای بالا و به احترام استقبال اقشار مختلف مردم، مجددا پای در صحنه انتخابات نهاد، تا اندوخته ها و تجارب دو دهه وکالت خالصانه و قضاوت صادقانه خود را این بار برای احقاق حقوق مردم در ''خانه ملت'' بکار گیرد.
نوشهر] چالوس و کلاردشت+عبارت
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
تحلیل عبارت از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت+اسامی داوطلبان نهایی ثبت نامی
جاودانی با توجه به سوابق مدیریتی، حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل، برخورداری از حمایت دکتر محسنی بندپی استاندار تهران و حسن شهرتش از شانس رای آوری بالایی نیز برخوردار است و کناره گیری احمدی لاشکی این شانس را افزایش داده است.
کارت ملی
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
حل مشکل داوطلبان انتخابات مجلس فاقد کارت ملی هوشمند
مدیر کل ثبتاحوال مازندران گفت: افرادی که داوطلب شرکت در انتخابات مجلس هستند و کارت ملی هوشمند ندارند به ادرات ثبت احوال حوزه انتخابیه خود برای ثبت نام و دریافت کارت خود مراجعه کنند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
پیشنهاد به قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس/ نامزد نشدن لاریجانی به نفع اصولگرایان خواهد بود یا به ضرر آنها؟
دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی با بیان اینکه «بعضی‌ها در حال ایجاد جریان‌هایی برای بدست آوردن ریاست مجلس یازدهم هستند»، گفت: این احتمال می‌رود که علی لاریجانی در انتخابات مجلس یازدهم شرکت نکند.
بابایی کارنامی+عبارت
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
گفتگوی عبارت با علی بابایی کارنامی نامزد انتخابات مجلس یازدهم؛
مطالبه مردم رفع مشکل اقتصادی و مبارزه با بی عدالتی است / هرچه تا حالا خورده ایم از درگیری های شخصی بود / مردم اگر اهلش را پیدا کنند شور انتخاباتی ایجاد می شود
آخرین روزهای زمستان؛ عنوان مجموعه مطالبی است که از امروز تا برگزاری انتخابات مجلس یازدهم به گفتگوها، اخبار، گزارشات، تحلیل‌ها و ویدئوهای مربوط به این اتفاق مهم سیاسی اجتماعی در مازندران می‌پردازد. بخشی از این مجموعه به گفتگو با نامزدهای انتخاباتی اختصاص یافته که قسمت اول آن مصاحبه با علی بابایی کارنامی نامزد بالقوه انتخابات مجلس یازدهم از ساری است.