امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۱۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مجلس
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
مقایسه مزایای نمایندگی مجلس در ایران و سوئد / نمایندگان ایران ۲۰۰ میلیون تومان حق مسکن و دناپلاس می گیرند، نمایندگان سوئد آپارتمان ۴۵ متری و کارت مترو!
مجلس یازدهم در چند ماه اخیر با حواشی چون پرداخت ۲۰۰ میلیون برای مسکن و اعطای خودروی دناپلاس همراه بوده که واکنش منفی افکارعمومی را در پی داشته است.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
جزئیات انتخابات فراکسیون انقلاب اسلامی؛ از حسینیان تا قالیباف
فراکسیون انقلاب اسلامی در مجالس گذشته ریشه دارد و پایه‌گذارش روح‌الله حسینیان، چهره تازه‌درگذشته اصولگرا در مجلس هشتم بود که تا همین اواخر هم حامی احمدی‌نژاد باقی مانده بود. فلسفه تشکیل این فراکسیون، حمایت از محمود احمدی‌نژاد در آستانه انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ بود. تا‌جایی‌که به فراکسیون حامیان احمدی‌نژاد معروف شده بودند.
علیرصا رزم حسینی+بابایی کارنامی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
حاشیه های مهم ترین وزارت خانه دولت همچنان ادامه دارد؛
"رزم حسینی" با اعتراض نمایندگان جلسه علنی مجلس را ترک کرد / فریادهای نماینده ساری کار دست وزیر پیشنهادی صمت داد
اعتراض سنگین نمایندگان به ‎حضور رزم حسینی باعث شد او مجلس را ترک کند
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
جزئیات تحویل خودروی دناپلاس به روایت ۶ نماینده مجلس/ پرشیا کیفیت نداشت، دناپلاس گرفتیم/ قسط خودرو ماهی ۳ میلیون تومان است
علی جدی نماینده شیروان در گفت‌وگویی می‌گوید: در حال حاضر امکانات یک بخشدار از یک نماینده به‌مراتب بیشتر است، ولی عده‌ای حالا که خودرویی به نماینده تحویل شده است روی به فضاسازی‌های منفی آورده‌اند که من معتقدم برخی از این فضاسازی‌ها از سوی دولت است، چون می‌خواهند با این کار نقش ضعیف مدیریتی خود را مخفی کند.
علیرضا رزم حسینی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
وزیر پیشنهادی صمت به مجلس معرفی شد
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: حجت الاسلام حسن روحانی علیرضا رزم حسینی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
خودرو+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
طرح مجلس برای تنظیم بازار خودرو / جزئیات طرح تحول را ببینید
متن طرح تحول صنعت و بازار خودروی کشور دیروز منتشر شد تا مشخص شود مجلس به‌دنبال تنظیم این بازار از مسیر بورس است. بر این اساس، خودروسازان و شرکت‌های وابسته به خودروسازی، صرفا از طریق عرضه مستقیم در بورس کالا می‌توانند محصولات خود را عرضه کنند. این طرح همچنین مسائلی مانند واردات خودرو و اسقاط فرسوده‌ها را نیز شامل می‌شود.
ساختمان نهاد ریاست جمهوری+کاخ ریاست جمهوری+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
شروط جدید مجلس برای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری
یکی از مسائلی که مجلس یازدهم در ماه‌های آغازین شروع به کار به آن ورود کرد، موضوع اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری است. از شروط احراز رجل سیاسی و رجل مذهبی تا تعیین دارابودن حداقل مدرک تحصیلی فوق لیسانس و شرایط احراز ایرانی الاصل بودن از جمله مواردی است که در طرح پیشنهادی مجلس به آن پرداخته شده است.
افتتاح مجلس یازدهم
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
تسویه‌حساب سیاسی از جایگاه مجلس
وقتی هم که علی مطهری در توییتی به رفتار دولت چین درباره مسلمانان منطقه سین‌کیانگ اشاره کرد و نوشت چنین رفتار‌هایی باعث محو کامل فرهنگ اسلامی در آن منطقه می‌شود، باز برخی نمایندگان به او تاختند و او را بی‌خاصیت خواندند.
منصورعلی زارعی+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
در نشست فصلی نماینده ساری و میاندرود با خبرنگاران مطرح شد؛
زارعی: اقتصاد اولویت اصلی مجلس است / ‏‬ تشکیل گروه ۱۱ نفره قیمت گذاری محصولات کشاورزی / در عزل و نصب‌ها دخالت نمی‌کنم
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس و عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه زیرساخت ها و پایه های مناسب در حوزه کشاورزی استان ایجاد نشده است، گفت:سیاست های اشتباه سبب مهاجرت مردم شده است.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
جزئیات طرح تشویقی مجلس برای افزایش جمعیت
نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به این پرسش که ایده طرح افزایش جمعیت از کجا نشات گرفته است و آیا مرتبط با آمارهای رسمی کشور در بحث جمعیت است، گفت: ما بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری وارد این بحث شدیم و این طرح را در راستای حمایت از فرمایشات رهبری مطرح کردیم. بحث سهام آیندگان برای فرزندان سوم به بعد هم دقیقا در راستای همین مساله عنوان شده است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
بی‌میلی مجلس به گزینه‌های احتمالی وزارت صمت
عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه در مورد مدیریت وزارت صمت نوعی لجاجت از سوی دولت وجود دارد، گفت: گزینه‌های احتمالی وزارت صمت رای بالایی در مجلس ندارند.
مجلس +عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
مجلس یازدهم وزرای دولت را دوباره به مجلس فرا خواند / آغاز دور تازه احضار و تهدید به استیضاح اعضای کابینه روحانی
خرداد بود که محمدجواد ظریف برای ارائه گزارشی از آنچه در وزارت خارجه در جریان است، میهمان بهارستانی‌ها شد، اما گویا میزبان جدید چندان با آداب میزبانی آشنا نبود و جنجالی به‌پا کردند که تا چند روز ویدئو‌های آن در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شد. حالا از آن تاریخ کمتر از سه ماه گذشته است و دوباره اهالی خانه ملت، ظریف را به مجلس فرا‌خوانده‌اند.
نیروهای قراردادی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
تبعیض و تحقیر آشکار نیروهای شرکتی در ادارات ادامه دارد‌؛
از سکوت مرگبار دولت تا کورسوی امید در مجلس / شکاف ۴ میلیونی حقوق و ذبح عدالت
اگرچه دولت کاملا در این زمینه سکوت کرده و بدون سر وصدا در حال بدتر کردن وضعیت کاری نیروهای شرکتی است، اما اخبار دلگرم کننده‌ای از مجلس به گوش می‌رسد که اگر مثل همیشه در حد شعار باقی نماند و الزام آور شود، می‌تواند تغییری چشمگیر در وضعیت بلاتکلیف نیروهای شرکتی ایجاد کند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
طرح تشویقی مجلس برای فرزندان سوم به بعد!
سیدعلی موسوی، نماینده ملکان اظهار کرد: در طرحی که اخیرا برای تشویق افزایش جمعیت و زاد و ولد تدوین کردیم پیش‌بینی شده که، برای فرزند سوم و چهارم به بعد سهامی از شرکت‌های معتبر دولتی از جمله پالایشگاه و پتروشیمی‌ها به عنوان «سهام آیندگان» تخصیص داده شود.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
بیانیه نمایندگان اقلیت دینی در محکومیت توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص)
نمایندگان اقلیت های دینی مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای توهین نشریه شارلی ابدو به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کردند.