امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۲۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مجلس
نمایندگان+عبارت
یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹
جلسه متفاوت بهارستان نشینان به دلیل محدودیت‌های کرونایی
نشست علنی مجلس شورای اسلامی به‌منظور عدم تاخیر در پیگیری مسائل مردمی با ایجاد ارتباط مجازی در سه مکان صحن علنی مجلس، تالار شهید مدرس ساختمان مشروطه و کمیسیون تلفیق با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری در حال برگزاری است.
نصرالله پژمانفر +عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
پس لرزه استعفای جنجالی معاون وزیر بهداشت در مجلس /۴۰ شکایت از معاون مستعفی
بعد از استعفای معاون پژوهشی وزیر بهداشت رئیس کمیسیون اصل ۹۰ ادعایی درباره ۴۰ شکایت از او مطرح کرد.
مجلس+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
نمایندگان مجلس در تهران زمین گیر شدند
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ممنوعیت خروج دوهفته‌ای نمایندگان از تهران خبر داد.
مجلس+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
اعمال محدودیت‌ها در جلسات علنی مجلس
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از فردا (یکشنبه) و به مدت دو هفته جلسات علنی خود را به دو صورت حضوری و مجازی برای نمایندگان برگزار می‌کند.
قالیباف+روحانی+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
پشت‌پرده انتقادات قالیباف از روحانی / آمریکاستیزی یا تأخیر در مذاکره؟
قالیباف با شیوه دوگانه‌سازی که میراث احمدی‌نژاد است و مبتنی است بر تولید خشم و نفرت از دولت مستقر و ظاهر‌شدن در شمایل نجات بخش برای غلبه بر مشکلات سود می‌برد. البته این برخورد‌ها بیش از آنکه نزدیک به واقعیت باشد، نوعی تبلیغات زودهنگام انتخاباتی است که در میان مردم و حتی مخالفان جدی اصلاح‌طلبان هم شوقی برنمی‌انگیزد.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
درخواست قالیباف از رهبری درباره ستاد ملی کرونا
عضو هیئت رئیسه مجلس از نامه رئیس مجلس به رهبر انقلاب برای عضویت تعدادی از نمایندگان در ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد.
توئیتر+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
تذکر به مسئولان درباره عدم عضویت در توئیتر
طبق گفته جواد حسینی کیا نماینده مجلس در کمیته فیلترینگ بار‌ها به مسئولان گفته شده که نباید عضو توییتر باشند، ولی این مساله را رعایت نکردند.
قالیباف+روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
پشت‌پرده جدال مجلس و دولت / ماجرای دعوای سرهنگ و حقوقدان ادامه دارد
اینکه فردی رئیس یک قوه است و پیش از ایام تبلیغات انتخاباتی کار‌هایی می‌کند که شائبه انتخاباتی‌بودن دارد، درست نیست. جالب است که مردم هم به‌خوبی متوجه می‌شوند که رئیس مجلس به‌جای انجام وظایف خود مدام در صدد کار‌های انتخاباتی است. نمایندگان هم که صرفا شعار می‌دهند و طرح‌هایی را مطرح می‌کنند که اصلا اجرای آن‌ها امکان‌پذیر نیست.
کدخدایی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
شورای نگهبان طرح یارانه ۱۲۰ هزار تومانی مجلس را بالاخره تائید کرد / دولت موظف به پرداخت شد
شورای نگهبان طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی را تایید کرد.
مجلس +عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
آخرین وضعیت طرح تفکیک سیستان و بلوچستان به ۴ استان در مجلس
یک عضو هییت رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تفکیک استان سیستان و بلوچستان به ۴ استان را به همراه تعدادی طرح دیگر اعلام وصول کرد.
نمایندگان+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
صحن مجلس در سخت‌ترین روز‌های شیوع کرونا
تصاویری از صحن مجلس در سخت‌ترین روز‌های کرونایی کشور را ببینید. /برترین ها
محمدرضا صباغیان+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
انتقاد تند و صریح یک نماینده مجلس خطاب به قالیباف / به رهبرانقلاب بگویید از مجلس چیزی جز یک ساختمان با ۲۹۰ آدم باقی نمانده است
محمدرضا صباغیان، نماینده مهریز و بافق، امروز در مجلس گفته: «امروز مجلس دیگر در راس امور که هیچ؛ در پایین امور هم نیست؛ شورای عالی اقتصادی هر تصمیمی بخواهد می‌گیرد؛ ستاد کرونا برای کل مملکت بدون حضور نمایندگان تصمیم می‌گیرد.»
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
دعوا در مجلس برای تصاحب یک رسانه / مستاجران «خانه ملت»!
«خانه ملت» عنوان خبرگزاری رسمی مجلس شورای اسلامی است. خبرگزاری که طول یکی دو دوره گذشته پارلمان عملا کمتر خبری را جز اظهارات نمایندگان مجلس منتشر می‌کند و به عنوان رسانه اختصاصی رییس قوه مقننه به شمار می‌رود.
قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
عزل ونصب های یواشکی رئیس مجلس / قالیباف معاون اجرایی خود را که از سپاه آورده بود کنارگذاشت
محمدباقر قالیباف حالا دقیقا ۱۷۵ روز است که به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی شناخته می‌شود اما تفاوت ریاست او با علی لاریجانی در آن است که او نه ‌تنها با چهره‌ای در حد و اندازه محمدرضا عارف و فراکسیونی در حد امید مواجه نیست که قدرتش را تحدید کند و گاه و بی‌گاه وادار به امتیاز دادن و عقب‌نشینی شود بلکه آن چند رقیب نسبتا قدرتمند را در پست‌های مهم پارلمان نشانده و همزمان با انتصاب‌هایی که در مجلس و ساختار قوه مقننه انجام داده، نفر اول پارلمان است و بی‌رقیب می‌تواند به پیشبرد اهداف خود بپردازد. اهدافی که البته چندان بی‌ارتباط با انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ نیست و همین مساله سبب شده تا مخالفت‌ها با او دوچندان شود.
قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
پاسخ پاستور و بهارستان به‌قالیباف / ماجرای آدرس گرانی ها برای رئیس مجلس دردسر شد
جهانگیری تلویحا به لحن انتقادی رئیس پارلمان نیز اعتراض کرد و گفت هر مسئول و مدیری ممکن است دچار خطا و اشتباه شود، اما مهم این است که این اشتباهات از طریق نقد دلسوزانه مطرح شود تا امکان اصلاح فراهم شود.