امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۰۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محدودیت
ییلاق رامسر+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
مناطق ییلاقی رامسر به کانون شیوع ویروس کرونا تبدیل شد
رئیس شبکه بهداشت‌ودرمان رامسر گفت که با توجه به تردد زیاد خوش‌نشینان و گردشگران به مناطق ییلاقی شهرستان ، این مناطق به کانون شیوع بیماری کرونا تبدیل شده است.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
دستورات مهم رئیس‌جمهور: رستوران‌ها تخلف کردند، بسته شوند /ماسک زدن از فردا اجباری است /از نیروی انتظامی و بسیج کمک گرفته شود
رئیس جمهور گفت: مسافرت‌ها باید کاهش یابد و به حد ضرورت برسد. اگر احساس خطر می‌کنیم و در شرایط هشدار هستیم، می‌توانیم برخی محدودیت‌ها را برای مدت کوتاهی برگردانیم.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
بعضی رسانه ها در تلاشند تا مردم را مقصر شیوع مجدد کرونا جلوه دهند؛
انگار یک عذرخواهی هم به دولت بدهکار شدیم
در ابتدای سال با تبلیغات مناسب و حمایت رسانه ها و دولت با تمام کمی و کاستی موجود در برخی موارد، رقم مسافرت‌ها در شهرهای ایران به حداقل رسید و معاشرت‌ها هم به کمترین میزان خود کاهش یافت تا آنجا که بسیاری از مردم خود را در خانه‌هایشان محبوس کردند.
سیدکمال هادیانفر+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
لغو محدودیت زوج و فرد در مراکز تعویض پلاک
رئیس پلیس راهور ناجا از لغو محدودیت زوج و فرد بودن پلاک در زمان ارائه خدمات شماره‌گذاری خبرداد.
محمد اسلامی راه و شهرسازی + عبارت
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
وزیر راه جزئیات محدودیت تردد در خروجی ۱۱ استان را اعلام کرد
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا، از خروج افراد دارای علائم مشکوک و مبتلا به این ویروس از منزل و شهر جلوگیری می‌شود و اعمال محدودیت تردد در ۱۱ استان به همین منظور انجام شده و این کار هیچ مشکل و زحمتی برای مردم ایجاد نخواهد کرد.
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
پنجاه و هفتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
یک مصاحبه استخدامی مهم و پرحاشیه به سال ۹۹ موکول شد / استاندار از محدودیت های جدید احتمالی گفت / علت تناقضات آمار‌های کرونا در مازندران چیست؟ / محدودیت‌های کرونایی به واحدهای صنفی مازندران رسید
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
نمکی+عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
ورود و خروج از شهرهای آلوده به کرونا محدودتر می شود
وزیر بهداشت گفت: محدودیت‌های سنگین‌تری برای ورود به شهرهای آلوده اعمال خواهد شد.