امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۴۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی
مسکن+عبارت
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
آخرین خبر از افزایش وام مسکن ملی به ۱۵۰ میلیون
وزیر راه از ارسال پیشنهاد افزایش وام طرح ملی مسکن به شورای پول و اعتبار خبر داد. به نظر می‌رسد این اقدام با هدف جبران افزایش قیمت ساخت این طرح انجام می‌شود.
تونل مترو+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
متروی تهران-مازندران رویایی که به تحقق نزدیک هم نشد
حضور اسلامی در وزارت راه وشهرسازی نقطه قوت برای عملیاتی کردن پروژه مترو تهران به مازندران و سایر پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی برای مازندران تلقی می‌شد اما به صورت کلی اجرای اتصال مترو تهران یک‌سال است که روی ریل فراموشی قرار گرفته است و اصلا هیچ حرف و حدیثی در این ارتباط رد و بدل نمی‌شود.
محمد اسلامی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
اعمال محدودیت‌های تردد با رصد موبایلی کرونایی‌ها / فرصت یک ماهه برای شرکت های اتوبوس رانی
وزیر راه و شهرسازی گفت: از روز شنبه اول آذر ماه، ممنوعیت و محدودیت‌های تردد به همراه دیگر پروتکل‌های جدید برای مشاغل و مردم اعلام و اجرایی شده و درصددیم تا از طریق شبکه تلفن همراه بیماران کرونایی را رصد کرده و از تردد آن‌ها به خارج از شهرها، محل کار و دیگر اماکن جلوگیری شود.
محمد اسلامی+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
کاهش ظرفیت مسافران هواپیماها به ۶۰ درصد از امروز
همه ایرلاین‌ها را موظف کردیم تا از امروز اول آبان ماه پروتکل‌های بهداشتی سخت‌گیرانه‌تری را رعایت کنند و آن فروش بلیت هواپیما و پر کردن ظرفیت کابین تا ۶۰ درصد است تا رضایت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم جلب شود.
پرواز+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
تازه ترین گفته وزیر راه درباره قیمت‌های جدید بلیت هواپیما / پروازهای ۶۰ درصدی در انتظار آسمان ایران
جلسه هم‌اندیشی وزیر راه و شهرسازی با مدیران‌عامل شرکت‌های هواپیمایی برگزار و اعلام شد که پروازهای چارتر از ۲۵ مهر لغو شده است و ادامه نخواهد داشت و شرکت‌های هواپیمایی از اول آبان‌ماه، موظف به رعایت ظرفیت ۶۰ درصدی هواپیماها هستند.
فرودگاه رامسر+عبارت
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
ماجرای بلیت هایی که یک وزارتخانه را معطل خود کرد / وزیر راه و شهرسازی آچمز می‌شود؟
معین شرقی، مدرس و کارشناس حقوق حمل‌و‌نقل هوایی درباره متولی تعیین نرخ بلیت هواپیما می‌گوید: «در‌حال‌حاضر قانون و اساسنامه در حال تصویب سازمان هواپیمایی کشوری در این خصوص ساکت است. براساس اصول کلی حقوقی و نظامات عمومی با توجه به اینکه نهاد متولی صنعت حمل‌ونقل تجاری بر مبنای قانون هواپیمایی کشوری، سازمان هواپیمایی کشوری است و معطوف به قوانین خاص که دولت را مکلف به کنترل نرخ خدمات کرده است، کنترل نرخ بلیت هواپیما بر عهده دولت و نهاد ذی‌صلاح آن یعنی سازمان هواپیمایی کشوری است».
اسلامی+حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
گره تامین اعتبار ۱۱ طرح عمرانی مازندران باز شد
استانداری مازندران از رفع مشکل تامین اعتبار برای ۱۱ طرح عمرانی استان از طریق رایزنی استاندار با وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
محمد اسلامی راه و شهرسازی + عبارت
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
پیشنهاد وزیر راه: خانه خالی بدهید، زمین مرغوب بگیرید
اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: کسانی که دارای واحد‌های مسکونی خالی یا طرح‌های نیمه‌تمام هستند اگر واحد خود را در اختیار طرح اقدام ملی مسکن قرار دهند، زمین مرغوب شهری می‌دهیم تا مجددا ساخت و ساز کنند.
وام مسکن+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
جزییات دریافت وام ودیعه مستاجران اعلام شد
اسلامی وزیر راه و شهر سازی حداکثر متراژ واحد مسکونی مستاجران تهرانی برای دریافت وام ودیعه را ۷۵ متر اعلام کرد.
مسکن+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
مصوبات جدید دولت اعلام شد؛
تراکم فروشی آزاد می‌شود/ مستأجران وام حمایتی می‌گیرند/ اعطای امتیاز ویژه به دارندگان خانه یا زمین خالی/ اعطای زمین رایگان و تسهیلات ارزان قیمت ساخت به سازندگان
وزیر راه و شهرسازی مصوبات ستاد اقتصادی دولت برای کاهش التهاب بازار مسکن و تشویق به افزایش ساخت و ساز را اعلام کرد.
جاده هراز+عبارت
پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
۶ کیلومتر دیگر از پروژه چهارخطه محور هراز زیر بار ترافیکی رفت
با حضور وزیر راه‌وشهرسازی و مسئولان استانی مازندران روز پنج شنبه ۶ کیلومتر دیگر از پروژه چهارخطه محور هراز (آمل به تهران ) بهره‌برداری شد و به زیر بار ترافیک رفت.
مسکن ملی+عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
وزارت راه: مسکن ملی در تابستان افتتاح می شود
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تحویل نخستین واحدهای مسکن ملی در تابستان امسال به متقاضیان خبر داد و گفت: همزمان با رونق تولید، با اخذ مالیات از خانه‌های خالی بازار مسکن کنترل خواهد شد.
ملی مسکن+عبارت
پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸
آخرین جزئیات از طرح ملی مسکن مازندران در حضور وزیر / از قیمت تا تسهیلات
آغاز طرح ملی مسکن در مازندرانعملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن مازندران امروز پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار مازندران در ساری شروع شد.
اینفوگراف+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
مازندران ميزبان ۴ وزير دولت تدبير و اميد
در اینفوگرافیک عبارت اهم برنامه‌های سفر سه تن از این وزرا را مشاهده میکنید. فرهاد دژپسند نیز در سفر یکروزه اش به مباحث اقتصادی استان به ویژه در حوزه مالیاتی توجه خواهد کرد.
اسلامی وزیر راه، مسکن ملی+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
به بهانه آغاز طرح ملی مسکن در مازندران با حضور وزیر راه و شهرسازی؛
٢٣٠٠ مازندرانی ثبت‌نام کردند / از دمل چرکین بافت تاریخی تا شبکه قدرتمند واسطه‌گری
این طرح درحالی در مازندران آغاز می‌شود که همچنان پروژه های نیمه کاره مسکن مهر چهره شهرهای استان را مخدوش کرده است و مردم چندان خاطره خوشی از طرحهای مسکن دولتی ندارند.