امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۳۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
قالیباف+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
حواس قالیباف در جلسه شورای عالی امنیت ملی کجا بود؟
ایران نوشت: مجلسی‌ها روز گذشته به توافق موقت سازمان انرژی اتمی کشورمان با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روی خوش نشان ندادند و با عصبانیت مدعی شدند که دولت با این توافق قانون مصوب مجلس را دور زده است.
الیاس نادران+عبارت
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
افشاگری جنجالی نماینده تهران علیه بذرباش / مدرک او جعلی است/ مستندات مربوط به بذرپاش را برای رهبری می‌فرستم که تعیین تکلیف کنند / قالیباف گفت گذشته ها گذشته
نماینده اصولگرای تهران در مجلس گفت:آقای بذرپاش سند کار در یک موسسه پژوهشی را آورد که امضاکننده نامه بعدا اقرار کرد برگه جعلی است.
قالیباف+عبارت
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
نشست قالیباف با دیپلمات های ایران در مسکو/ از مقایسه اقتصاد کشور با خمپاره ۶۰ تا توصیه رهبری در خصوص سفر به روسیه
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره تاکیدات قبلی خود به وزیر خارجه درباره لزوم تمرکزاین وزارت خانه بر حوزه اقتصادی، تاکید کرد: وزارت امور خارجه باید از ۲۰ سال پیش رویکرد خود را از نگاه سیاسی- امنیتی تغییر داده و کاملا اقتصادی- سیاسی می کرد، تا می‌توانستیم از ظرفیت های کشور برای ارتقای توان اقتصادی به خوبی استفاده کنیم.
قالیباف+عبارت
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
قالیباف برای دادن پیامی به پوتین عازم مسکو می شود
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که قالیباف فردا(یکشنبه) در سفری سه روزه از ۱۹ تا ۲۱ بهمن به روسیه خواهد رفت.
قالیباف+عبارت
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
ماجرای مراسم پرحاشیه قالیباف برای روز زن / یک نماینده:یک شاخه گل پژمرده به خانواده های نمایندگان دادند که گویی از بهشت زهرا آورده بودند
یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از همان نخستین روزهای آغاز به خود در هفتم خردادماه سال جاری با پارلمان دهم و حتی نهم متفاوت بود. انتخاب شعار شفافیت و خط و نشان کشیدن برای دولت دو خصیصه‌ای بود که آنان را به کلی با دوره‌های پیشین پارلمان متمایز می‌ساخت ولی آنچه این تمایز را در ماه‌های آتی بیشتر نمایان خواهد کرد، سبک و سیاق اقدامات صورت گرفته در ساختمان هرمی‌شکل میدان بهارستان است. این روزها موضوع شفافیت، اختلاف را به درون اردوگاه اصولگرایان برده و موجب اختلافاتی میان آنها شده که نمونه آن در جلسه هفته گذشته کاملا پیدا بود.
اعتراض اساتید دانشگاه آزاد+عبارت
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
اعتراضات اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد جدی تر شد / نامه به رئیس مجلس یا تجمع خیابانی؟
دکتر بیژن عبدالکریمی- دانشیار گروه فلسفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال می‌گوید: به هر حال نکته اصلی ما این است که خیلی از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد از خیلی از حقوقی که همتایان‌ها در دانشگاه‌های دولتی دارند، محروم هستند. ما می‌خواهیم کارمند‌ها و اساتید دانشگاه آزاد تشکل‌های صنفی خودشان را داشته باشند و این تشکل‌های صنفی به رسمیت شناخته شود. ما خواهانیم که اعضای هیات علمی، نمایندگان قانونی‌ای داشته باشند که این نمایندگان قانونی در هیات امنا حضور داشته باشند؛ در هیات امنای مرکزی، در هیات موسس و در هیات ممیزه و به نحو مستمر در جلسات برای تصمیم‌گیری در مورد زندگی‌های خودشان حضور داشته باشند.
نوبخت + قالیباف+عبارت
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
مجلس کلیات بودجه ۱۴۰۰ را رد کرد؛
جدال نوبخت و قالیباف در غیاب روحانی / رییس کمیسیون تلفیق: بازی نخورید، دست شعبده بازان رو شده
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شرایطی با کلیات لایحه ۱۴۰۰ مخالفت کردند که به اعتقاد برخی، حضور نیافتن رییس جمهوری در نشست پارلمان و صحبت‌های رییس سازمان برنامه و بودجه، تاثیر بسزایی در این تصمیم داشته است.
قالیباف+عبارت
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
قالیباف قول استفاده از ظرفیت های مازندران در برنامه هفتم توسعه را داد / رفع محرومیت و معیشت مردم دستور کار مجلس یازدهم
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهر هزار سنگر آمل دارای چهره های بزرگ روحانیت همچون حضرت آیت الله حسن زاده آملی، آیت الله جوادی آملی، آیت الله میرزاهاشم آملی است که در دوران جنگ در کنار رزمندگان لشگر ۲۵ کربلا بودند، از این رو یاد همه شهدای این استان و ۴۰ شهید و یک شهیده طاهره واقعه ششم بهمن سال ۱۳۶۰ آمل را گرامی می داریم.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی + عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
انتقادات تند قالیباف از دولت روحانی / بودجه ۱۴۰۰ از سفره مردم برمی دارد و در جیب سودجویان می ریزد / دستگاه ها دولتی آسوده ریخت و پاش می کنند / مجلس نمی تواند به اوضاع بورس بی تفاوت باشد
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامطلوب بازار سرمایه، تاکید کرد: وضعیت بورس قابل قبول نیست، دولت پاسخگو باشد.
قالیباف+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پیشنهاد رئیس مجلس برای تغییر نام وزارت امور خارجه
پیشنهاد قالیباف از جهت دیگری هم قابل تامل است و آن هم این است که تغییر ماموریت وزارت خارجه از سیاسی- امنیتی به سیاسی- اقتصادی این سوال را ایجاد می کند که ماموریت ها رسمی امنیتی را چه نهادی باید پیگیری کند؟
قالیباف+عبارت
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹
قالیباف به شوخی ها با گاف دیروزش در صحن علنی واکنش نشان داد
رییس مجلس شورای اسلامی به واکنش‌ها در فضای مجازی نسبت به گاف کلامی او در نطق پیش از دستور امروز خودش واکنش نشان داد.
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گاف عجیب قالیباف در صحن علنی جلسه مجلس
عصر ایران، ویدئویی از گاف قالیباف در جلسه امروز مجلس را منتشر کرد.
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
پیام برجامی قالیباف به آمریکایی ها / به هزینه های رفتارتان توجه کنید
رئیس مجلس گفت: بازگشت آمریکا به برجام برای ما اهمیتی ندارد، بلکه برای ما فقط و فقط رفع عملی و قابل لمس تحریم‌ها موضوعیت دارد.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
استاد بی‌تفاوتی به پروتکل‌های بهداشتی کرونا در میان مسئولان
تصاویری می بینید از سفر نظارتی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که در آن اثری از رعایت پروتکل های بهداشتی به چشم نمی آید.
قالیباف + احمدی نژاد + عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
قالیباف هم به شیوه‌ احمدی‌نژادی متوسل شد!
رقابت درون اصول‌گرایان به مرحله خاصی رسیده است. هم نیروهای جدیدی دارند که مدعی کرسی ریاست جمهوری شده‌اند و هم چهره‌‌هایی در میدان حاضر شده‌اند که سال‌‌هاست در دوره‌‌های مختلف انتخابات شرکت کرده‌اند و به هیچ وجه حاضر نیستند صحنه را به نفع دیگری ترک کنند.