امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۱۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمدباقر قالیباف
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی + عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
خبر خوش قالیباف درباره بورس از تریبون مجلس / به زودی شاهد تحول در بازار بورس هستیم
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی وضعیت بازار بورس در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت که به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود.
محمد مهاجری+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
قالیباف به دسته یک سقوط می‌کند؟!
محمد مهاجری در توئیتی نوشت: گلایه های متقابل اطرافیان آقایان رئیسی و قالیباف برای نامزدی انتخابات۱۴۰۰ جدی تر شده. هریکی انتظار دارد دیگری کاندیدا نشود.
قالیباف+محسن رضایی+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
بررسی سابقه حضور کاندیداها با سوابق نظامی‌ در دوازده دوره انتخابات ریاست جمهوری؛
صف نظامیان در انتخابات ۱۴۰۰/ دو کاندیدای جدید در کنار محسن رضایی
این روزها صحبت‌های زیادی درباره رئیس جمهور نظامی به گوش می‌رسد اما نظامی‌ها چطور و از چه زمانی به فکر درآوردن یونیفرم نظامی و پوشیدن رخت سیاست افتادند و جامعه چقدر به حضور نظامی‌ها در ریاست جمهوری روی خوش نشان داده است؟
حسین امیرعبداللهیان+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
واکنش دستیار ویژه قالیباف به توهین مجله فرانسوی به پیامبر اسلام (ص)
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل در توییتی توهین مجله «شارلی ابدو» به پیامبر اسلام(ص) را «در امتداد روش تروریسم داعشی علیه اسلام» دانست.
سیدمصطفی میرسلیم + عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
میرسلیم: هیأت رئیسه مجلس گرفتار گشت و گذار سیاسی نشود / بن بستی برای تغییر قانون اساسی وجود ندارد اما... / برخی اظهارنظرها در صحن مجلس، شبهه خودنمایی دارند
مصطفی میرسلیم، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است برخی اقدامات در ده دوره اخیر نهاد قانونگذاری، پارلمان را از رأس امور بودن خارج کرده است.
روحانی+قالیباف+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
مواجهه روحانی و قالیباف در بهارستان / رئیس‌جمهور به مجلس نمی‌رود؟
قالیباف به‌تازگی بار‌ها تأکید کرده که مجلس می‌خواهد بُعد نظارتی‌اش را بیش از بُعد قانون‌گذاری تقویت کند. گفته که به نظر می‌رسد چندان نیاز به قانون‌گذاری جدید نخواهد بود. آن‌طور که از رویه مجلس یازدهم برمی‌آید، گویا همان وظیفه ذاتی یعنی قانون‌گذاری را هم قرار است با نهاد شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام تقسیم کند.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
قالیباف، محمود احمدی نژاد می شود؟ /ردپای انتخابات ۱۴۰۰ در سفرهای استانی آقای رئیس
قالیباف نمی‌خواهد از قالب توصیف‌شده برای خودش یعنی مدیر جهادی بیرون بیاید. او وقتی رئیس مجلس هم هست تصور می‌کند مانند یک شهردار باید پروژه‌های عمرانی را افتتاح کند و بر مسائل اجرائی نظارت داشته باشد. در حالی که او هیچ سمت اجرائی‌ای ندارد.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
جدال قدرت در پارلمان همچنان ادامه دارد / وزن‌کشی اصولگرایان مجلس در میدان فراکسیون اکثریت / مجلس زیر پرچم قالیباف می رود؟
درحالی که پیشنهاد تشکیل فراکسیون «عدس و پیاز» مطرح می‌شود، فراکسیون حداکثری« انقلاب» اندر خم یک کوچه است و هنوز خبری از انتخاب رییس این فراکسیون نیست.
میرسلیم + قالیباف+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
شنیده ها تکذیب شد / قالیباف از میرسلیم شکایت نکرده است
نایب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت نماینده جهرم از نماینده تهران در این هیئت خبر داد.
مصطفی میرسلیم+عبارت
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹
دعوا بالا گرفت؛ میرسلیم تهدید به شکایت کرد
دفتر سیدمصطفی میرسلیم، نماینده تهران، به مصاحبه سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان واکنش نشان داد و تأکید کرد که شکایت رئیس کمیسیون عمران در مجلس دهم از میرسلیم بی‌مورد است و اعتراف نایب‌رئیس وقت کمیسیون عمران در پرونده عیسی شریفی موجود است.
محمدباقر قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
قالیباف: سوال از رییس جمهور دنبال خواهد شد
محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر نماینده مردم رشت بیان کرد: هیات رییسه به آیین‌نامه عمل کرده و سوال از رییس جمهور نیز دنبال خواهد شد.
میرسلیم + قالیباف+عبارت
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
اصرار میرسلیم به پرداخت رشوه میلیاردی به یک نماینده از سوی شهرداری دوران قالیباف /چرا مجلس از من و خبرنگاران شکایت کند؟
مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران می‌گوید: مجلس جایگاه حقوقی والایی دارد و اینجانب نشنیده‌ام که کسی علیه مجلس شورای اسلامی اقدامی کرده یا حرفی زده باشد و بر اثر آن مجلس از او شکایت کرده باشد.
غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه + عبارت
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
بازداشت نماینده پیشین مجلس درباره "رشوه ۶۵ میلیاردی" شهرداری زمان قالیباف
مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس شورای اسلامی، اواخر تیر ماه امسال گفت مدارک مربوط به "رشوه ۶۵ میلیارد تومانی" که مربوط به دوره تصدی محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران می‌شود را به قوه قضائیه تحویل داده است.
کنکور آزمون + عبارت
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
مخالفت مجدد مجلس با برگزاری کنکور
رییس مجلس شورای اسلامی بار دیگر با برگزاری کنکور مخالفت کرد و به روسای برخی کمیسیون ها دستور فوری برای بررسی این موضوع داد.
محمدباقر قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
تسلیت قالیباف به سیدحسن نصرالله /درخواست فوری از هلال احمر برای کمک به مردم بیروت
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دل‌های ایرانی‌ها از حادثه مصیبت‌بار بیروت سرشار از غم و اندوه است، گفت: ایران مثل همیشه آماده هرگونه همکاری و کمک‌های انسان‌دوستانه است و برای تحقق و تسریع این امر با مقامات ذیربط ایرانی و لبنانی همراه خواهم بود.