امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۵۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمدرضا باهنر
محمد امامی+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
گزارش لحظه به لحظه از دادگاه امامی؛
از اتهام تجاوز دادستان به همسر اول متهم تا کشف رمز از عمو فری‌ها / ماجرای فریدون و باهنر در پرونده بانک سرمایه چیست
این روز‌ها در میانه دعوا‌های سیاسی، فاجعه کرونا و بحران اقتصادی دادگاه یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های فساد اقتصادی آغاز شده است. دادگاهی که شاید اگر اوضاع کشور به سامان بود سروصدای زیادی به پا می‌کرد، اما حالا کمتر به آن پرداخته می‌شود. این پرونده مربوط به فساد در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان است. متهم اصل آن هم محمد امامی تهیه کننده سریال پربیننده شهرزاد است.
ناطق نوری+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
دست رد ناطق نوری بر سینه اصولگرایان
اصولگرایان این روزها با بحران ژنرال و انبوه پیاده‌نظام در صف انتخابات ۱۴۰۰ روبه‌رو هستند. به نظر می‌رسد آنها تمایل دارند شانس خود را با همان نامزدهای ۹۶ در ۱۴۰۰ بیازمایند و نیازی به چهره‌های قدیمی‌تر یا حتی جدیدتر ندارند.
محمدرضا باهنر+عبارت
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
شوخی باهنر با کاندیداتوری احمدی نژاد و خاتمی /کاندیدای ۱۴۰۰ نمی شوم تا فضای رقابت خلوت‌تر شود /برخی فکر می‌کنند با پرخاشگری مشهورتر می‌شوند
محمدرضا باهنر گفت: در علت حضور پایین مردم پای صندوق رای عوامل متعددی مانند مشکلات اقتصادی، بیکاری، رکود و حتی کرونا دخیل بود اما هیچ کدام از این موارد را نباید عامل اصلی تلقی کنیم.
محمدرضا باهنر+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
باهنر:آیت‌الله هاشمی، قوی‌ترین رئیس مجلس بود/احمدی‌نژاد بیشتر زبان بود تا گوش/لاریجانی به درد ریاست‌جمهوری می‌خورد /نگاهی به مواضع مهم آقای لابی من
محمدرضا باهنر از جمله اصولگرایان سنتی در عرصه سیاسی ایران محسوب می‌شود که بیشتر به جهت نفوذ و ارتباطات فراگیرش شهرت دارد. او سال‌ها در مجلس شخصیتی شاخص و تاثیرگذار بود و هم اکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول خدمت است
محمدرضا باهنر+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
برخی را فقط ملک الموت می تواند از صندلی قدرت جدا کند
دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اشتباهات در احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس گفت: ساختار ثبت نام در انتخابات و بررسی صلاحیت‌ها نیازمند اصلاح است و دلسوزان نظام باید برای تجدید نظر در رد صلاحیت‌ها تلاش کنند.
انتخابات مجلس + عبارت
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
سوال معنادار یک چهره اصلاح طلب از باهنر/ بر نظارت استصوابی اصرار کنید، مجلس یازدهم خنثی و کم اثر می‌شود
یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر باهنر در خصوص لیست ۳۰نفره تهران گفت: آیا شما و همفکران‌تان و اعضای محترم شورای نگهبان با رد صلاحیت‌های گسترده‌ای که انجام دادند، به ما اصلاح‌طلبان اجازه دادید ۳۰ نفر تهران را به‌موقع در لیست جای دهیم؟
عبدالواحد موسوی‌لاری + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
عبدالواحد موسوی‌لاری:
احمدی‌نژاد به اپوزیسیون نزدیک شده/اصولگراها از باهنر و ناطق عبور کرده‌اند/مردم پشت اصلاح‌طلبان نباشند، رأی آوردن سخت می‌شود
در آستانه ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موسوی لاری به عنوان یکی از اعضای شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان از کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عنوان دغدغه مشترک اصلاح‌طلبان و اصولگرایان نام می‌برد، دغدغه‌ای که به گفته وی جریان اصلاحات برای مهار آن باید آینده‌ای متفاوت را عرضه کند، امری که به گفته وی در این دوره مشکل است.
باهنر + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
باهنر:رقیبان اصلاح طلب ما حواسشان جمع است؛آنها بر سر آزادی و صلح طلبی با ما چالش می کنند/اصولگرایان مشهد ائتلاف نکنند،ماجرای شورای شهر تکرار می‌شود
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر کسی فکر کند این دوره دوره پیروزی ماست، این دروازه اول شکست است.
محمدرضا باهنر + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
باهنر:
مجلس اصولگرا باید لایحه بنزینی دولت خاتمی را تصویب می‌کرد
نماینده دور هفتم مجلس شورای اسلامی درباره لایحه دولت اصلاحات برای اصلاح قیمت بنزین و رد این لایحه در مجلس توسط اصولگرایان گفت: بخشی از لایحه مربوط به رهاسازی بنزین به قیمت جهانی بود که مجلس با این بخش مخالفت کرده بود، البته می‌توانست با تعدیل و تغییر، این لایحه را تصویب کند.
عبدالواحد موسوی‌لاری  + عبارت
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
موسوی لاری: باهنر مجبور است دست به دامن تندروها شود/مصلحت حزب اعتدال توسعه در همراهی با اصلاح‌طلبان است/احمدی نژاد بخشی از جریان اصولگراست
نایب رئیس شورای عالی سیاست‌گذار اصلاح‌طلبان تاکید کرد: اگر بنا باشد که جریان رادیکال اصول‌گرا سر کار بیاید که انحصارطلبی در اعماق جامعه نفوذ بکند باز هم از دولتی مثل دولت آقای روحانی حمایت می‌کنیم برای اینکه فضا باز بماند و مردم بتوانند حرف‌هایشان را بزنند و نظراتشان را مطرح کنند؛ اما این دولت نماد اصلاح‌طلبی نیست، دولت اصلاح طلبی دولت ۷۶ تا ۸۴ است که کارنامه روشن و قابل دفاعی دارد.
باهنر + عبارت
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
نمایندگان احمدی‌نژاد ورود ممنوع!
آقای احمدی‌نژاد به معنای خودش و حلقه منسوبی که دارد جایی در این برنامه ندارد.
محمدرضا باهنر+عبارت
یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸
محمدرضا باهنر :
۸۰ درصد نمایندگان مجلس دهم دوباره انتخاب نمی‌شوند
باهنر
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸
باهنر: خاتمی هیچ نقطه مشترکی با تیم احمدی‌نژاد ندارد/ ۱۵ سال پیش می‌گفتند اسم هرکس را بخواهند از درون صندوق بیرون می‌آورند
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همین چهار رئیس‌جمهور اخیر کشورمان را هر شهروند یک لحظه در ذهن خودشان تصور کنند یعنی مرحوم هاشمی رفسنجانی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی؛ می‌بینیم که این‌چهارتا با هم فرق می‌کنند هرکدام از این افراد که رئیس‌جمهور شدند آثار فکری و اجرایی‌شان تا عمق خانه‌های مردم نفوذ کرده است.
محمدرضا باهنر
شنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۷
من در مجلس رکورد دارم/بازگشت خاتمی مفید است/احمدی نژاد یک کیس ویژه است
چند وقت پیش تعدادی از اصلاح‌طلبان می‌گفتند آقای لاریجانی خیلی خوب است. من نمی‌دانم آن‌ها می‌خواهند آقای لاریجانی را خراب کنند که این حرف را می‌زنند یا می‌خواهند آبادش کنند؟
محمدرضا باهنر
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
سال ۸۸ قانع نشدم که به احمدی‌نژاد رای دهم
محمدرضا باهنر در نشست هفتگی خود با اصحاب رسانه با بیان اینکه سال ۹۶ سالی بود که در آن هم حوادث تلخ داشتیم و هم حوادث شیرین گفت: زلزله‌های متعددی در کشور رخ داد که تاسف‌بارترین آن زلزله کرمانشاه بود. در این زلزله ما تعدادی از عزیزان خود را از دست دادیم.