امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۰۹ AM
آخرین اخبار:
شهرآورد شمال به سود گیلانی ها / رایکای بابل در مرداب انزلی غرق شد رگبار‌های پراکنده مهمان مازندران می‌شوند عناوین روزنامه های مازندران امروز / سلام بر شهر عاشقی / با «عباس ها» مهربان تر باشیم / تلخ کامی فعالان فرهنگی از بی تدبیری ها عناوین روزنامه های ورزشی امروز / حمله لشکر ایران به جام آسیا / رکورد ویژه کاپیتان پرسپولیس در آسیا / پرسپولیس دنبال سومین فینال / شیر خشمگین به آسیا رسید عناوین روزنامه های امروز / بار دیگر نگاه ها به سمت خاتمی / طوفان قیمت ها در بهار دو صفر / خداحافظی زودهنگام خمینی جوان / دستور روحانی درباره کلاب هاوس سرنوشت شمشادهای جنگل‌های هیرکانی چه شد؟ بازگرداندن بیش از ۲ هزار خودرو از محورهای مازندران / محدودیت ها همچنان ادامه دارد انتقاد نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از مدیریت کرونا / بستن مساجد خیانت است / برخی با دین مردم بازی می کنند ماجرای اعتراضات عجیب به یک مجسمه در غرب مازندران / سازه المان شهر نور به فروش گذاشته شد عزم مسئولان برای به سرانجام رساندن یک طرح خاک خورده / کندوان تا پایان دولت ۴ بانده می شود
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمدرضا عارف
 محمدرضا عارف+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
استارت جدی عارف برای انتخابات ۱۴۰۰ / مسیر او از سیدمحمد خاتمی جدا شد؟
حذف نرم عارف توسط اصلاح‌طلبان آغاز شده و شواهد حکایت از این دارد که این بار معاون اول دولت اصلاحات بی توجه به آنچه تندروهای این جریان و رئیس دولت اصلاحات دنبال می کند، مسیر متفاوت‌تری را آغاز کرده است.
محمدرضا عارف+عبارت
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
توضیحات عارف درباره احتمال کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰
رئیس بنیاد امید ایرانیان در مورد کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: در حال بررسی شرایط توسط کمیته‌ها هستیم و روی موضوعات کار می‌کنیم.
عارف+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
اولین کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰
محمدرضا عارف شخصیتی است که این‌روزها باز هم زمزمه‌هایی مبنی بر کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ به گوش می‌رسد؛ اویی که در سال ۹۲ هم عزم جدی برای پاستور کرده بود، اما در نهایت با اجماع اصلاح‌طلبان بر حسن روحانی و البته توصیه محمد خاتمی از صحنه کنار کشید.
محمدرضا عارف+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
صحبت های جنجالی عارف در جمع فعالان سیاسی / با روند فعلی پیشرفت کشور دور از دسترس است / بعد از ۸۸ می‌خواستند آخرین میخ را بر تابوت اصلاحات بزنند / بقای نظام به حضور اصلاح‌طلبان پیوند خورده است
رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه باید شرایط فعلی حاکم بر کشور تغییر کند و ادامه روند فعلی با همراهی مردم می‌تواند اصلاح شود، تصریح کرد: بقای نظام به حضور اصلاح‌طلبان پیوند خورده است.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
ضدونقیض‌های گفت‌وگوی خاتمی و روحانی / اختلافات اصلاح‌طلبان و دولت از کجا آغاز شد؟
اگرچه اظهار مستقیم گلایه‌ها تاکنون در سطح روحانی و خاتمی رسانه‌ای نشده بود؛ اما از نشانه‌های متعدد می‌شد دریافت که رابطه اصلاح‌طلبان و دولت از مقطعی دچار خدشه شد و از یاد نمی‌بریم زمانی را که محمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور، بعد از پیروزی روحانی در انتخابات سال ۹۶ و زمانی که دیگر دولت را نیاز به حمایت اصلاح‌طلبان نمی‌دید، گفت سبد رأی روحانی در ۹۲ ناشی از حمایت اصلاح‌طلبان نبوده است و خود او مستقلا رأی داشت.
عارف + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سکوت حاشیه ساز عارف درباره عملکردش شکست/نقدها را می‌پذیرم/در دام هیاهوی تبلیغاتی گرفتار نمی‌شوم/برای رفع حصر تلاش کردم
رئیس فراکسیون امید در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مردم ایران، گزارشی از عملکرد فراکسیون امید ارائه و بیان کرد که نقدها را می‌پذیرد.
اصلاح طلب + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
طرح سرا فعلا مسکوت شد / مربع که سه ضلعی نمی‌شود / مکانیزم‌های انتخابات باید از حمایت آقای خاتمی برخوردار باشد
ماجرای انتخاب سرلیست‌ها یکی از گمانه‌زنی‌های داغ است که بحث آن در اردوگاه اصلاح طلبی هم آغاز شده است. موضوع وقتی جالب می‌شود که احتمال سرلیستی سه نفر همراه با یک زن در میان تحلیل‌های انتخاباتی به گوش رسید اما این تحلیل چقدر می‌تواند صحت داشته باشد موضوعی که عطریانفر آن را رد و تعبیر به مربع سه ضلعی می‌کند و مرتضی مبلغ آن را بعید نمی داند
عارف + عبارت
دوشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۸
نامه عارف به لاریجانی برای برگزاری جلسه‌ای با حضور روحانی و رئیسی درباره بنزین
رئیس فراکسیون امید در نامه‌ای به رئیس مجلس خواستار بررسی جلسه‌ای با حضور سران قوا و مسئولان امنیتی درباره توضیح در خصوص سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین و چگونگی ایجاد بسترهای اجرای این طرح شد.
مقامات+عبارت
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸
مقامات جمهوری اسلامی از کجا آمده‌اند؟ + جدول
درست است که سمنان با دو رئیس‌جمهور، رئیس‌جمهورخیزترین استان کشور به حساب می‌آید اما اصفهان با هفت مقام ارشد بالاترین تعداد مسئولان عالی‌رتبه را در نظام جمهوری اسلامی داشته است.
عارف + عبارت
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
آغاز گمانه زنی ها در مورد لیست های انتخاباتی؛ ممکن است پزشکیان جایگزین عارف شود
علی صوفی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: آقای پزشکیان در سه دوره هشتم، نهم و دهم نماینده مردم تبریز در مجلس بود، امکان دارد در این دوره از تهران کاندیدا شود.
جمع+عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
جانشینان احتمالی عارف/ پزشکیان، قاضی‌زاده‌هاشمی و مطهری سه گزینه اصلاح‌طلبان برای سرلیستی
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آقای پزشکیان در سه دوره هشتم، نهم و دهم نماینده مردم تبریز در مجلس بود، امکان دارد در این دوره از تهران کاندیدا شود.
عارف+کرباسچی+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
دنباله‌دار شدن بگومگوی کرباسچی و عارف/ جنگ قدرت‌ در خلأ رهبری سیاسی و نهاد تصمیم‌ساز
تقابل پدرخوانده و لیدر مدعی در جریان اصلاحات
این روزها سایه اختلافات جریان چپ بیشتر از همیشه از بر سر کرباسچی و محمدرضا عارف افتاده است، دو چهره ای که هرکدام به نوعی جایگاه لیدری در جریان اصلاحات دارند.
کرباسچی+عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
کرباسچی: عارف مانع سخنرانی سروش در دانشگاه تهران شد
«آقای عارف که روزی در مقام ریاست دانشگاه تهران مانع سخنرانی آقای عبدالکریم سروش شد یا آقای سیدجواد طباطبایی را از معاونت پژوهشی برداشت یا روزی دیگر برخوردهایی با انجمن اسلامی داشته چطور امروز به شخصیت محوری اصلاحات تبدیل شده و از او برای هر منصب و مقامی صحبت می‌شود. امروز از خود آقای عارف بپرسید، تعریف شما از اصلاحات چیست؟ بپرسید آیا حرف‌های آقای آرمین یا آقای تاجزاده را قبول دارید؟»
علی شکوری راد + عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
شکوری‌راد:عارف سرلیست اصلاح‌طلبان نمی‌شود/شورای نگهبان به مردم جفا می‌کند/احمدی نژاد اصولگرایان را منفجر کرد
دبیرکل حرب اتحاد ملت ایران اسلامی تاکیدکرد: در کشور احزاب را تهدید یا مزاحم تلقی می‌کنند این را هم در قانون و هم در عمل می‌بینیم در حالی که احزاب باید فرصت تلقی شوند.
عارف + عبارت
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
عارف تشریح کرد؛
جدیدترین گزارش از حصر میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی
محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس در خصوص اقدامات فراکسیون امید برای رفع حصر نیز گفت: شخصا در همه نطق‌هایی که در مجلس انجام داده‌ام بحث رفع حصر را مطرح کرده‌ام و کارگروهی هم برای این موضوع تشکیل شد و دیدارهایی هم با رئیس مجلس و رئیس سابق قوه قضاییه در آن زمان انجام شد. البته محدودیت‌هایی که قبلا برای محصورین عزیز بود کاهش پیدا کرد.