امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۳۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمود احمدی نژاد
احمدی نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
گفتگوی عبارت با یکی از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد:
آقای احمدی‌نژاد از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کنند/ خبر سفر ایشان به مازندران و حمایت از برخی نامزدها کذب محض است
طبق آخرین اخبار دریافتی عبارت از منابع معتبر، محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم و عضو مجمع تشخیص مسلحت نظام، هرگونه شرکت از طرق مختلف در انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی را تکذیب نمود و به حواشی پیش آمده پایان داد.
احمدی نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
موضع احمدی‌نژاد در برابر لیست‌های انتخاباتی چیست؟
مشاور مدیریت منابع انسانی رئيس جمهور در دولتهای نهم و دهم گفت: احمدی نژاد در انتخابات پيش رو از هیچيك از افراد یا گروه هاي سیاسی و نامزدهاي منسوب به آنها حمایت و یا با آنها مخالفت نكرده و نمی كند.
علی دایی+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
اعتراف کفاشیان درباره ماجرای دایی و احمدی‌نژاد
علی دایی سال ۱۳۸۸ بعد از شکست معروف ایران مقابل عربستان در ورزشگاه آزادی از کار برکنار شد و از آن روز شایعات زیادی در این باره مطرح بوده است.
احمدی نژاد + عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
کتاب «ناگفته‌های احمدی نژاد» چاپ شد!
کتاب «ناگفته‌های احمدی نژاد» چاپ شد. کانال تلگرامی نزدیک به احمدی نژاد این کتاب را «بسیار مهم» خوانده است.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
توئیت چهره نزدیک به احمدی نژاد درباره ردصلاحیت برادرِ اصولگرای صادق زیباکلام
وزیر دادگستری دولت احمدی نژاد به یخ زدن دو برادر کولبر و رد صلاحیت سعید زیبا کلام واکنش نشان داد.
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
بی اعتنایی احمدی نژاد به مصوبه شورای تامین مازندران / پول میدم امتیاز میگیرم ها در صف داوطلبان جدی انتخابات استان / رد صلاحیت شده های بابل کیستند؟ / پاتوق تاریخی معتادان در مازندران / بزرگترین میدان تره بار شمال کشور چه تاریخی افتتاح می شود؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
احمدی نژاد + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
ردپای دولت‌داری احمدی‌نژاد در اعتراضات اخیر
عباس عبدی، روزنامه‌نگار، در روزنامه ایران نوشت: «دوران طلایی افزایش اشتغال سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۵ یعنی دوره اصلاحات است که به‌طور متوسط سالانه ۶۲۰ هزار شغل اضافه شده و در مجموع طی ۱۰ سال ۴۲/۵ درصد بر تعداد مشاغل اضافه شده است. دوران فاجعه‌بار نیز دوره اول احمدی‌نژاد است که نه‌تنها شغلی اضافه نشده، بلکه ۳۰۰ هزار شغل نیز کم شده است.»
۱ + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
رقیب روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، کاندیدای مجلس شد/معاون احمدی نژاد هم آمد/نامزدی مجدد نماینده تهران
پنجمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز آغاز شده است.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد: لیست مورد حمایت احمدی‌نژاد دروغ محض است/ یقین داریم که شورای نگهبان تفکر بهار را رد صلاحیت می‌کند/ گرایش به احمدی‌نژاد زیاد شده است
روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد گفت: احمدی‌نژاد اجازه سوءاستفاده از خود را به دیگران نمی‌دهد؛ یعنی زرنگ‌تر از آن است که اجازه دهد کسانی با اسمش وارد مجلس شوند.
احمدی نژاد + عبارت
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
زیباکلام:
احمدی‌نژاد می‌آید
«آقای احمدی نژاد به هیچ وجه با اصولگرایان ائتلاف نخواهد کرد و به عنوان یک جریان مستقل به انتخابات وارد خواهد شد و به شدت هم علیه اصولگرایان تبلیغ خواهد کرد و هم علیه اصلاح طلبان و میانه روها. احمدی نژاد و جریان او تلاش خواهد کرد از موج نارضایتی عمیق و گسترده‌ای که نسبت به دو طیف اصلی اصلاح طلب و اصولگرا وجود دارد، حداکثر بهره برداری را انجام دهند و هیچ بعید نیست که هیات رئیسه مجلس آینده از اعضای این جریان باشد.»
عبدالواحد موسوی‌لاری + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
عبدالواحد موسوی‌لاری:
احمدی‌نژاد به اپوزیسیون نزدیک شده/اصولگراها از باهنر و ناطق عبور کرده‌اند/مردم پشت اصلاح‌طلبان نباشند، رأی آوردن سخت می‌شود
در آستانه ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موسوی لاری به عنوان یکی از اعضای شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان از کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عنوان دغدغه مشترک اصلاح‌طلبان و اصولگرایان نام می‌برد، دغدغه‌ای که به گفته وی جریان اصلاحات برای مهار آن باید آینده‌ای متفاوت را عرضه کند، امری که به گفته وی در این دوره مشکل است.
احمدی نژاد + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
ائتلاف نانوشته جبهه پایداری و احمدی‌نژادی‌ها در انتخابات مجلس
ناظمی اردکانی، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری و وزیر دولت نهم، گفت: ممکن است در بدنه دو جریان پایداری و احمدی‌نژادی‌ها ائتلاف نانوشته، غیررسمی و به دور از چشم و خواسته سران هر دو جریان رخ دهد.
حداد عادل و احمدی نژاد + عبارت
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
پیمان دوباره احمدی‌نژاد و حدادعادل
باشگاه خبرنگاران جوان تصاویری از حاشیه‌های جلسه عصر روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر کرده که محمود احمدی نژاد هم در آن حضور داشته است. این طور که از تصاویر بر می آید او انتخاب می کند که کنار سعید جلیلی و غلامعلی حداد عادل بنشیند و سوژه عکاسان می شود. حالت های چهره دو فعال اصولگرا در زمان حضور احمدی نژاد در کنارشان را عکاس باشگاه ثبت کرده است.
مصطفی کواکبیان + عبارت
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
نماینده مجلس: جریان احمدی‌نژاد به دنبال ارائه لیست است
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص مجلس هنوز به طرح اصلاح قانون‌ انتخابات امیدوار هستیم. بحث تناسبی و استانی بودن را شورای نگهبان رد کرد اما بحث حزبی بودن موردی است که هنوز در دستور کار مجلس قرار دارد و ممکن است این تحول بسیار تاثیر بگذارد.
احمدی نژاد + عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
پایداری‌ها به احمدی نژاد بازمی‌گردند؟ / همگام شدن یکتا و جمنا با شورای وحدت و اصولگرایان سنتی
تکاپوی یارانِ دیروز و امروز احمدی‌نژاد برای رسیدن به پارلمان
در روزهای باقیمانده تا آغاز ماراتن انتخابات مجلس و در شرایطی که اصولگرایان و اصلاح طلبان در پیچ و خم رسیدن به وحدت هستند، دولتمردان و مدیران نهم و دهم هم بیکار ننشسته اند و برخی از آنها برای رفتن به بهارستان خیز برداشته اند.