امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمود احمدی نژاد
احمدی نژاد + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
احمدی‌نژاد و حرف‌هایی که دیگر بامزه هم نیست / استاد جابجا کردن مرزها برادر بن سلمان شد! / می خواهم زنده بمانم
محمود احمدی نژاد بازهم مرزها را شکسته و اینبار رودروی رسانه ای نشسته است که بودجه اش از سوی کنگره آمریکا تامین می‌شود، گفتگویی که می تواند یکی دیگر از سکانس های حرکتی او برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ باشد.
شورای شهر تهران+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
شاید خیابان نارمک به نام احمدی‌نژاد نامگذاری شود!
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: شاید در آینده شورا تشخیص بدهد که خیابان نارمک به نام احمدی‌نژاد نامگذاری شود و این جزو اختیارات شورای شهر محسوب می‌شود.
روسای جمهور ایران+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
روسای جمهور کشورمان از کجا به کجا رسیدند؟
ریاست جمهوری یکی از موقعیت‌هایی است که تاثیر عمیقی بر روی افراد، بینش و سبک زندگی‌شان می‌گذارد.
احمدی نژاد+عبارت
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
احمدی‌نژاد را محاکمه کنید!
احمد کریمی اصفهانی فعال سیاسی اصولگرا بیان داشت: هزینه پاسخگو کردن احمدی نژاد و بازخواست او بابت اقداماتی که انجام داده بسیار کمتر از هزینه رد صلاحیت هر دفعه اوست، بنابراین یکبار برای همیشه باید با او برخورد شود، تا دیگر اینگونه با برگزاری هر انتخاباتی برای کشورماجرا درست نکند، علاوه بر این هزنینه‌ای که به آن اشاره شد، احمدی نژاد همواره به دنبال مطرح کردن خود است و مردم عادی نیز با توجه به اینکه از اقدامات او اطلاعی ندارند، برای او دلسوزی می‌کنند، بنابراین باید یکبار برای همیشه با او برخورد کرد تا چنین هزینه‌های دیگر برای کشور ایجاد نشود.
محمدرضا باهنر+عبارت
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
شوخی باهنر با کاندیداتوری احمدی نژاد و خاتمی /کاندیدای ۱۴۰۰ نمی شوم تا فضای رقابت خلوت‌تر شود /برخی فکر می‌کنند با پرخاشگری مشهورتر می‌شوند
محمدرضا باهنر گفت: در علت حضور پایین مردم پای صندوق رای عوامل متعددی مانند مشکلات اقتصادی، بیکاری، رکود و حتی کرونا دخیل بود اما هیچ کدام از این موارد را نباید عامل اصلی تلقی کنیم.
ساختمان نهاد ریاست جمهوری+کاخ ریاست جمهوری+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
تندباد تورم در ۳ دولت /درآمد نفتی سرشار در دولتی که قدر ندانست / بی سابقه ترین چالش های امنیتی و سیاسی / پرچالش‌ترین دولت متعلق به کدام رئیس‌جمهور است؟
دولت‌ها که به روزهای آخر نزدیک می‌شوند ناخودآگاه چشم‌ها و ذهن‌ها شروع به مرور کردن دوران سکان‌داری‌شان می‌رود اتفاقی که این روزها در حال رقم خوردن برای ۷ سال ریاست حسن روحانی بر قوه مجریه است. دولتی که می‌توان آن را انبانی از چالش‌ها و اتفاقات بی‌سابقه دانست.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
تحلیلی بر احتمال حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری و نقش مازندرانی ها؛
بازگشت پوپولیسم زیر سایه اعتدال
این روزها دوباره بحث حضور احمدی نژاد جدی شده است به ویژه آنکه سلسله مصاحبه های او در حوزه های مختلف از سیاست گرفته تا فرهنگ و اقتصاد بوی انتخاباتی دارد و به نظر می رسد این سیاستمدار سمنانی قصد دارد دوباره چهره خود را نزد افکار عمومی زنده کرده و با ادامه دیدارها، مصاحبه ها و سخنرانی ها، به اصطلاح بدل به جنس پررونق ویترین سیاست کشور شود.
حمید بقایی+عبارت
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹
معاون احمدی نژاد دفتر روزنامه را به هم ریخت / ماجرای حضور پر تنش بقایی در «شرق»
فردی که از ابتدا همراه بقایی بود، اصرار داشت که او مریض است. قرص مصرف می‌کند و حالت طبیعی ندارد. اگر اجازه بدهیم هرچه می‌خواهد فحش بدهد و فریاد بکشد، قطعا «شرق» را ترک خواهد کرد!
حمید بقایی+عبارت
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
معاون احمدی‌نژاد قصد فرار از کشور را داشت؟ /حمید بقایی در زندان نیست
«حمید بقایی تاکنون کم‌حاشیه نبوده و یک روز خبر سکته مغزی او و یک روز اعتصاب غذا و کاهش وزن و حالا هم شایعه تلاش او برای فرار از ایران رسانه‌ای شده است؛ هرچند خبر فرار تکذیب شده اما همچنان در مرخصی است.»
ضرغامی+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
ضرغامی: آملی لاریجانی نمی‎تواند بگوید فساد طبری به من ربطی ندارد / نگران میزان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ هستم/ احمدی نژاد از نظر محبوبیت جزو دو سه نفر اول کشور است/ دوران خلع لباس یک روحانی به خاطر اندیشه‌اش گذشته است
با وجود گذشت شش سال از ریاست مناقشه‌برانگیزش بر رسانه ملی، هنوز هم کارمندان و مدیران صداوسیما را «بچه‌ها» خطاب می‌کند و هرچند تأکید دارد که در این سال‌ها، تنها دو بار به صداوسیما رفته، اما بوی حرف‌هایش، بیش از یک ریاستِ پایان یافته است.
محمود احمدی نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
کدام نمایندگان مجلس تحت تاثیر و نفوذ احمدی نژاد هستند؟ /روایت سم پاشی علیه قالیباف از سوی احمدی نژادی ها
سلیمی نمین، تحلیلگر سیاسی اصولگرا می گوید: احمدی نژاد بیم آن را دارد که موفقیت مجلس کنونی منجر به رنگ باختن شعارها و سیاست‌های او شود.
محمود احمدی نژاد+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
واکنش کدخدایی به شایعه لابی احمدی‌نژاد با شورای نگهبان
تأیید یا عدم تأیید صلاحیت احمدی‌نژاد در صورت ورود دوباره به انتخابات محل بحث است. نشانه‌ها گواهی بر این نیست که او با موضعی متفاوت یا چراغ سبز از سوی شورای نگهبان روبه‌رو خواهد شد؛ تا جایی که سال ۹۶ نیز آیت‌الله جنتی به محمدرضا باهنر گفته بود احمدی‌نژاد در‌صورتی‌که قصد شرکت در انتخابات داشته باشد، دنبال فتنه است.
احمدی نژاد+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
هدایایی که احمدی نژاد در دوران ریاستش گرفته کجا برده؟/ او قانون قبلی را تغییر داد تا هدایا مال خودش باشد
مدیر کل موزه ها اعلام کرد هم اکنون نشانه‌ای از هدایایی که در دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد توسط وی دریافت شده است، در دست نداریم.
اکبر طبری+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
اکبر طبری در کدام دوره قوه قضاییه به احمدی‌نژاد وام داد؟
نکته مهمی که این روزها فراموش شده این است که تخلفات طبری را در دوره آملی لاریجانی منحصر کرده‌اند در حالیکه اصل داستان به دوره آقای مرحوم هاشمی شاهرودی برمی‌گردد، زمانی‌که اطرافیان احمدی‌نژاد هم دوره‌ای آقای هاشمی شاهرودی بودند.
محمود احمدی نژاد+عبارت
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹
شرط بازگشت احمدی‌نژاد
هيچ ‌يك از چهره‌هاي نزديك به رييس‌جمهوري سابق منظور خود از كليدواژه «تيم انقلابي» را تشريح نكرده‌اند ولي با اتكا به نوع كنش و واكنش نهادهاي حاكميتي با احمدي‌نژاد، به نظر مي‌رسد شرط بازگشت او، خداحافظي با نزديك‌ترين رفقايش از اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي گرفته تا مرتضي تمدن و محمدرضا الهام است.