امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محمود صادقی نماینده مجلس
انتخابات + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
شفافیت هزینه‌های انتخاباتی؛ مسیر درست از کدام طرف است؟
محمود صادقی: به اجرای درست قانون شفافیت هزینه‌های انتخاباتی امیدوارم / مدیحی: نظارت مردمی به شفافیت انتخاباتی کمک می‌کند
محمود صادقی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد
شکایت وزارت اطلاعات از صادقی درباره پرونده ترور دانشمندان هسته‌ای
وزارت اطلاعات از آقای صادقی شکایتی را مطرح کرده مبنی بر اینکه علیرغم توضیحات وزیر اطلاعات درباره پرونده ترور دانشمندان هسته‌ای آقای صادقی جلساتی با مظنونان قبلی این پرونده داشته و به آن‌ها قول‌های خلاف واقع داده است. همچنین برخی از مطالب طبقه‌بندی شده درباره ترور دانشمندان هسته‌ای را بیان کرده است.
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
جدال لفظی نماینده قائمشهر و تهران / محمود صادقی: برخی در مجلس برای خود نقش مبصر کلاس و مامور حراست قائلند / ادیانی: آقای شیخ محمود صادقی مجلس مبصر لازم ندارد / لاریجانی: بیان چنین بحث‌هایی از تریبون مجلس خوب نیست
علی لاریجانی در واکنش به این اظهارات پینگ پنگی صادقی و ادیانی گفت: ما همواره با استعفای همکارانمان مخالفیم هر وقت دوستان موضوع استعفا را می‌گویند آن‌ها را راضی می‌کنیم تا این کار را انجام ندهند، نمی‌دانم استعفای شما به هیات رییسه رسیده یا نه، چون آن را ندیدم اگر استعفایی دارید هم درخواست می‌کردیم چنین کاری را انجام ندهیم
محمود صادقی + عبارت
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
بازداشت پیشگیرانه برخی دانشجویان در جریان اعتراضات اخیر/ نادیده گرفتن مردم عصبانی خطرناک است
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان آنکه پخش اعترافات خلاف قوانین است، گفت: معمولا اشخاص اعترافاتی را که بر زبان می‌آوردند در مراحل بعدی آنها را تکذیب می‌کنند. اغتشاشات اخیر هم از این قاعده مثتنی نیست.
محمود صادقی + عبارت
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
ماجرای دریافت پول برای تحویل اجساد کشته شدگان اغتشاشات اخیر/ خسارات مادی در حاشیه است / اعتراضات تعیین کننده روابط مردم با حکومت است
یک عضو فراکسیون امید گفت: نمایندگان اظهار تمایل کردند که مسئولان ذیربط را برای پاسخگویی درخصوص حوادث اخیر و آخرین وضعیت بازداشت‌شدگان به مجلس بیایند.
محمود صادقی+عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
محمود صادقی متهم به فعالیت تبلیغی علیه نظام شد/شکایت معاون دادستانی از نماینده تهران
محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام خبر احضار شدنش به دادگاه انقلاب برای رسیدگی به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام، متن احضاریه دادگاه خود را منتشر کرد.
محمود صادقی+ عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
لیست ۹۸ نفره از آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از جلسه طرح سوال بنده از وزیر علوم در صحن علنی مجلس مبنی بر صدور احکام بورسیه، به در خواست یکی از مسئولان قوه قضائیه لیست ۹۸ نفره از آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت و توضیحات لازم نیز ارائه شد.
محمود صادقی+عبارت
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷
عکس/ گاف محمود صادقی در انتشار عکس ده‌نمکی!
محمود صادقی نماینده تهران در مجلس، تصویری از مسعود ده‌نمکی در پشت صحنه فیلم اخراجی‌ها را به مناسبت روز دانشجو (به همراه تصاویری از وقایع کوی دانشگاه) منتشر کرد!
محمود صادقی
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
در توییتر منتشر شد؛
مصاحبه منتشر نشده از «محمود صادقی»
نماینده اصلاح طلب مجلس در توییتی تلویحا از عدم انتشار مصاحبه‌ای از او در سایت مجلس انتقاد کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶
محمود صادقی از مجوز مجلس برای پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو دفاع کرد / پاسخ به منتقدان پیوستن به کنوانسیون پالرمو
این نماینده مجلس درباره الزاماتی که الحاق به پالرمو برای دولت ایران در زمینه جرم پولشویی ایجاد می کند به نظر مرکز پژوهشها اشاره می کند
محمود صادقی
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
اظهارات جنجالی صادقی در مجلس
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از وزرا و مسئولان دولت فعلی در بخش خصوصی فعالیت دارند و بین فعالیت آنها در بخش خصوصی و بخش عمومی تعارض وجود دارد.
محمود صادقی
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
تأملی کوتاه بر افشاگری یک نماینده؛
آقای صادقی! میل به افزایش فالوئرتان اگر تمام شد، با دقت بیشتری افشاگری کنید!
نکته مهم‌تر اینجاست که وقتی یک نماینده مجلس به همین سادگی سخن قبلی خود را نقض و ادعا می‌کند که بدون تحقیق این سخن را بر زبان آورده، از کجا می‌توان به حرف‌های امروزش باور داشت؟ از کجا معلوم فردا نیاید و بگوید با تحقیقات جدیدی که انجام دادم، محرز شد مثلا حسین هدایتی بدهی‌هایش به بانک سرمایه را پرداخت کرده و نامش در میان لیست بدهکاران نیست. اصلا از کجا معلوم فردا روزی کل لیست را تکذیب نکند؟
فراکسیون امید مجلس
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
خاکی که احمدی نژاد بر سر ما کرد!
عضو فراکسیون امید با بیان اینکه اصلاحات یک پروژه بلند مدت است و از ۲۰۰سال پیش تا کنون ادامه دارد، اظهار کرد: کشور با مشکلاتی عدیده‌ای چون فساد مواجه است. فساد تمام کشور را آلوده کرده است و این امر چپ، راست، اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد .