امروز : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۰۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مدیریت بحران
فیروزکوه+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
فیروزکوه در حالت آماده‌باش قرار گرفت
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: به دنبال ثبت ۲ زمین‌لرزه دیگر در فیروزکوه علاوه بر این شهرستان، دماوند و شمیرانات نیز در حالت آماده‌باش قرار گرفت.
حسن رسولی+عبارت
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
یک عضو شورای شهر تهران مدعی شد: درگیری لفظی وزیر بهداشت با حسن روحانی / نقطه نظرات آقای رییس جمهور هر هفته با هفته قبل در تعارض است
حسن رسولی گفت: تصمیمی که دولت و آقای رییس جمهور برای واگذاری فرماندهی و راهبری مدیریت بحران کرونا به دستگاه متولی بهداشت گرفتند ، خلاف قانون مصوب مدیریت بحران است.
مدیریت بحران + عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
قانون مدیریت بحران کشور جامع شده است
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی تاکید کرد که قانون مدیریت بحران کشور با جمع‌بندی نظرات کارشناسی و با نگاه همه‌جانبه تدوین و ابلاغ شده است.
باران+عبارت
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸
پس از هشدارهای متعدد هواشناسی؛
۱۳۰ میلیمتر باران در گلوگاه / جاده بسته شد، مدارس تعطیل شد، ریل راه آهن مسدود! /منطقه پربارش ایران همچنان از باران غافلگیر می شود!
زمستان کم کم از راه می رسد و بارش ها تندتر و بی رحمانه تر خواهد شد. زمین در خواب است و ماییم و آب و هوایی که امسال بس ناجوانمردانه سرد است.
کشاورزی+عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
پرداخت تسهیلات بلاعوض به کشاورزان سیل‌زده + جزئیات
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی گفت: از ابتدای امسال تا ۱۵ مهرماه پنج هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض و تسهیلات به سیل‌زدگان بخش کشاورزی پرداخت شده است.
حسین زادگان استاندار مازندران + عبارت
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
اختصاص اعتبار ویژه بحران در مازندران
استاندار مازندران : مدیران و دستگاه های اجرایی استان با ارائه طرحها از اعتبارات ویژه مدیریت بحران استفاده کنند.
انوشیروان محسنی بندپی
پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷
آخرین اخبار از علت انتشار بوی نامطبوع در تهران از زبان استاندار
استاندار تهران آخرین جزئیات علت انتشار بوی نامطبوع روز گذشته در تهران را تشریح کرد.
مدیریت بحران
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶
سوله مدیریت بحران از خندوانه پس گرفته شد
دو مجموعه از پایگاه های مدیریت بحران شهر تهران که به فعالیت های متفرقه اختصاص یافته بود، به ماموریت اصلی خود بازگشت.
مدیریت بحران
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶
توجه به زنان در مدیریت بحران
شناخت توانایی‌ها و نیازهای زنان در شرایط بحران و امکان سنجی استفاده از توانمندی‌های آنان در زلزله‌های احتمالی آینده امری لازم و ضروی است. بر اساس تحقیقات علمی زنان ۱۴ برابر بیشتر از مردان در معرض خطر مرگ در زمان وقوع بلایای طبیعی هستند. امدادرسانی و مدیریت بحران در مناطق آسیب‌دیده غالبا بدون توجه به فرهنگ، اعتقادات و نیازهای خاص هرگروه آسیب‌پذیر انجام می‌شود و ارسال خدمات و امکانات بر اساس یک برنامه‌ریزی و الگوی کلی و در راستای اجرای بخشی از چرخه مدیریت بحران و نجات جان و تهیه آب و غذا بوده است، در حالی که مدیریت بحران باید بر اساس شناخت و توجه کامل به تفاوت‌های اجتماعی و جنسیتی برنامه‌ریزی شود.
مدیریت بحران
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶
بحرانِ «مدیریت بحران»
مدیریت بحران، مدیریت میز و صندلی ها نیست و ما می گذاریم بحران بیاید بعد دست به کار می شویم و با انواع مصاحبه می گوییم همه چیز تحت کنترل است اما مردم حادثه دیده هم چنان ناراضی و در مضیقه اند.
پست سیار   سرپل ذهاب
دوشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۶
پست سیار ۶۳ کیلوولت سرپل ذهاب وارد مدار شد
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر از وارد مدار شدن پست ۶۳ کیلوولت سرپل ذهاب در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از وقوع زمین لرزه خبر داد.