امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۱۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مرگ قاضی منصوری
دادگاه+عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
نگاهی به پرونده‌های فساد اقتصادی که در سال ۹۹ باز و بسته شدند / به خاطر یک مشت دلار!
دستگاه قضایی از ابتدای سال ۱۳۹۹ مبارزه با مفاسد اقتصادی را اولویت اصلی قوه قضاییه قرار داد و بارها مقامات عالی قضایی در موقعیت‌های مختلف اعلام کردند که تا زمانی که فساد وجود داشته باشد، مبارزه قاطع و بی امان با مفسدان بدون هیچ ملاحظه‌ای ادامه خواهد داشت.
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
وصیتنامه واتس‌آپی قاضی منصوری/ حرفهای تازه درباره پرونده خودکشی او
پرونده قاضی منصوری و مرگ او دوباره چند روزی است که به صدر اخبار آمده؛ مصاحبه‌ روزهای اخیر سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی به عنوان وکیل خانواده منصوری و صحبت از همراهی زنی در روزهای پایانی زندگی آقای قاضی و البته اظهارات تازه‌تر برادر قاضی درگذشته، بار دیگر ابهاماتی را درباره چگونگی مرگ منصوری زنده کرده است.
قاضی منصوری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
خانم همراه قاضی منصوری در رومانی و آلمان چه کسی بود؟
ایشان خانمی است که در زمان فعالیت قاضی منصوری به عنوان معاون دادستان به عنوان رئیس دفتر ایشان فعالیت می‌کرده است. این خانم همراه ایشان در زمانی که به عنوان رئیس هیات تخلفات منصوب شدند به سازمان برنامه رفتند و آنجا مشغول بودند و این خانم در این مسافرت همراه ایشان بوده است.
قاضی منصوری+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
مرگ مشکوک قاضی جنجالی همچنان در هاله ای از ابهام / برادر قاضی منصوری: هیچ‌ فیلمی که نشانگر خودکشی باشد، به ایران ارسال نشده
برادر قاضی منصوری گفت: هیچ گونه فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری در هتل دوک رومانی باشد، به ایران ارسال نشده است.
علیزاده طباطبایی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشد!
علیزاده طباطبایی وکیل سابق محمدعلی نجفی درباره پرونده قتل میترا استاد گفت: بنده هنوز روی اصل قضیه که قتل توسط آقای نجفی صورت گرفته باشد دچار تردید هستم. اسلحه‌ای که میترا استاد با آن کشته شده با اسلحه محمدعلی نجفی متفاوت بوده است و این نکته‌ای است که تردید‌های جدی درباره این پرونده ایجاد می‌کند.
اکبر طبری+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
پرونده اکبر طبری یا ماجرای خون و خیانت
رأی پرونده اکبر طبری و دیگر متهمان صادر شد و بر اساس آن معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه به ۳۱ سال حبس تعزیری و ضبط اموال محکوک شد.
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
راز‌های مرگ مشکوک یک قاضی از بخارست تا تهران
منصوری متهم پرونده فساد در دستگاه قضا بود و با توجه به جایگاه و قدرتی که داشت، اعمال نفوذ او در پرونده‌های بزرگ اقتصادی، هدایتگر یک جریان بی‌عدالتی بود که با مرگ او شاید هرگز این جریان شناسایی نشود؛ البته ممکن است دستگاه قضا با ادامه تحقیقات در پرونده او، به مرتبطان و همراهانش دست یابد؛ هرچند پرونده اتهامات او با مرگش مختومه شده، اما اگر مدارکی از همدستانش باشد، باید انتظار پیگیری داشت.
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
قاضی منصوری در مشهد به خاک سپرده شد + عکس
خواهرزاده غلامرضا منصوری از خاکسپاری دایی خود در شهر مشهد خبر داد.
سیدعباس موسوی+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه/ از توافق امنیتی ایران و سوریه، هجمه‌ها به قرارداد راهبردی تهران و پکن و توضیح درباره حادثه نطنز تا پیگیری پرونده مرگ مشکوک قاضی منصوری
سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای انعقاد تفاهم‌نامه با کشورهای دوست، گفت: هجمه‌ها به توافق ۲۵ ساله ایران با چین قطعا ریشه خارجی دارد و اقدامات گروه‌های ضد انقلاب در این زمینه بر کسی پوشیده نیست.
قاضی منصوری+عبارت
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
برادر قاضی منصوری: برادرم گفته بود امنیت جانی ندارد
به نظر ما قاضی منصوری ترور شده و باید موضوع ترور او را بررسی کنند علی رغم پیگیری مجدانه اینجانب و مکاتبات مکرر با وزارت امور خارجه و مسئولان عالی قضایی نتیجه موثری در خصوص شفافیت موضوع و روشنگری زوایای حادثه حاصل نشده است.