امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۱۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مسئولان
کرونا+عبارت
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
با وارد شدن به مرحله تازه از همه گیری کرونا، نیاز به تصمیمات و رفتارهای جدید از سوی مسئولان به شدت احساس می شود؛
سایه کرونا تا ابد بر سر ما نمی ماند / آیا مسئولان برنامه ای برای دوران پس از همه گیری دارند؟
در حال حاضر شرایط به گونه ای شده که انگار ادارات و نهادهای کشور کرونا را به عنوان یک حقیقت مطلق پذیرفته اند و خود را چنان در اعماق چاه این ویروس می بینند که انگار هیچ امید و یا پلنی برای گذر از این دوران و ورود واقعی به دوران پسا کرونا ندارند. گویی قرار است سایه این بیماری تا ابد روی سر ما سنگینی کند.
آشنا+عبارت
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آشنا: مسئولا ظاهر را حفظ می کنند اما اختلافات زیادی در پشت صحنه هست
آلودگی اطلاعاتی یکی از بحران‌های جدی در کشور ما است، یعنی یک نوع تعارف و رودربایستی در میان مسئولان و نهاد‌های حاکمیتی وجود دارد که اجازه نمی‌دهد مسائل کاملاً مشخص و دقیق بیان شود. در ظاهر همه حفظ ظاهر می‌کنند، اما در پشت صحنه، می‌بینید که اختلافات زیادی هست.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
شصت و یکمین بسته ویژه خبری عبارت؛
شوخی‌انگاری مسئولان و مردم فریدونکنار با کرونا / مشکل کمبود داروی کرونا در بابل به کجا رسید؟ / مسافرین کرونایی در مازندران باید هزینه درمان بدهند / انکار و تکذیب زمین‌خواری در اراضی ملی مازندران توسط محیط زیست!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
دیوید کاپرفیلد+عبارت
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
ماجرای سفر بی‌سروصدای دیوید کاپرفیلد به گیلان
چه معجزه‌ای در این ۴ روز توسط مسئولان این استان رقم خورده که در کمتر از یک هفته میزان مبتلایان جدید از بیش از ۱۰۰ نفر به ۵ نفر کاهش پیدا می کند؟
پارازیت+عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
کرونا با چاشنی پارازیت؛ غذای مخصوص سرآشپز
تنها یکی دو روز بعد از شیوع کرونا و اعلام رسمی نخستین جان باختگان بود که تازه آقایان در مملکت به فکر افتادند که مسئله جدی است.
سید عباس صالحی+عبارت
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
واکنش وزیر ارشاد به اخبار ابتلای مسئولان به کرونا؛ دغدغه مردم، کروناگرفتکی من و شما نیست
«چند خبر منتشر امروز از مراکز و اشخاص مسوول: ‌۱.تعداد ... از نمایندگان مجلس کرونا گرفتند. ‌۲. رئیس مرکز... کرونا گرفته است. ‌۳. نماینده شهرستان... :کرونای من کنترل شده است.
برق+عبارت
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
شرکت توزیع نیروی برق مازندران برای پیشگیری و مقابله با کرونا چه کرده است؛
از ایجاد قرارگاه ویژه تا حضور مدیرعامل در مناطق کوهستانی و دوردست
شرکت توزیع نیروی برق مازندران هم راستا با دیگر نهادهای دولتی استان و به منظور رفاه حال شهروندان، از نخستین روزهای اعلام شرایط ویژه اقدامات پدافندی خود را برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس آغاز نمود و با برقراری شرایط خاص، اقدامات مختلفی را در دستور کار قرار داد.
رهبری+عبارت
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
توصیه‌های مهم رهبر انقلاب به مردم و مسئولان در خصوص بیماری کرونا؛
نیروهای مسلح امکانات خود در اختیار وزارت بهداشت قرار دهند / به دعای جوانان برای دفع بلاهای بزرگ بسیار امیدوارم / تجربیات این رزمایش عمومی می‌تواند به عنوان یک دستاورد باقی بماند
به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) دو اصله نهال میوه غرس کردند.
کن+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
سایه سنگین کرونا بر سر جشنواره کن/ احتمال لغو معتبرترین جشنواره سینمایی جهان
با پیدا شدن اولین مورد از ویروس کرونا در شهر کن فرانسه، برگزاری یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های سینمایی جهان نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.
جوادجاویدنیا+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
دغدغه متفاوت دادستانی کشور در روزهای کرونایی / ممنوعیت استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی در دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی، مدارس و دانشگاه‌ها !
دادستانی کل کشور استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی در دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی، مدارس و دانشگاه‌ها ممنوع کرد.
مجمع تشخیص
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
درخواست ویژه رهبر انقلاب از مجمع تشخیص مصلحت نظام
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رهبر معظم انقلاب از مجمع تشخیص مصلحت نظام خواسته سیاست های کلی نظام را مورد بازنگری و تنقیح قرار دهد. در حال حاضر انتقاداتی به خو د سیاست های کلی هم وجود دارد در مورد اینکه حجم این سیاست ها زیاد است.
مسیر دوچرخه+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
به بهانه ی همایش «سه شنبه های بدون خودرو» در ساری؛
دموکرات ترین شیوه حمل و نقل در پیچ نمایش مسئولان
در ایران بعد از جنگ جهانی دوم با افزایش واردات دوچرخه، قیمت آن دچار افتی محسوس و استفاده از آن رواج پیدا کرد به طوری که حتی در خیابان‌های‌های بعضی از شهرها مسیر تردد دوچرخه ساخته شد، اما از اوایل دهه ۴۰ شمسی و با تحولات صنعتی و اقتصادی صورت گرفته، شهروندان به سمت تهیه اتومبیل‌های شخصی گرایش یافتند و به مرور دوچرخه تبدیل به وسیله‌ای تفریحی شد.
دانشنامه تبرستان+عبارت
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
دانشنامه مازندران و تبرستان بزودی رونمایی می‌شود
دانشنامه مازندران و تبرستان به گفته سرپرست گروه تدوین این اثر بزرگ فرهنگی دهه دوم اسفند امسال در مراسمی با حضور صدها تن از فعالان فرهنگی سراسر کشور رونمایی می‌شود.
سقوط+عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
علت مسئولیت‌ناپذیری مدیران در ماجرای سقوط هواپیما
«اگر قرار باشد که در هر حادثه‌ای به عوامل فردی، مثل اشتباه، یا حتی اشتباه دستگاه‌ها یا حتی نفوذ و... اشاره و مساله حل شود، دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.»
محمود کریمی+عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
حرف های عجیب مداح مشهور / انتقام سخت شامل داخل کشور هم بشود !
این نوحه‌خوان همچنین درواکنش به استعفای برخی هنرمندان می‌گوید: یک نفر دیگر می‌گوید من دیگر نمی‌خوانم، به درک! من فیلم بازی نمی‌کنم، این هم جزو فیلمت است.