امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۰۹ AM
آخرین اخبار:
جزئیات افزایش ۵درصدی مزد حداقل بگیران و ۷۸هزار تومانی سایر سطوح/ پرداخت حق مسکن ۳۰۰ هزار تومانی از چه زمانی آغاز می‌شود؟ تلاش نماینده عضو جبهه پایداری برای حاشیه‌سازی علیه وزیر اقتصاد در صحن مجلس/قالیباف: وزیر تصادف کرده بود /دژپسند: درگیر حواشی تصنعی نشویم قتل‌ها در سیستم اتفاق افتاد و مدیر پروژه گرایش چپ داشت / همه روایت‌ها از مسئولیت قتل‌های زنجیره‌ای به دنبال نقش «ب.ز» در فوتبال ایران/ «بوروس»، معتمد تاج یا حامی کی‌روش و ویلموتس؟ مجلسی ها در تکاپوی جمع‌آوری امضا برای طرح عدم به کارگیری دوتابعیتی‌ها مردان طاس در معرض ریسک بالاتر ابتلا به کووید ۱۹ هستند سرانجام یک روحانی که روی منبر به رهبر انقلاب توهین کرد /روایت روح الله حسینیان از حکم دادگاه ویژه روحانیت اقتصاد با طعم توت فرنگی رازهای جدید سفیدسنگان / سه زن دیگر غیر از رومینا بر سر عشق جان باختند پارگی رباط صلیبی انصاری تأیید شد/ دوری 6 ماهه مدافع پرسپولیس از میادین
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مسافران
دریای خزر + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
طرح ساماندهی دریای مازندران ۱۵ خرداد شروع می‌شود
جانشین ستاد ساماندهی طرح دریا در مازندران گفت که این طرح امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا تاکنون اجرایی نشده ولی برنامه این است که از ۱۵ خرداد ماه جاری اجرا شود.
کشاورزی + عبارت
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
شرط کشاورزان مازندرانی برای فعالیت در دوران کرونا
کشاورزان مازندرانی بویژه شالیکاران سهم خود را از گذر وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا ،انجام کشت و کار و ، تولید و امنیت غذایی را به حضور نیافتن شهری‎ها بویژه مسافران و گردشگران نوروزی به روستاها مشروط کرده‌اند.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
شصت و یکمین بسته ویژه خبری عبارت؛
شوخی‌انگاری مسئولان و مردم فریدونکنار با کرونا / مشکل کمبود داروی کرونا در بابل به کجا رسید؟ / مسافرین کرونایی در مازندران باید هزینه درمان بدهند / انکار و تکذیب زمین‌خواری در اراضی ملی مازندران توسط محیط زیست!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
فیلترشکن+عبارت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
پنجاه و نهمین بسته ویژه خبری عبارت؛
آخرین اخبار از وضعیت مدیرعامل هلال احمر مازندران پس از ابتلا به کرونا / خط و نشان فرماندار قائمشهر برای برخی اصناف / هشدار کرونایی دادستان مازندران به مسئولان / صحبت های تند بازیکن پرسپولیسی با مسافرین شمال
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
جاده شمال+عبارت
یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
شهرستان نور از سمت چمستان و محمودآباد بر روی غیربومیان بسته است
ورودی شهرستان نور از سمت چمستان و محمودآباد در استان مازندران برای کنترل ویروس کرونا با مصوبه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان و دادستانی بر روی مسافران غیر بومی بسته شده است.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
مبادی ورودی استان مازندران به روی مسافران باز شد؛
وقتی تا گردن در "بیشعوری" فرو رفته ایم ‌! / ما می خواهیم کرونا را شکست دهیم ولی ...
آقای روحانی، ای کسی که بیشترین آرای استانی‌ات در دور اول در همین استان فلک زده توی صندوق ها رفت که کاش نمی رفت، حواستان هست چه می کنید؟ متوجه عواقب تصمیماتتان هستید؟ شما رئیس جمهور ایران هستید یا تهران؟
کرونا+عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
از روز گذشته تردد به استان های شمالی محدود به پلاک های بومی شد؛
از عادی نمایی دولت تا ترافیک جاده های شمال / کرونا کیلویی چند؟!
به نظر ما در امید دادن و روحیه بخشیدن به جامعه کمی زیاده روی کرده ایم. همین صداوسیما با خبرها و مصاحبه های با نشاطش شاید درابتدا هدفش تزریق امید به جامعه بود، همه ی رسانه ها هم همینطور، حتی هدف از چالش لبخند و رقص علیه کرونا هم همچین چیزی بود اما انگار مردم ما که خودشان استاد شوخی گرفتن مسائل مهم و حیاتی اند با کمک ما کرونا را هم به خط دیگرشان دایورت کرده اند و زندگی را قبل از اعلام دولت به حالت عادی برگرداندند.
میرفیضی+عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
جاده‌های مازندران تا اطلاع بعدی بسته می‌ماند
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد که مبادی ورودی جاده‌های این استان که از پنجشنبه شب بر روی تردد خودروهای غیربومی بسته شد ، تا اطلاع بعدی همچنان بسته باقی خواهد ماند.
راهنمایی و رانندگی+عبارت
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸
تمامی جاده‌های ورودی مازندران بسته شد
مدیر روابط عمومی استانداری مازندران اعلام کرد که بر اساس تصمیم ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا تمامی مسیرهای ورودی مازندران بر روی مسافران و افراد غیربومی بسته شده است.
حسین زادگان + عبارت
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
پذیرش مسافرین نوروزی در مازندران ممنوع شد
استاندار مازندران گفت: پذیرش مسافران نوروزی در استان ممنوع است.
بهمن+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
اخطار جدی به مسافران / خطر سقوط بهمن در جاده‌های مازندران
رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به افزایش دما احتمال ریزش بهمن در راه‌های کوهستانی وجود دارد.
ترافیک جاده هراز+عبارت
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
هجوم مسافران به استان مازندران در پی اعلام تعطیلی مدارس پایتخت؛
« مـردم » سومین ضلع « مثلث بحران » در ایران / رکورد تاریخی جاده هراز !
گزارش ها نشان می دهد که ترافیک جاده هراز به دلیل تعداد بالای ورود مسافر به استان می باشد و این برای نخستین بار بود که جاده هراز در وسط هفته و بدون تعطیلی تقویمی و رسمی با ترافیک سنگین مواجه شد.
ملکی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد:
استقرار تعزیرات در پایانه‌ها و مبادی ورودی مازندران
ملکی:کشیک نوروزی را ترتیب داده‌ایم و سرعت در رسیدگی و اعمال مجازات در این مورد از اولویت‌های ماست.
زباله خزر
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران مطرح کرد:
تولید ۶۲۰۰ تن زباله ایام طی تعطیلات در مازندران
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران گفت: میزان زباله تولیدی مازندران در ایام پیک سفر به پنج هزار و ۱۰۰ تا ۶۲۰۰ تن افزایش می یابد.
مدارس + عبارت
پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸
میزبانی مدارس مازندران در اولین ماه تابستان
بنا بر آخرین گزارش آموزش و پرورش مازندران، در نخستین ماه از تعطیلات تابستان جاری مدارس مازندران میزبان و پذیرای ۷۰ هزار مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی بودند.