امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۴۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مسکن
وام مسکن+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
جزییات دریافت وام ودیعه مستاجران اعلام شد
اسلامی وزیر راه و شهر سازی حداکثر متراژ واحد مسکونی مستاجران تهرانی برای دریافت وام ودیعه را ۷۵ متر اعلام کرد.
مسکن + عبارت
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
دست پر دولت برای مسکن‌سازی در مازندران
در حالی که عده‌ای این روزها افزایش بی رویه قیمت مسکن در کشور از جمله استان مازندران را به بی‌توجهی دولت به حوزه مسکن ارتباط می‌دهند ، آمارهای رسمی دستکم خلاف این ادعا را در این خطه شمال کشور نشان می‌دهد.
مهدی رازجویان+عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
گفتگوی ویژه عبارت با «مهدی رازجویان»؛
هرگز قانون را نمی شکنم، اما آنرا به نفع مردم خم می کنم
«سعی من همواره بر این بوده که هیچگاه از خط قرمز قانون عبور نکنم. هرچند در برخی ضوابط و مقررات قانون دست ما را به عنوان کارشناس و تصمیم‌گیر در سطح استان باز گذاشته اما من از زمانی که در دفتر فنی استانداری بودم یک چارچوبی را برای خودم پایه‌گذاری نمودم که امکان ندارد امضای بنده را در زیر برگه‌ای ببینید که خارج از آن چارچوب باشد.»
املاک+ اجاره + عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
بی سر و سامانی بازار مسکن در مازندران پوست مردم را کنده است؛
لطفا مسئولان مستاجر منصوب کنید
بعد از این همه سال زندگی در این کشور هنوز متوجه نشده ایم که مسئول کنترل بازار مسکن و نظارت بر قیمت های آن کدام نهاد یا سازمان محترم است که این گونه قانون جنگل را بر بازار مهم و حیاتی کشور حکمفرما کرده.
علی ربیعی+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
انتقادات ربیعی از حمله‌کنندگان غیرمنصف به دولت/برنامه‌تان برای تروریسم اقتصادی آمریکا چیست؟/دامن زدن به اختلافات بیشترین ضربه را به مردم می زند
باید پرسید برنامه حمله‌کنندگان غیر منصف به دولت برای مقابله با تروریسم اقتصادی آمریکا چیست و چه اندازه تأثیر آن را در شرایط اقتصادی ایران امروز ارزیابی می‌کنند؟
مسکن+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
مصوبات جدید دولت اعلام شد؛
تراکم فروشی آزاد می‌شود/ مستأجران وام حمایتی می‌گیرند/ اعطای امتیاز ویژه به دارندگان خانه یا زمین خالی/ اعطای زمین رایگان و تسهیلات ارزان قیمت ساخت به سازندگان
وزیر راه و شهرسازی مصوبات ستاد اقتصادی دولت برای کاهش التهاب بازار مسکن و تشویق به افزایش ساخت و ساز را اعلام کرد.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد اقتصادی دولت؛
روحانی: کوتاهی در برابر افزایش قیمت‌ها به هیچ عنوان پذیرفته نیست /عرضه مسکن کوچک از برنامه‌های دولت برای کنترل بازار مسکن است
رییس جمهوری اولویت نخست دولت در کنترل عوارض اقتصادی کرونا را مراقبت از معیشت و اقتصاد خانوار به ویژه اقشار کم برخوردار عنوان کرد و گفت: نظارت و مراقبت دقیق و واکنش به هنگام در مقابل افزایش قیمت‌ها از وظایف خطیر همه مسئولان، تولیدکنندگان، اصناف و فروشندگان است و کوتاهی و اهمال در این خصوص به هیچ وجه پذیرفته نیست.
خانه + مسکن + عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
زمزمه هایی از اجرای طرح مالیات بر مسکن دوباره به گوش می رسد؛
خانه های لاکچری با ساکنین نه چندان سرمایه دار / معاملات غیر رسمی شیوه محبوب دلالان مسکن
بازار غیر رسمی بهترین موقعیت را برای دلالان و حتی کلاهبرداران به وجود می آورد تا با روش هایی که هنوز شیطان هم از آن بی خبر است اقدام به کسب درامد های میلیاردی کنند و معلوم نیست که سال آینده در این زمان چند نفر به خاطر همین مسائل در طبقات دادگاه ها بالا و پایین بروند.
اسلامی+عبارت
پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
وعده وزیر راه و شهرسازی درباره بازار مسکن
وزیر راه و شهرسازی می‌گوید: قیمت‌های فعلی بازار مسکن به شدت دارای حباب مصنوعی است و از هیچ منطقی پیروی نمی‌کند؛ این حباب با پیگیری رئیس جمهوری و همراهی معاون اول رئیس جمهوری، رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد شکسته خواهد شد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: افزایش بیماران کرونا به دلیل افزایش تست‌ها است/ دستور برای مهار قیمت مسکن/ راهی جز تغییر سبک زندگی نداریم/ رشد اقتصادی منفی ۸ را به مثبت ۱۴ رساندیم منتقدان منصف باشند
رییس‌جمهوری به وزیران اقتصاد، راه و شهرسازی و رییس کل بانک مرکزی دستور داد زیر نظر معاون اول رییس‌جمهوری با بررسی و اجرای طرح‌های مهار قیمت مسکن فشار را از دوش مردم کاهش دهند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
دستور فوری روحانی به ۲ وزیر و رئیس بانک مرکزی برای حل مشکلات مسکن
رئیس جمهور از دستور خود به وزرای مسکن، اقتصاد و رئیس بانک مرکزی درباره کاهش فشارو مشکلات مسکن خبر داد.
مسکن + عبارت
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
۸ هزار سهمیه جدید برای مازندران در طرح ملی مسکن / کمبود زمین دولتی چالش پیش روی مسکن ملی در مازندران
۸ هزار سهمیه جدید در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن برای مازندران پیش بینی شده است.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: دولت به عهد خود در مبارزه با فقر مطلق پایبند بود
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه تلاش دولت تدبیر و امید از ابتدای کار، تقویت بنیه اقتصادی اقشار کم درآمد بوده است، اظهار داشت: دولت به عهد خود در خصوص مبارزه با فقر مطلق پایبند بوده و خواهد بود.
مازندران+عبارت
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
نگاهی به وضعیت آشفته تعیین قیمت املاک در استان مازندران؛
بازار مسکن در اختیار خوش نشین هایی که قصد بازگشت ندارند / اینجا چه کسی قیمت ها را تعیین می کند؟
مازندران همواره به عنوان یکی از مقاصد مورد علاقه ایرانی ها به ویژه پایتخت نشینان برای گذران اوقات فراغت و تفریح و تفرج بوده و هست اما همانطور که اشاره شد هجوم افراد از سراسر کشور به این استان از خوش نشینی و مسافرت به اقامت دائم تغییر ماهیت داده و این مسئله قیمت املاک در مازندران را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده است به نحوی که بیراه نیست که بگوییم در یکی دو سال اخیر قیمت ملک در مازندران را تهرانی ها تعیین می کنند!
محمدجواد ابطحی+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
مجلس‌ هفتمی‌ها هنوز در خانه ملت! / افشاگری یک نماینده از تصرف ۴۰ خانه سازمانی مجلس
محمدجواد ابطحی، نماینده اصولگرای خمینی‌شهر در ادوار هشتم و دهم مجلس با بیان اینکه «۴۰ خانه سازمانی مجلس در سعادت‌آباد، قسطی و به ثمن بخس واگذار شد»، گفت: «برخی نمایندگان، خانه‌های سازمانی مجلس را تحویل ندادند و درنهایت به‌صورت قسطی و با قیمت اندک آن را تصرف کردند.» البته منظور ابطحی از «نمایندگان»، نه نمایندگان دوره دهم، بلکه نمایندگانی است که در مجلس اصولگرای هفتم عضویت داشتند.