امروز : پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۰۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مسکن
محمد نظری + عبارت
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:
آغاز ثبت نام طرح مسکن ملی در مازندران از هفته آینده / تحویل ۶۸۰۰ واحد تا پایان دولت
متقاضیان مسکن در مازندران از هفته نخست آذر می‌توانند در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کنند.
مهندس نظری+عبارت
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
مهندس نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان از زمان اجرای طرح مسکن ملی در مازندران خبر داد؛
شروع طرح اقدام ملی مسکن در مازندران از آذر / در ۲۳ شهر اراضی مستعد انتخاب شدند / شروع قیمت از ۲.۵ میلیون / هر واحد مسکن ملی چند متر است؟ / برای بهزیستی و کمیته امداد هم مسکن پیشبینی شده
طرح مسکن ملی ایده دولت برای تکمیل طرح نیمه‌تمام مسکن مهر بود که برای خانه‌سازی در درون شهرها و بر اساس نیاز متقاضیان طراحی شده است.
مسکن ملی + عبارت
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸
زمان ثبت در مسکن ملی در استان خود را بخوانید
زمان ثبت نام در طرح ملی مسکن در ۱۰ استان اعلام شده است و آغاز ثبت نام از روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه در چهار استان شروع شد و زمان ثبت نام در تهران نیز از هفته آینده آغاز می شود.
مسکن + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
سامانه آباد بنیاد مسکن؛
شرایط ثبت نام متقاضیان در طرح مسکن ملی+ جزئیات
وام طرح اقدام ملی مسکن ۷۵ میلیون تومان است و نرخ سود بازپرداخت این وام ۱۸ درصد در نظر گرفته شده. بر اساس اعلام سامانه آباد، دوره ساخت خانه‌ها حداکثر دو سال است و بعد از آن پرداخت اقساط شروع می‌شود. دوره بازپرداخت اقساط وام طرح اقدام ملی مسکن، حدود ۱۰ سال است و اقساط ماهانه آن حداقل یک و نیم میلیون تومان خواهد بود.
مسکن + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
هرکسی کاری از دستش برمی‌آید بخواند؛
له شدن استخوان کارگران زیر چرخدنده های مافیای مسکن در مازندران / آوارگان صلح
باید اقدامات دولت در کاهش زمین خواری، یا برخی طرح ها برای خانه دار شدن را به فال نیک گرفت اما مسئله در مازندران فراتر از این حرف هاست و باید به نحوی مانع نرخ گذاری سوری و سلیقه ای در بازار مسکن شد.
مسکن + عبارت
پنج شنبه ۲ آیان ۱۳۹۸
آغاز ثبت‌نام متقاضیان طرح ملی مسکن در ۱۰ استان کشور از آبان‌ماه امسال
چه کسانی می توانند در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کنند؟
گام بلند دولت برای ساماندهی بازار مسکن برداشته شد. سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت‌نام متقاضیان طرح ملی مسکن در ۱۰ استان خبر داد؛ طرحی که ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را در نهایت در دستور کار دارد.
مسکن + عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
ارائه تسهیلات با نرخ ۶ درصد به زوج های جوان + جزئیات
عضوهیئت ‌مدیره شرکت بازآفرینی شهری گفت: باتوجه به تمهیدات فراهم شده در ظرفیت صندوق یکم، زوج های جوان با پیش خرید بافت فرسوده از سازندگان، تسهیلات با نرخ ۶ درصد دریافت می کنند.
مسکن+عبارت
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
طرح مسکن ۳۰ متری و "ازدواج سفید"
شاید ایده ساخت مساکن خوابگاهی یا پانسیونی برای کشورهای غربی که در آن متوسط بعد خانوار کمی بیش از ۲ است و مفاهیمی هم‌چون ازدواج سفید و زندگی مجردی را علی‌الظاهر پذیرفته‌اند، توجیه داشته باشد.
مسکن+ عبارت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
چه کسانی با طرح اقدام ملی مسکن حتما خانه‌دار می شوند؟
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن خراسان رضوی با اشاره به اینکه طی یک سال و نیم گذشته قیمت زمین حدود ۱۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است، عنوان کرد: طی یک سال و نیم گذشته قیمت مسکن ۱۵۰ درصد و همچنین قیمت مصالح ساختمانی حدود ۱۲۰ درصد افزایش داشته است.
ویلا+عبارت
پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
بررسی علل گرایش عراقی ها به املاک مازندران و عواقب آن؛
به نام ما و به کام عراقی ها / سرزمینمان را دریابیم
عراقی ها از دیرباز برای زیارت امام رضا (ع) رهسپار ایران می شدند و از همان زمان هم رویای زندگی در شهر های بزرگ یا مناطق خوش آب و هوای ایران را در سر می پروراندند. مدتی است اما به لطف کاهش شدید ارزش پول ملی ایران نسبت به پول های رایج سایر ممالک و همچنین رشد اقتصادی عراق پس از داعش، دیگر مقصد آنها فقط مسافرخانه های ارزان مشهد نبوده و وقتی اسم سفر به ایران می آید مازندران پایه ثابت برنامه ی آنها میباشد.
مسکن+عبارت
یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
نحوه خانه‌دار شدن در طرح اقدام ملی + جزییات
با ادغام دو طرح صندوق پس‌انداز مسکن یکم و اقدام ملی مسکن، متقاضیان خرید خانه می‌توانند در طرح ساخت ۴۰۰ هزار واحدی خانه (طرح اقدام ملی) صاحبخانه شوند.
وزیر راه و شهرسازی محمد اسلامی + عبارت
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
گروه‌های هدف، دو ساله خانه‌دار می‌شوند
تولید و عرضه مسکن با تکیه بر بخش خصوصی و تسهیلگری دولت، برنامه این بخش برای دو سال آینده است. در این دو سال ۹۰۰ هزار واحد شامل ۵۰۰ هزار مسکن مهر باقیمانده و ۴۰۰هزار مسکن در قالب طرح «اقدام ملی» است. برنامه ۲ ساله تولید و عرضه مسکن روز پنجم شهریور در مراسمی با حضور رئیس‌جمهوری با شروع ساخت ۱۱۰ هزار واحد مسکونی روی اراضی دولتی به اجرا درآمد.
املاک+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
افت ۷۸ درصدی معاملات مسکن!
کاهش ماهیانه نرخ در مناطق میانی، افت ۷۸ درصدی معاملات و افزایش ۲۵ درصدی ساخت‌وساز، چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای را پیش روی بازار مسکن پایتخت قرار داده است.
شهر+عبارت
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
علائم خطر درباره بازار مسکن
در حالی که پیشتر، گزارش ها و آمارهای متعددی مبنی بر رشد حدود دو برابری (۱۰۰ درصد) قیمت مسکن در کشور منتشر شده بود، اولین آمار رسمی از قیمت زمین در بهار امسال نیز منتشر شد. آماری که حکایت از رشد ۱۷۴.۶ درصدی قیمت زمین در تهران در بهار امسال نسبت به بهار سال گذشته دارد.
مازیار حسینی+عبارت
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
معاون وزیر راه و شهرسازی:
طرح تأمین مسکن کارمندان به زودی در دولت تصویب می‌شود
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آماده شدن طرح تأمین مسکن کارمندان برای تصویب در هیئت دولت در آینده نزدیک خبر داد.