امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۱۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مسکن
مسکن مهر محمودآباد+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
ماجرای «قصر دریا»؛ مسکن مهری در محمود آباد که برای از ما بهتران ساخته شده
مسکن مهر قصرفیروزه محمودآباد را باید تنها پروژه در نوع خود به شمار آورد که هیچ شباهتی به مسکن مهر و مسایل و مشکلات دامنگیر آن ندارد؛ آپارتمان‌هایی که از نظر قیمت به آپارتمان‌های بهترین نقطه شهر ساری مرکز استان مازندران تنه می‌زند و از لحاظ امکانات هم چیزی کم و کسر ندارد ، مگر این‌که مالکانش صبحشان را با نگاه به دریا و ساحل شروع می‌کنند.
حاشیه نشینی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
افزایش اجاره بها در آغاز فصل سرما و بحران کوچ شهری؛
رانـده شـدگان به حاشیـه!
امروز تقریباً با بحران حاشیه‌نشینی و کوچ شهری مواجه هستیم که بحران بازار اجاره بخشی از این ماجراست. بنابراین ابعاد این مساله بسیار بزرگ است و می‌تواند به مخاطرات اجتماعی بسیاری در کشور، دامن بزند.
وام مسکن + عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
انواع وام خرید مسکن چیست و قسط هرکدام چقدر است؟
متقاضیان خرید مسکن هم‌اکنون به ۶ مسیر اصلی وفرعی برای دریافت تسهیلات خرید واحدهای مسکونی دسترسی دارند که هرکدام از این تسهیلاات به لحاظ چند مشخصه اصلی مربوط به ویژگی‌های وام، شکل متفاوتی از کمک هزینه مسکن محسوب می‌شوند.ٰ
محمد اسلامی راه و شهرسازی + عبارت
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
پیشنهاد وزیر راه: خانه خالی بدهید، زمین مرغوب بگیرید
اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: کسانی که دارای واحد‌های مسکونی خالی یا طرح‌های نیمه‌تمام هستند اگر واحد خود را در اختیار طرح اقدام ملی مسکن قرار دهند، زمین مرغوب شهری می‌دهیم تا مجددا ساخت و ساز کنند.
ساختمان + سیمان + عبارت + مصالح ساختمانی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
بیش از ۹۷۰ میلیون تومان پرونده تخلف در بخش مصالح ساختمانی در مازندران؛
تورم سازی با آجر و سیمان در دوران رکود
‌مصالح ساختمانی سهم ۵۰ درصدی در قیمت نهایی مسکن دارد و بر اساس آمارها، بعد از قیمت زمین، بیشترین عامل گرانی مسکن، افزایش قیمت مصالح ساختمانی است، بنابراین کنترل بازار مصالح می‌تواند در کاهش قیمت‌ها موثر باشد. چرا که در سه سال اخیر شاهد افزایش تدریجی قیمت مصالح و تجهیزات ساختمانی در کشور هستیم به طوری که در سال ۹۶ و ۹۷ به واسطه افزایش دلار قیمت مصالح بالا رفت و در سال ۹۸ نیز این روند افزایشی تداوم یافت.
علی ربیعی + عبارت
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
خبرهای خوش ربیعی برای مستاجران/جزئیات ۵ استراتژی دولت در بخش مسکن
علی ربیعی گفت: بزرگترین عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در بخش مسکن مهر صورت گرفته است. بیش از ۱ میلیون وسیصد هزار واحد مسکن مهر در دولت دوازدهم صورت گرفته است که عموما فاقد زیرساخت لازم بوده اند و هزینه و زحمات زیادی برای ساخت تنها متحمل شده است.
نمای هوایی بهشهر+عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
جزییات کامل طرح مالیات خانه‌های خالی/ مالیات ۴۰ میلیون تومانی از یک خانه خالی
بررسی طرح اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم حاکی از آن است که از واحدهای مسکونی در مناطق آزاد مالیات دریافت می‌شود، ضمن این‌که پروژه‌های انبوه‌سازی نیز تا یکسال از پرداخت مالیات معاف می‌شوند.
بنگاه املاک+عبارت
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
آغاز ثبت‌نام پیامکی وام اجاره از ساعت ۱۰ امروز شنبه
متقاضیان واجد شرایط دریافت وام اجاره می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه- ۴ مردادماه) با ارسال کد ملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ از طریق تلفن همراه شخصی خود، در ثبت‌نام اولیه دریافت تسهیلات اجاره شرکت کنند.
بابایی کارنامی+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
گفتگوی عبارت با «بابایی کارنامی» نماینده ساری و میاندورود در مجلـس؛
ماجرای شرکت ها کذب محض است
علی بابایی کارنامی در آغاز گفتگو؛ مسکن، منطقه آزاد تجاری و اشتغال را از اصلی ترین برنامه ها و اولویت های خود در یکسال آینده در مجلس دانست و گفت: همه تلاش خود را به کار خواهم بست که منطقه آزاد تجاری در مازندارن به سرانجام برسد، زیرا فایده این کار را برای مردم استان بسیار زیاد می دانم و اجرای این طرح ضمن ایجاد اشتغال پایدار، نگاه کشور به اقتصاد مازندران به ویژه در حوزه تجارت خارجی را متحول خواهد کرد.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
دستور رئیس جمهور برای اعطای وام ودیعه مسکن به مستاجرین در ماه آینده
رئیس جمهور همچنین دستور داد که طرح تسهیلات ودیعه اجاره مسکن که پیش از این قرار شده بود با هماهنگی بانک مرکزی آماده شود.
فرزاد گوهردهی+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
۱۴۰ واحد خانه مددجویان بهزیستی مازندران افتتاح شد
۱۴۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی مازندران روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور و با صورت ویدیوکنفرانسی با حضور مدیرکل این مجموعه حمایتی در قائمشهر به بهره‌برداری رسید.
مهدی رازجویان + مسکن + عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
رازجویان: اتمام پروژه های مسکن مهر در استان از اولویت‌های دولت است
رازجویان: تصریح کرد: دولت برای ساخت مسکن‌های ارزان‌قیمت برنامه‌ریزی جدی انجام داده که اتمام پروژه مسکن مهر یکی از آنهاست. ‎
وام مسکن+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
جزییات دریافت وام ودیعه مستاجران اعلام شد
اسلامی وزیر راه و شهر سازی حداکثر متراژ واحد مسکونی مستاجران تهرانی برای دریافت وام ودیعه را ۷۵ متر اعلام کرد.
مسکن + عبارت
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
دست پر دولت برای مسکن‌سازی در مازندران
در حالی که عده‌ای این روزها افزایش بی رویه قیمت مسکن در کشور از جمله استان مازندران را به بی‌توجهی دولت به حوزه مسکن ارتباط می‌دهند ، آمارهای رسمی دستکم خلاف این ادعا را در این خطه شمال کشور نشان می‌دهد.