امروز : شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مسکن
حسین زادگان + استانداری مازندران + عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
بیش از ۱۲ هزار مازندرانی وارد سامانه طرح اقدام ملی مسکن شدند / پنج هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط در انتظار تحویل مسکن / دولت چه تسهیلاتی برای مسکن ملی در نظر گرفته است؟
استاندار مازندران گفت : تاکنون ۱۲ هزار نفر در استان وارد سامانه طرح اقدام ملی مسکن شده‌اند که بخشی امروز واگذار شده و مقرر شده است با پیگیری اداره کل راه و شهرسازی و برگزاری جلسه ویژه در روزهای آینده برای سرعت بخشی به این پروژه، بخش باقی مانده نیز با سرعت بیشتر در مسیر کار قرار گیرد. ‎
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
در آئین بهره برداری از طرح‌های ملی وزارت راه و شهرسازی مطرح شد؛
روحانی: ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر یا مشکل دارد یا متقاضی ندارد / ادامه سیاست احیای بافت‌های فرسوده / ۵۲ هزار واحد مسکونی امروز تحویل داده شد / مسکن باید توسط مردم ساخته شود نه دولت
رییس جمهور گفت: دولت یازدهم و دوازدهم یک میلیون و ۳۵۰ هزار واحد مسکن مهر را تکمیل کرده است.
روحانی + عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
نسخه روحانی برای مشکل مسکن / هر جا به مسکن نیاز داریم باید دنبال شهرک سازی باشیم
در دولت یازدهم و دوازدهم، یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر آماده و تحویل داده شده است. همین امروز بیش از ۴۰ هزار واحد افتتاح شد و ۵۰ هزار واحد دیگر هم باید تحویل داده شود.
مسکن ملی+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
واگذاری ۲ هزار و ۳۰۹ قطعه زمین مسکن ملی به جوانان مازندرانی با دستور رئیس جمهور
۲ هزار و ۳۰۹ قطعه زمین در قالب طرح اقدام ملی مسکن امروز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور با دستور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری به متقاضیان جوان مسکن اولی در مازندران واگذار شده است.
ساری+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
نگاهی به وضعیت نابسامان قیمت مسکن در کشور و مازندران بر طبق آخرین آمارهای رسمی؛
سرگردانی مردم در آشفته بازار مسکن با افزایش قیمت ۲۵۰ درصدی / خواب عمیق مسئولان در مازندران و انتظار برای معجزه دولت
ورود مستقیم بانک‌ها و نهاد‌های صاحب ثروت به حوزه مسکن هم موجی از انحراف سرمایه به سمت بازار مسکن را کلید زد که موجب شد در دوره رکود بازار مسکن، بانک‌ها در زمره بزرگ‌ترین مالکان حوزه مسکن باشند، اما منابعی برای ارائه تسهیلات به مردم نداشته باشند. در واقع، سپرده‌های مردمی در بانک ها، در بخش مسکن منجمد شد.
قالیباف+عبارت
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
رئیس مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای بابلسر حضور پیدا کرد؛
قالیباف: توجه به مدیریت جوانان در اولویت تصمیم گیری های مجلس است / کسانی در سیستم تصمیم گیری و اجرایی هستند که اصلا خدا باوری ندارند! / مجلس برای گره‌گشایی کار مردم کنار دولت است هرچند که اختیارات اجرایی نداریم
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که نمایندگان برای کمک به دولت از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد ، گفت : مجلس برای گره‌گشایی از کار مردم در کنار دولت است.
مسکن+عبارت
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
سقف وام مسکن جوانان به ۴۰۰ میلیون تومان رسید
سقف تسهیلات قابل پرداخت از محل حساب پس‌انداز مسکن جوانان در تهران ۶۰ درصد افزایش یافت و به ۴۰۰ میلیون تومان رسید.
مسکن نوشتن قولنامه در بنگاه‌های معاملات املاک + عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
سازوکار فعالیت مشاوران املاک اصلاح می‌شود / انتقاد مجلس از حق کمیسیون بالای بنگاه‌ها
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این‌که کنترلی بر فعالیت‌ بنگاه‌های املاک نمی شود، گفت: حق کمیسیون بالای مشاوران املاک با مسئولیت آنها تناسب ندارد.
مسکن مهر محمودآباد+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
ماجرای «قصر دریا»؛ مسکن مهری در محمود آباد که برای از ما بهتران ساخته شده
مسکن مهر قصرفیروزه محمودآباد را باید تنها پروژه در نوع خود به شمار آورد که هیچ شباهتی به مسکن مهر و مسایل و مشکلات دامنگیر آن ندارد؛ آپارتمان‌هایی که از نظر قیمت به آپارتمان‌های بهترین نقطه شهر ساری مرکز استان مازندران تنه می‌زند و از لحاظ امکانات هم چیزی کم و کسر ندارد ، مگر این‌که مالکانش صبحشان را با نگاه به دریا و ساحل شروع می‌کنند.
حاشیه نشینی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
افزایش اجاره بها در آغاز فصل سرما و بحران کوچ شهری؛
رانـده شـدگان به حاشیـه!
امروز تقریباً با بحران حاشیه‌نشینی و کوچ شهری مواجه هستیم که بحران بازار اجاره بخشی از این ماجراست. بنابراین ابعاد این مساله بسیار بزرگ است و می‌تواند به مخاطرات اجتماعی بسیاری در کشور، دامن بزند.
وام مسکن + عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
انواع وام خرید مسکن چیست و قسط هرکدام چقدر است؟
متقاضیان خرید مسکن هم‌اکنون به ۶ مسیر اصلی وفرعی برای دریافت تسهیلات خرید واحدهای مسکونی دسترسی دارند که هرکدام از این تسهیلاات به لحاظ چند مشخصه اصلی مربوط به ویژگی‌های وام، شکل متفاوتی از کمک هزینه مسکن محسوب می‌شوند.ٰ
محمد اسلامی راه و شهرسازی + عبارت
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
پیشنهاد وزیر راه: خانه خالی بدهید، زمین مرغوب بگیرید
اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: کسانی که دارای واحد‌های مسکونی خالی یا طرح‌های نیمه‌تمام هستند اگر واحد خود را در اختیار طرح اقدام ملی مسکن قرار دهند، زمین مرغوب شهری می‌دهیم تا مجددا ساخت و ساز کنند.
ساختمان + سیمان + عبارت + مصالح ساختمانی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
بیش از ۹۷۰ میلیون تومان پرونده تخلف در بخش مصالح ساختمانی در مازندران؛
تورم سازی با آجر و سیمان در دوران رکود
‌مصالح ساختمانی سهم ۵۰ درصدی در قیمت نهایی مسکن دارد و بر اساس آمارها، بعد از قیمت زمین، بیشترین عامل گرانی مسکن، افزایش قیمت مصالح ساختمانی است، بنابراین کنترل بازار مصالح می‌تواند در کاهش قیمت‌ها موثر باشد. چرا که در سه سال اخیر شاهد افزایش تدریجی قیمت مصالح و تجهیزات ساختمانی در کشور هستیم به طوری که در سال ۹۶ و ۹۷ به واسطه افزایش دلار قیمت مصالح بالا رفت و در سال ۹۸ نیز این روند افزایشی تداوم یافت.
علی ربیعی + عبارت
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
خبرهای خوش ربیعی برای مستاجران/جزئیات ۵ استراتژی دولت در بخش مسکن
علی ربیعی گفت: بزرگترین عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در بخش مسکن مهر صورت گرفته است. بیش از ۱ میلیون وسیصد هزار واحد مسکن مهر در دولت دوازدهم صورت گرفته است که عموما فاقد زیرساخت لازم بوده اند و هزینه و زحمات زیادی برای ساخت تنها متحمل شده است.
نمای هوایی بهشهر+عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
جزییات کامل طرح مالیات خانه‌های خالی/ مالیات ۴۰ میلیون تومانی از یک خانه خالی
بررسی طرح اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم حاکی از آن است که از واحدهای مسکونی در مناطق آزاد مالیات دریافت می‌شود، ضمن این‌که پروژه‌های انبوه‌سازی نیز تا یکسال از پرداخت مالیات معاف می‌شوند.