امروز : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۳۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مصوبه
افتتاح مجلس یازدهم
چهارشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۹
اقدامات دردسرساز مجلس برای دولت / تصویب طرح های فاقد منابع مالی برای مردم یا انتخابات؟
طرح‌های تصویبی نمایندگان مجلس که نشانگر اولویت‌های آن‌ها در پرداختن به مسائل کشور است، طی چند ماه گذشته یا مانند طرح اصلاح قانون انتخابات، سیاسی است یا مانند طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی، فاقد بنیان‌های منطقی و منابع مالی لازم. رویه‌ای که تناسبی با شعارهای انتخاباتی آن‌ها ندارد.
مجلس
+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
دو مصوبه مهم مجلس درباره حقوقدانان شورای نگهبان / تعداد حقوقدانان معرفی شده قوه قضاییه به مجلس دو برابر می‌شود
مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی در قانون آیین نامه داخلی تصویب کرد: چنانچه اعضای حقوقدان شورای نگهبان به عنوان منتخبان مجلس در طول تصدی مسئولیت فاقد شرایط قانونی برای ادامه کار در منصب خود شوند، ادامه مسئولیت آنان با اعتراض ۲۵ تن از نمایندگان مجلس در هیاتی خاص رسیدگی می‌شود.
دریابیگی+عبارت
پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در باب افزایش ۲۱ درصدی حقوق کارگران؛
دریابیگی: نظر شورای عالی کار که با رای دولت و کارفرمایان تعیین شده نظر جامعه کارگری ایران نیست/ از وزیر کار می خواهم رئیس جمهور را متقاعد کند که این مصوبه خلاف قانون است/ دولت به وعده هایش عمل نکرد/ کاری نکنند بگوییم از انتخابمان پشیمانیم
دریابیگی «کارگران» را سربازان خط مقدم در «جهش تولید» کشور دانست و گفت: من از وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با توجه به تجربه زیاد و حضور متمادی در این عرصه، اشراف کاملی به این موضوعات دارد می خواهم که رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه را متقاعد کند که در مسائل اینچنینی دخالت سوء و غیرقانونی انجام دادند و باعث شدند برای کارگران نگرانی به وجود بیاید.