امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۳۲ AM
آخرین اخبار:
علی لاریجانی مبتلا به کرونا شد قدردانی حسین زادگان از فرهنگ و صبوری مردم مازندران از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان ماجرای تیراندازی در بابل چه بود؟ / سقوط مرد ۲۷ ساله به چاه ۲۰ متری در ساری / یک نفر بر اثر شلیک گلوله در نوشهر کشته شد / دستگیری ۱۴ سارق در بابلسر / کشف ۲۰ کیلو گرم تریاک از یک خودرو در آمل / قتل یک جوان در چمستان در یک نزاع دسته جمعی در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید / آیا عسل موجب کاهش وزن می شود؟ / کشف نشانه اصلی ابتلا به ویروس کرونا / سندروم دست بی قرار چیست؟ آخرین آمار کرونا در مازندران متفاوت‌ترین سیزده‌ به‌در ساروی‌ها زیر سایه کرونا ساری خالی از سکنه کلاهبردار میلیاردی داروی ضد کرونا در چنگ کارآگاهان عملیات ویژه پلیس فتای مازندران دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد
نتیجه جستجوی کلیدواژه:معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران
برنج + عبارت
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران ؛
کشت مجدد برنج و پرورش رتون در نیمی از شالیزارهای مازندران
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران از کشت مجدد برنج و پرورش رتون در ۱۰۵ هزار و ۴۶۰ هکتار از شالیزارهای مازندران خبر داد.
کشاورزی
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
کشت پاییزه در نیمی از زمین های کشاورزی مازندران
شرایط لازم برای کشت پائیزه چهار محصول گندم، کلزا، جو و علوفه در مازندران آماده شده است.
ملخ+عبارت
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
ردیابی ملخ‌های مهاجم و مگس مدیترانه‌ای در مزارع مازندران
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه عملیات ردیابی و مدیریت مگس میوه مدیترانه‌ای در ۳۰ هزار هکتار از باغات استان انجام شد، گفت: عملیات ردیابی و کنترل ملخ انجام گرفته است.