امروز : پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۲۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مهدی رازجویان
رازجویان + عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
هیچ عذری برای کم‌کاری در مناطق محروم مازندران پذیرفته نیست
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه فعالیت مدیران برای خدمات به مناطق محروم یک تکلیف است تاکید کرد: هیچ عذری برای کم‌کاری در مناطق محروم استان پذیرفته نیست .
مهدی رازجویان+عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
گفتگوی ویژه عبارت با «مهدی رازجویان»؛
هرگز قانون را نمی شکنم، اما آنرا به نفع مردم خم می کنم
«سعی من همواره بر این بوده که هیچگاه از خط قرمز قانون عبور نکنم. هرچند در برخی ضوابط و مقررات قانون دست ما را به عنوان کارشناس و تصمیم‌گیر در سطح استان باز گذاشته اما من از زمانی که در دفتر فنی استانداری بودم یک چارچوبی را برای خودم پایه‌گذاری نمودم که امکان ندارد امضای بنده را در زیر برگه‌ای ببینید که خارج از آن چارچوب باشد.»
باغ موزه+عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
به بهانه ۱۲ سالگی طرح پارک موزه دفاع مقدس مازندران در ساری؛
بزرگترین پارک موزه دفاع مقدس کشور معطل در راهروهای ادارات مازندران
بر مبنای طرح راهبردی اولیه، این باغ‌موزه متشکل از هشت عرصه و بر گرفته از هشت سال دفاع مقدس است و مراحل عملیات والفجر ۸ و فتح فاو را روایت می‌کند. بر مبنای برنامه تعریف شده، فاز نخست پروژه ، عرصه ۸ تا ۸ آن را دربر می‌گیرد و با رویکردی نمادین، کناره اروند رود (سایت عملیات)، عبور از اروندرود (ویژگی‌ اصلی عملیات)، ورود به شهر فاو (به عنوان یک بندر استراتژیک) و پاکسازی آن را در طراحی محوطه و منظر به تصویر می‌کشد.
رازجویان+عبارت
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
معاون عمرانی استاندار مازندران در معارفه شهردار رامسر :
شورای شهر تجلی گاه آرای مردم می باشد/ ضرورت تلاش و همدلی همگانی پیرامون توسعه یکپارچه رامسر
رازجویان اظهار کرد :در حوزه سرمایه گذاری شهرداری ها می بایست از ظرفیت مردمی استفاده کنند تا به نوعی با مدیریت و برنامه ریزی پیرامون سرمایه‌های مردم و مشارکت دادن آنها بهره برادری کنند تا شاهد توسعه پایدار شهرها با استفاده‌ از سرمایه و ظرفیت مردم باشیم
مهدی رازجویان+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
معاون استاندار مازندران : شهرداری‌ها ارتباط خود با مردم را قطع نکنند / ملاقات های عمومی با تلفن انجام شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به ممنوعیت برگزاری ملاقات عمومی تاکید کرد : شهرداری‌ها نباید ارتباط با مردم را قطع کنند.
مهدی رازجویان+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
وضعیت قرمز فاضلاب در استان / رازجویان: باید به داد وضعیت فاضلاب شهری ، صنعتی و روستایی مازندران رسید
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران شاخص برخورداری استان از طرح جمع آوری فاضلاب شهری را غیرقابل قبول توصیف کرد و گفت که فاضلاب شهری عامل گسترش مشکلات زیست محیطی در مازندران است.
مهدی رازجویان+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
روزانه ۱۰۰ کیلو زباله شیمیایی در مازندران تولید می شود!
معاون عمرانی استاندارمازندران گفت: روزانه حدود ۱۰۰ کیلوگرم زباله‌ شیمیایی در این استان تولید می‌شود که تاکنون برای مدیریت یکپارچه این زباله‌ها اقدامی انجام نشده است.
خیرین مدرسه ساز+عبارت
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
گلایه معاون استاندار از برخی سنگ اندازی ها؛
کدام دستگاه ها مانع کار خیرین مدرسه ساز می شوند؟
انتظار می رود مسئولان استانی به یاری آموزش و پرورش پشتابند و دستگاه هایی که موجب خلل در فعالیت خیرین مدرسه ساز استان می شوند را شناسایی کنند و دلایل آن ها بابت سنگ اندازی ها جویا شوند
فیلترشکن+عبارت
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
نوزدهمین بسته ویژه خبری عبارت؛
صحبت های جنجالی محمد دامادی نماینده ساری در خصوص مشکلات پسماند در چهاردانگه / انتقاد تند یک رسانه اصولگرا از فرمانداری نکا و ماجرای مراسم ۹ دی / عدم حمایت های دولتی داد اتحادیه باغداران مازندران را دراورد
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
مهدی رازجویان+عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
پسماند‌های کشاورزی مازندران ۵ برابر پسماند خانگی!
رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استانداری مازندران با حضور وزیر کشور ،گفت: ۳ هزار و ۱۰۰ تن زباله روزانه در مازندران تولید می‌شود که این میزان پایان هفته و در هنگام حضور مسافران به ۷ هزار تن می‌رسد.
رازجویان + عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
تاکید بر تلاش شهرداری ها برای جذب اعتبارات ملی / شهرداران مازندرانی از فرصت استفاده کنند
مهدی رازجویان، در این نشست با اشاره به اینکه با تلاش استاندار و پیگیری هایی که با سازمان دهیاری و شهرداری های کشور صورت گرفت، توانستیم اعتبارات ملی مناسبی در حوزه پسماند استان دریافت کنیم، تصریح کرد: انتظار می رود شهرداران نسبت به جذب کامل این اعتبارات اهتمام ورزند. ‎
شهردار رویان+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
شهردار جدید رویان منصوب شد
با حکم استاندار مازندران جعفر حسین‌زاده به عنوان شهردار جدید رویان منصوب شد.
مهدی رازجویان+عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
۲۶۴ میلیارد تومان سهم کشاورزان آسیب دیده مازندرانی
معاون هماهنگی امور استانداری مازندران در جلسه بررسی اعتبارات بانک‌های عامل بخش کشاورزی گفت: دولت برای جبران خسارت بخش کشاورزی در حوادث سیل اخیر ۲۶۴ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است.
روابط عمومی استانداری + عبارت
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸
رازجویان : نصب دستگاه آی ال اس در فرودگاه دشت ناز / این فرودگاه یکی از پروژه های اصلی و محرک توسعه استان می باشد
مهدی رازجویان در این جلسه یادآور شد: این فرودگاه یکی از پروژه های اصلی و محرک توسعه استان می باشد و به روز بودن ناوگان هوایی می تواند موجب تقویت توسعه استان شود، لذا عملیاتی شدن محور مواصلاتی فرودگاه و نصب دستگاه آی اس ال از جمله موضوعاتی است که در راستای توسعه و بالا رفتن امنیت فرودگاه می بایست اجرایی گردد. ‎
سیل + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
علاج واقعه قبل از وقوع! / کم کاری مدیران استانی علت بروز سیل مازندران
کم‌کاری مدیران استانی در وقوع سیل در اظهارات معاون عمرانی استاندار به خوبی مشخص می‌کند که این کم‌کاری فنی آثار جبران ناپذیر روحی و روانی جدی برای مردم سیل‌زده دارد که سال‌های زیادی زمان می‌برد که خسارت‌های روحی و روانی و همچنین مالی سیل‌زده‌ها جبران شود.