امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نامزدهای انتخابات مجلس
کوروش جعفری+عبارت
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
گفتگوی عبارت با دکتر کوروش جعفری دیپلمات و حقوقدان برجسته بین المللی؛
فضای انتخابات ساری بیشتر به معامله شبیه است / فقدان توانایی مدیریت هماهنگ بی داد می کند / اگر بنا به کنار رفتن باشد دیگران باید به نفع من کنار بروند / برخی از پولشان برای تحقیر و تهییج دیگر نامزدها استفاده می کنند
جعفری انتخابات مجلس را ساری را دارای یک مشکل اساسی دانست و آن را به بازار تشبیه کرد. او گفت: اولین سوالی که از کاندیداهای مجلس می شود بجای برنامه هایشان برای آینده این است که چقدر پول برای هزینه کردن در انتخابات آورده اید؟ یا مثلا می گویند فلان آدم ۲۰ میلیارد پول آورده. سوال این است مگر برای خرید کردن آمده اند؟
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
اختصاصی عبارت:
۱۰ نکته درباره انتخابات مجلس یازدهم مازندران
۱۰ نکته درباره انتخابات مجلس یازدهم مازندران که احتمالا نمی دانستید.
احمدی فولادی+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
احمدی فولادی در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
زمان برگزاری اولین نشست اصلاح طلبان ساری/ تصمیم درباره گزینه یا گزینه های نهایی مرکز استان چیست؟
احمدی فولادی بیان کرد: تصمیم نهایی مربوط به گزینه یا گزینه های نهایی اصلاحات مرکز مازندران، بعد از ۱۱ بهمن و اعلام احراز صلاحیت ها گرفته خواهد شد.
انتخابات مجلس +  عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
ترقی: مردم به تردید در شرکت در انتخابات دچار شدند
عضو حزب مؤتلفه افزود: «همچنین ادوار انتخاباتی گذشته نشان می‌دهد موضع مردم درباره انتخابات بیشتر در فاصله نزدیک به زمان انتخابات شکل می‌گیرد و پیش از آن نمی‌توان روی نتیجه نظرسنجی‌ها تکیه کرد بلکه اصولاً روحیه دقیقه نودی مردم موجب می‌شود تا زمان انتخابات متوجه شویم مردم به چه جهتی رأی بیشتری دارند.»
انتخابات + عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
زیباکلام: مردم از تأثیر انتخابات ناامیدند
در حالی که تنها یک ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقی است دلسردی و بی‌تفاوتی نسبت به انتخابات در میان مردم به چشم می‌خورد.
کوروش جعفری+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
تایید صلاحیت دیپلمات ساروی قطعی شد؛
آیا جعفری می‌تواند شماره ۱۰ تیم مجمع نمایندگان مازندران شود
جعفری در انتخابات مجلس دهم که نخستین نامنویسی انتخاباتی وی محسوب می شد، توانست با کسب ١٢٠١٩ رای در میان نامزدهای مطرح و نام آشنای مرکز مازندران، رتبه نهم را کسب کند و این دوره با توجه به شناخت بیشتر ساروی ها از وی و ردصلاحیت برخی نامزدهای مطرح، امید بیشتری برای جلوس بر کرسی بهارستان دارد.
حوزه انتخابیه بابل + عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
هر ۴ کاندیدای نیروهای انقلاب بابل تایید صلاحیت شدند/ مشکل بر سر اجماع است
یک عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بابل به عبارت گفت: حجت الاسلام پوراکبر به منشور وحدت این جریان عمل کرد و از ادامه رقابت ها به نفع دو کاندیدای نهایی نیروهای انقلاب انصراف داد. اما آقای مومنی هنوز موضع رسمی خود را اعلام نکرده است که امیدواریم در آینده نزدیک و طی روزهای آینده با کناره گیری وی به اجماع مدنظر نیروهای انقلاب دست یابیم.
مجلس+عبارت
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
سفر شبانه ۹ نامزد انتخابات مجلس مازندران به تهران؛
آیا ماجرای تایید در وقت اضافه تکرار خواهد شد؟
نمونه بارز و مشهور این اتفاق در دوره قبل کوروش یوسفی؛ عضو فعلی شورای اسلامی شهر ساری است که در روزهای پایانی به رقابت بازگشت و البته رای قابل توجهی آورد، لکن از رسیدن به بهارستان بازماند.
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
عبارت بررسی می کند؛
آخرین وضعیت حوزه های انتخابیه مازندران/ اظهارنظر مهم رئیس هیأت نظارت بر انتخابات مازندران درباره احرازصلاحیت ها
در سه حوزه بزرگ ساری، قائمشهر و بابل، با وجود نامزدهای مطرح و صاحب نام و رقابت نزدیک بین آن ها، این حساسیت ها به مراتب بیشتر است و حتی می توان گفت انتخابات در این سه حوزه بزرگ مازندران در اوج حساسیت خود قرار دارد. به گونه ای که برخی نامزدهای مطرح چشم به احراز صلاحیت ها دوخته اند تا بلکه با ردصلاحیت برخی رقیبان، راه حضور آن ها در بهارستان هموارتر گردد.
هزینه های انتخاباتی، ستاد لاکچری, پول های انتخابات+عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
اختصاصی عبارت
دکان پدرخوانده های انتخاباتی بَسته شد/ دیگر، ستادها پس از انتخابات «بُرج» نخواهند شد
بسیار دیده و شنیده های شده برخی ستادهای بزرگ شهرها، پس از انتخابات، تبدیل به برج و ساختمان هایی آسمانخراش شدند و حاجی بازاری هایی که با حمایت نامزدهای خاص، از تخفیف بزرگ مالیاتی برخوردار شدند یا معاف از معالیات شدند.
انتخابات + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
شفافیت هزینه‌های انتخاباتی؛ مسیر درست از کدام طرف است؟
محمود صادقی: به اجرای درست قانون شفافیت هزینه‌های انتخاباتی امیدوارم / مدیحی: نظارت مردمی به شفافیت انتخاباتی کمک می‌کند
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
کدخدایی خبر داد؛
بررسی پرونده های نامزدهای انتخابات مجلس به صورت فشرده
سخنگوی شورای نگهبان از بسیج همه بخش های شورای نگهبان برای بررسی پرونده های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و کار فشرده ۱۷ ساعته در شبانه روز خبر داد.
انتخابات+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
تحلیل عبارت:
علل نام نویسی نامزدهای همنام در برخی حوزه های مازندران چیست؟
پرس و جو و بررسی ما از منابع آگاه و مطلعان چند حوزه انتخابیه، نیز بر درستی چنین ادعایی صحه گذاشته و ما برای پیشگیری از بروز هرگونه سوتفاهمی، به نام هیچ فرد و حوزه انتخابیه ای اشاره نمی کنیم
حوزه ی انتخابی نوشهر و چالوس+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
تحلیل عبارت از احراز صلاحیت های اولیه حوزه نوشهر و چالوس؛
رد صلاحیت چهره نجیب اصلاحات در غرب مازندران / لقمه بزرگ آماده روی میز اصولگرایان
به گزارش عبارت، جاودانی، ایکانی، سام دلیری و محسنی از مطرح ترین گزینه های لیست اصلاحات در این حوزه بودند و با توجه به اقبال مردم غرب مازندران به اصلاحات در دوره های اخیر انتخابات، از شانس رای آوری بالایی نیز برخوردار بودند. اکنون «اسحاق صلاحی» مطرح ترین چهره اصولگرایی که به نظر می رسد گزینه نهایی اصولگرایان این حوزه هم باشد، تقریبا رقابت آسانی حداقل در ابن وضعیت در پیش دارد، مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد که آن هم بعید به نظر می رسد.
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
داوطلبانی که امشب خوابشان نمی برد، بخوانند؛
وظایف هیأت‌های اجرایی و هیأت نظارت شورای نگهبان بر انتخابات
براساس اصل ۹۹ قانون اساسی شوراي نگهبان‌، مرجع اصلی و قانوني احراز صلاحيت نامزدها «شورای نگهبان» است و هيأت هاي اجرايي موظفند حداكثر ظرف ده روز پس از پايان مهلت ثبت نام با توجه به نتايج بدست آمده «از بررسي هاي لازم در محل و با استفاده از نتايج اعلام شده توسط وزارت كشور» صلاحيت داوطلبان در رابطه با صلاحيت هاي مذكور در اين قانون را مورد رسيدگي قرار داده و نتيجه را كلاً به «هيأت هاي نظارت» اعلام نمايند