امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۵۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نظارت
قوانلو + عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
از امروز نظارت بر بازار‌های مازندران افزایش می یابد / هشدار به متخلفان
گروه‌های بازرسی چند دستگاه اجرایی از امروز نظارت‌های ویژه خود بر بازار را آغاز کردند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
استاندار خواستار توقف صدور مجوز نانوایی در مازندران شد
استاندار مازندران گفت: برای افزایش درآمد و بهبود کسب و کار نانوایی های دولتی ضرورت دارد صدور مجوز نانوایی ها در استان جز در موارد ضروری متوقف گردد و مشکلات حوزه آرد و نان باید طی یک فرآیند زمانی مشخص حل گردد.
کله پاچه+عبارت
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
حمله دلالان به بازار کله‌پاچه / یک دست کله‌پاچه ۷۵۰هزار تومان!
در ۶ماه ابتدایی سال درآمد واحدهای صنفی به قدری کاهش یافت که برخی در پرداخت اجاره بهای مغازه هم به مشکل برخوردند.
قالیباف+عبارت
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
سفرهای استانی قالیباف همچنان ادامه دارد / سیستان و بلوچستان مقصد جدید رئیس مجلس یازدهم
رئیس مجلس شورای اسلامی در روز نخست نظارت میدانی در استان سیستان و بلوچستان در منطقه محروم میرآباد در حاشیه چابهار حاضر شد و گفت‌وگویی بدون واسطه با مردم این مناطق داشت.
روحانی+قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تعامل تا تقابل مجلس یازدهم با دولت روحانی
چهار ماه از روی کار آمدن مجلس یازدهم می‌گذرد. مجلسی که به نظر می‌رسید با توجه به گرایش سیاسی بیشتر نمایندگانش در جهت تقابل با دولت دوازدهم باشد اما بررسی عملکرد این مجلس چیز دیگری را نشان می‌دهد.
روحانی+قالیباف+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
مواجهه روحانی و قالیباف در بهارستان / رئیس‌جمهور به مجلس نمی‌رود؟
قالیباف به‌تازگی بار‌ها تأکید کرده که مجلس می‌خواهد بُعد نظارتی‌اش را بیش از بُعد قانون‌گذاری تقویت کند. گفته که به نظر می‌رسد چندان نیاز به قانون‌گذاری جدید نخواهد بود. آن‌طور که از رویه مجلس یازدهم برمی‌آید، گویا همان وظیفه ذاتی یعنی قانون‌گذاری را هم قرار است با نهاد شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام تقسیم کند.
تورم + عبارت
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
کمترین میزان تورم در بین استان های کشور به نام مازندران ثبت شد؛
استانی با کمترین تورم و بیشترین نظارت
از طرف دیگر همکاری مردم و گزارش آنان به نهادهای نظارتی یکی دیگر از دلایل موفقیت مازندران در کنترل تورم بود به طوری‌که تنها در همین مردادماه ۴۳۳ مورد تخلف صنفی در استان توسط گزارشات مردمی کشف و با آنان برخورد شد.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
قالیباف، محمود احمدی نژاد می شود؟ /ردپای انتخابات ۱۴۰۰ در سفرهای استانی آقای رئیس
قالیباف نمی‌خواهد از قالب توصیف‌شده برای خودش یعنی مدیر جهادی بیرون بیاید. او وقتی رئیس مجلس هم هست تصور می‌کند مانند یک شهردار باید پروژه‌های عمرانی را افتتاح کند و بر مسائل اجرائی نظارت داشته باشد. در حالی که او هیچ سمت اجرائی‌ای ندارد.
حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
۱۳۰۲ واحد صنفی مازندران به دلیل تخلفات اقتصادی جریمه شدند
حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: بازرسان این سازمان فروردین ماه امسال ۲۴ هزار و ۹۴۸ مورد بازرسی در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی انجام دادند که باعث کشف ۱۵۲۹ مورد تخلف اقتصادی و تشکیل ۱۳۰۲ پرونده شده است.
شورای شهر+عبارت
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
به بهانه ۹ اردیبهشت، روز شورای اسلامی شهر و روستا؛
شورای اسلامی شهر و روستا؛ بودن یا نبودن مسئله این است
قرار بود این شورا در مردمی تر شدن اداره ی امور کشور و همچنین استفاده از ظرفیت های پنهان موجود در جامعه کمک حال حاکمیت باشد اما پس از بیست و اندی سال همچنان در تعیین وظایف خود و ارتباط گرفتن با مردم و حل مشکلات کسانی که به آن ها رای داده اند آنچنان که باید و شاید کارا ظاهر نشده.
ابراهیم یعقوبی+عبارت
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
قیمت کالاهای اساسی ماه رمضان در مازندران اعلام شد؛
از گوشت ۴۰ هزار تومانی تا خرمای ۲۰ هزار تومانی
«طرح تامین، عرضه و نظارت بر کالای عمومی مردم در ایام ماه مبارک رمضان» از سوی ستاد تنظیم بازار کشور ابلاغ شده و این طرح از ۳۰ فروردین تا سوم خرداد امسال‌ (پایان ماه مبارک رمضان) اجرا می‌شود.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت؛
روحانی: در سال ۹۹ رشد اقتصادی و کاهش تورم را شاهد خواهیم بود / نظارت بر بودجه باید عام باشد نه آنکه فقط بر یک دستگاه‌ نظارت شود/ عرضه سهام شستا با نظر رهبری انجام شد / گزارش دیوان محاسبات درباره ارز ۱۰۰ درصد غلط بود
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت از نظارت استقبال می‌کند، اظهار داشت: نظارت باید عام باشد و هر کس از بودجه استفاده می‌کند، باید مورد نظارت باشد و دیوان محاسبات بر آنها هم نظارت کند و بیان‌ آنها به گونه‌ای نباشد که موجب شبهه از سوی مردم شود.
ماسک+عبارت
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
گزارش عبارت از بازار داغ ماسک های غیر استانداد در مازندران؛
هر گردی گردو نیست
مسئولان و دست‌اندرکاران بخش تولید طی این مدت همواره علت اصلی کمبود «محصولات بهداشتی» را افزایش ناگهانی تقاضا در پی شیوع ویروس کرونا ابراز کرده‌ اند که شاید دلیل اصلی این مشکل باشد، اما این ماجرا حواشی دیگری هم دارد.
نان+عبارت
پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
نگاهی به احتمال بالای افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی نرخ نان در مازندران بعد از قرنطینه؛
از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان
بیشترین یارانه در کشور پس از سوخت به نان تعلق دارد اما به خاطر سیاست های غلط دولت همه به طریقی از نان این نعمت خداوند ناراضی اند، دولت به خاطر پرداخت یارانه، مردم به خاطر کیفیت پایین نان و نانوایان به خاطر درآمدکم، به همین خاطر نرخ گذاری نان تابع حساسیت های ویژه ای است.
علی مطهری+عبارت
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
انتقادات صریح علی مطهری از هیات نظارت مجمع تشخیص/ ۲ شورای نگهبان در کشور به وجود آمده است /مجلس یازدهم زیر بار این بدعت نرود
نماینده تهران در مجلس گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام وارد روند قانون‌گذاری شده و در جایگاه مجلس سنا نشسته است، خصوصاً که گاهی مصوبه مجلس را تغییر می‌دهد. این روند دست مجلس را بسته و موجب محدود شدن این نهاد شده است.