امروز : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۰۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نماز جمعه در مازندران
نماز جمعه+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
تعطیلی نماز جمعه در شهر‌های قرمز مازندران
نماز جمعه فردا ۲۰ تیرماه در شهرستان‌های قرمز کرونایی مازندران برگزار نمی‌شود.
نماز جمعه+عبارت
پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
شهرهای زرد کرونایی مازندران نیز به جمع نمازگزاران جمعه پیوستند
مدیر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران اعلام کرد: شهرهای زرد کرونایی استان نیز در ۲۳ خردادماه جاری همراه با شهرهای سفید نماز جمعه برگزار خواهند کرد.
نماز جمعه+عبارت
پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
تعطیلی نماز جمعه به یازدهمین هفته رسید / هیچ شهری در مازندران نماز جمعه برگزار نمی کند
حجت الاسلام انتظاری مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران، گفت: با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا، نماز جمعه ۱۹ اردیبهشت ۹۹ برای یازدهمین هفته پیاپی در مصلا‌های استان برگزار نمی‌شود.
حجت‌الاسلام قاسمی + عبارت
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
نطق آمد نیوزی امام جمعه ساری در خطبه‌های نماز جمعه
حجت‌الاسلام محمد قاسمی امام جمعه موقت ساری امروز در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه ساری اظهار کرد: دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال آمدنیوز توسط فرزندان این مملکت، سپاه غیرتمند نشان از قدرت دارد، اینکه یکی از مزدوران رسانه با حمایت فرانسه در یک عملیات توسط فرزندان سپاه دستگیر می‌شود، یعنی سپاهیان ما همانند یک شیر غرش می‌کنند.برخورد جانانه با مفسدان اقتصادی کسانی که داخل کشور با مزدورانی چون روح‌الله زم همکاری داشتند و خیانت کردند باید صورت بگیرد، نباید چشم پوشی نشود
تریبون جمعه عبارت+عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
تریبون جمعه عبارت
از درخواست امام جمعه ساری برای جلوگیری از سقط منطقه آزاد تا انتقادهای تند امام جمعه قائمشهر از مسئولان و متلک های همیشه امام جمعه بابل به دولت روحانی
تریبون جمعه عبارت عنوان بخشی است که سال گذشته، هر جمعه شب بصورت مکتوب در وبسایت عبارت منتشر می‌شد. این بخش به گزیده خطبه‌های جمعه شهرستان‌های مختلف مازندران می‌پرداخت و بخشی از مهمترین اظهارات آنها را گلچین کرده و در اختیار مخاطبانش قرار می‌داد. از آنجا که عبارت نخستین رسانه مجازی کشور بود که دست به چنین اقدامی زد، ستون «تریبون جمعه» با استقبال فراوان مخاطبان عبارت مواجه داشت و ما را بر آن داشت که آن را به بخش چندرسانه‌ای عبارت نیز انتقال دهیم. از این پس جمعه شبها میتوانید داغ ترین و جنجالی‌ترین اظهارات ائمه جمعه مازندران را در ویدئو تریبون جمعه عبارت مشاهده کنید
نماز جمعه + عبارت
جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸
۴۶ تریبون نماز جمعه در مازندران فعالیت دارد
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به تقویت جوانگرایی در ستادهای نماز جمعه شهرستان‌ها، گفت: ۴۶ تریبون نماز جمعه در مازندران فعالیت دارد.
تریبون جمعه عبارت+عبارت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
تریبون جمعه عبارت/۵
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل
«تریبون جمعه عبارت» عنوان گزارشی هفتگی است که جمعه ها برای شما مخاطبان عزیز عبارت تهیه می شود. این بخش به گزیده ای از خطبه های امامان جمعه در سراسر استان مازندران اختصاص دارد که رویکرد کلی شورای ائمه جمعه مازندران را نسبت به مسائل مهم استان و کشور نشان می دهد. در نمازجمعه این هفته (۲۸ دیماه۱۳۹۷) انتقاد از از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا انتقاد از بی حاصل بودن برجام و بی اعتمادی آمریکا سرفصل خطبه های امامان جمعه استان بود.
آیت الله نورالله طبرسی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶
اظهارات تکان دهنده‌ی امام‌ جمعه‌ی ساری
امام جمعه ساری با تاکید بر رسیدگی دولت به مشکلات اقتصادی مردم گفت: فقر در حال حاضر در جامعه بیداد می‌کند.
نماز جمعه در مازندران-سایت عبارت
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
تلخ ترین جمعه دولت روحانی در مازندران؛
 از انتقاد تند امام جمعه بابل تا تا واکنش بی سابقه آیت الله معلمی به اظهارات جهانگیری
از امام جمعه محمود آباد که ساحل را در محاصره بی بندوبارها دانست و از نیروهای مردمی خواست تا پای کار بیایند تا آیت الله معلمی که تندترین انتقادش در سال جاری را به دولت داشت.