امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۴۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نماز جمعه
نماز جمعه+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
تعطیلی نماز جمعه در شهر‌های قرمز مازندران
نماز جمعه فردا ۲۰ تیرماه در شهرستان‌های قرمز کرونایی مازندران برگزار نمی‌شود.
نماز جمعه+عبارت
پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
شهرهای زرد کرونایی مازندران نیز به جمع نمازگزاران جمعه پیوستند
مدیر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران اعلام کرد: شهرهای زرد کرونایی استان نیز در ۲۳ خردادماه جاری همراه با شهرهای سفید نماز جمعه برگزار خواهند کرد.
حجت الاسلام انتظاری+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
نماز جمعه و راهپیمایی روز قدس در مازندران برگزار نمی شود
مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور در خصوص برگزاری نماز جمعه در مناطق سفید گفت : استان مازندران تا این لحظه در فهرست مناطق سفید اعلام نشده و به همین دلیل این هفته نیز نماز جمعه در استان برگزار نخواهد شد.
نماز جمعه+عبارت
پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
تعطیلی نماز جمعه به یازدهمین هفته رسید / هیچ شهری در مازندران نماز جمعه برگزار نمی کند
حجت الاسلام انتظاری مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران، گفت: با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا، نماز جمعه ۱۹ اردیبهشت ۹۹ برای یازدهمین هفته پیاپی در مصلا‌های استان برگزار نمی‌شود.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مطرح شد؛
روحانی: مساجد ۱۳۲ شهرستان‌ از فردا بازگشایی می‌شود/ آغاز به کار مدارس در مناطق سفید از ۲۷ اردیبهشت/ ۳۰ میلیون نفر در مرحله دوم غربالگری می‌شوند / بازگشایی برخی صنوف حتی در مناطق قرمز / نیازها و شرایط کشور عوض شده است
رییس جمهوری گفت: مساجد ۱۳۲ شهرستان که شرایط منطقه سفید و کم خطر دارند با رعایت پروتکلهای بهداشتی از فردا بازگشایی می‌شود و از این هفته نماز جمعه‌ در این شهرستان‌ها برگزار می‌شود.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
کرونا، افشاگر سیستم سلامت معیوب / در قم چه خبر است؟
مصطفی یکی‌ از اهالی قم است که با فرزند و همسرش سال‌هاست در این شهر زندگی می‌کند. او در کنار روایت‌های متعددی که از درگیری با این بیماری در چند روز اخیر دارد، از رفتار اهالی سایر نقاط ایران با قمی‌ها شکایت دارد و معتقد است قمی‌ها از همدردی نه‌چندان درخور سایر هموطن‌ها کمی دلگیرند و در‌حالی‌که مردم شهر با مصیبتی دردآور دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند، به جای اینکه از سایر هموطنان همدردی ببینند بیشتر نیش و کنایه می‌شنوند. او همچنین می‌گوید البته شاید این خاصیت کروناست که باعث شده بر خلاف بلایایی همچون سیل و زلزله همه از مردم مصیبت‌زده گریزان هستند.
علم الهدی + عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
مخالفت علم‌الهدی با تعطیلی نماز جمعه مشهد بخاطر کرونا
درحالی‌که شهر و کشور در قرنطینه نیست و اجتماعات در مشهد در فضای باز و صحن‌های حرم مطهر به‌وسیله مسؤولان پزشکی تجویز شده است، تعطیلی این فرضیه الهی توجیهی ندارد.
لاریجانی+عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
لاریجانی: دست خدا را می توان مشاهده کرد!
علی لاریجانی در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس گفت: در نماز جمعه اخیر می‌طلبید که رهبری معظم تحلیل جامعی را از وقایع پرفراز و نشیب برای ملت ارائه کند که روز جمعه همگان از بیانات عمیق و ارزشمند ایشان بهره‌مند شدند.
محسن رضایی+عبارت
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
روایت محسن رضایی از ایده تشکیل نیروی قدس سپاه و تردید آیت الله هاشمی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا با ترور «حاج قاسم» وارد فاز نظامی شد و ما هم رسماً قدرت او را با موشک به تمسخر گرفتیم.
محمدتقی فاضل میبدی + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
محمدتقی فاضل میبدی:
روحانی از تریبون نمازجمعه سخنرانی کند / در خطبه‌های نمازجمعه مسائلی مطرح می‌شود که وحدت گرا نیست
هر چه به انتخابات اسفند نزدیک تر می‌شویم، بازار تندروی‌، بداخلاقی‌های سیاسی و اتهام زنی های سیاسی روز به روز شلوغ تر می شود.
نماز جمعه + عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
مرد همیشه حاضر نماز جمعه +عکس
یکی از مسئولانی که می توان از وی به عنوان شرکت کننده دائم در نماز جمعه‌های تهران نام برد، حجت الاسلام قرائتی است.
حجت‌الاسلام قاسمی + عبارت
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
نطق آمد نیوزی امام جمعه ساری در خطبه‌های نماز جمعه
حجت‌الاسلام محمد قاسمی امام جمعه موقت ساری امروز در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه ساری اظهار کرد: دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال آمدنیوز توسط فرزندان این مملکت، سپاه غیرتمند نشان از قدرت دارد، اینکه یکی از مزدوران رسانه با حمایت فرانسه در یک عملیات توسط فرزندان سپاه دستگیر می‌شود، یعنی سپاهیان ما همانند یک شیر غرش می‌کنند.برخورد جانانه با مفسدان اقتصادی کسانی که داخل کشور با مزدورانی چون روح‌الله زم همکاری داشتند و خیانت کردند باید صورت بگیرد، نباید چشم پوشی نشود
تریبون جمعه عبارت+عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
تریبون جمعه عبارت
از درخواست امام جمعه ساری برای جلوگیری از سقط منطقه آزاد تا انتقادهای تند امام جمعه قائمشهر از مسئولان و متلک های همیشه امام جمعه بابل به دولت روحانی
تریبون جمعه عبارت عنوان بخشی است که سال گذشته، هر جمعه شب بصورت مکتوب در وبسایت عبارت منتشر می‌شد. این بخش به گزیده خطبه‌های جمعه شهرستان‌های مختلف مازندران می‌پرداخت و بخشی از مهمترین اظهارات آنها را گلچین کرده و در اختیار مخاطبانش قرار می‌داد. از آنجا که عبارت نخستین رسانه مجازی کشور بود که دست به چنین اقدامی زد، ستون «تریبون جمعه» با استقبال فراوان مخاطبان عبارت مواجه داشت و ما را بر آن داشت که آن را به بخش چندرسانه‌ای عبارت نیز انتقال دهیم. از این پس جمعه شبها میتوانید داغ ترین و جنجالی‌ترین اظهارات ائمه جمعه مازندران را در ویدئو تریبون جمعه عبارت مشاهده کنید
حجت الاسلام یوسف پور+عبارت
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
تریبون جمعه/ ساری
امام جمعه موقت ساری گفت: پرچم عاشورا همچنان در اهتزاز می ماند تا به دست امام زمان (عج) برسد.