امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۰۱ AM
آخرین اخبار:
مدیرکلی که با دانش آموزان مشورت می کند برخورد مرگبار نیسان و پژو در جاده هراز با ۵ کشته و زخمی / کشف ۶ کیلوگرم هروئین در چالوس / برادران سارق آملی در چنگ ماموران قانون / به دام افتادن سارق باغات و مزارع کشاورزی در بابلسر نبات زرد نخرید / برای جلوگیری از چروک پوست، چه غذاهایی بخوریم؟ / با مصرف این دمنوش چربی ناحیه شکم را از بین ببرید / رازهای شگفت‌انگیز خوردن پرتقال در صبحانه / چرا بعضی‌ها بیش‌ از حد شکاک‌اند؟ هوای مازندران بهاری و سبز؛ حال کرونا زرد و قرمز/ هشدار؛ کیک با طعم ماریجوانا در مازندران / مازندران پرتردد ترین استان کشور / مجوز جذب نداریم! لیگ پشت نقاب بی اعتمادی / بیرانوند: من نوستراداموس هستم! / لیگ تعطیل، پرسپولیس قهرمان / ساز ناخوش تراکتور و دوستان خطر سونامی قیمت مسکن ۹۹ / شروط جدید پرداخت وام ضد کرونا / ۴ گام بلند به سوی ایران هوشمند / فعلا به سهام عدالت دست نزنید خطرات قانونی حضور در سایت‌های قمار و شرط‌بندی اینترنتی ‍‍‍ افتتاح پروژه های پیشران «اقتصاد دیجیتال» با دستور روحانی/ شبکه ملی اطلاعات روی ریل ارتقای محتوا /هر ایرانی، یک تلویزیون اینترنتی یک تا ۶ ماه حبس برای فحاشی پشت تلفن / شکایت از مزاحمت تلفنی چگونه است؟ دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه است؟
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نماز
حرم+عبارت
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
مهاجمان حرم؛ جهل مقدس یا لمپنیسم یا هر دو؟!
آیت الله محقق داماد اصطلاحی دارند به نام «جهل مقدس». تعبیری که با آن می توان فهمید چرا ابن ملجم مرادی نماز خوان فرق علی علیه السلام را در محراب مسجد کوفه می شکافد. با آن می توان فهمید که چرا مسلمانانی در کربلا امام حسین و یاران شان را کشتند.
رهبری+عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
پاسخ رهبر انقلاب به چند سوال درباره کرونا، پاکی و نجسی الکل‌های ضدعفونی و نماز با دستکش
استفتائات جدید رهبر انقلاب درباره کرونا ویروس منتشر شد.
نماز جمعه + عبارت
جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸
۴۶ تریبون نماز جمعه در مازندران فعالیت دارد
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به تقویت جوانگرایی در ستادهای نماز جمعه شهرستان‌ها، گفت: ۴۶ تریبون نماز جمعه در مازندران فعالیت دارد.
عسکری نیکزاد+عبارت
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
پایه دوازدهم تحصیلی را تکلیفی اجرا کردیم/کمبود ۲۵۸ کلاس درس و ۱۰۰۰ معلم
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: پایه دوازدهم را بدون اینکه به فضا، مدرسین و تجهیزات اضافه شود را تکلیفی اجرا کردیم و در حال حاضر ۲۵۸ کلاس درس و ۲۳۳ کارگاه و حدود هزار معلم در استان کمبود داریم.
عباس موسوی+عبارت
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
دانشگاه علوم پزشکی مازندران
از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعنوان دستگاه اجرایی برتر استان در امر اقامه نماز تقدیر شد
استاندار مازندران و نماینده محترم ولی فقیه در استان از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بابت تلاش های صورت گرفته در امر توسعه و ترویج نماز در این دانشگاه تقدیر کردند.
نماز
پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
شرایط خواندن نماز استیجاری برای اموات
انسان در زمان حیات خویش همواره با آمرزش پروردگار الهی مواجه است، اما خداوند پس از مرگ نیز رحمتش را از بندگان خود قطع نکرده و براساس احکام زیر درب مغفرت الهی خود را بر بندگانش می‌گشاید.