امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۱۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نیروگاه هسته ای نطنز
کریمی قدوسی+عبارت
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
کریمی قدوسی: گزینه رخنه در مسائل حراستی و حفاظتی در مراکز هسته‌ای جمع بندی قطعی ما است
حراست⁩ مراکز هسته‌ای موظف می‌باشند کلیه تجهیزات و ماشین آلات جدید را قبل از ورود به سایتهای ⁧هسته‌ای⁩ اسکن، آزمایش و بررسی کامل نموده تا از ایجاد رخنه نفوذ دشمن برای فرستادن عوامل نفوذی در چهره پیمانکار و مجری طرح مانع ایجاد نمایند.
سیدعباس موسوی+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه/ از توافق امنیتی ایران و سوریه، هجمه‌ها به قرارداد راهبردی تهران و پکن و توضیح درباره حادثه نطنز تا پیگیری پرونده مرگ مشکوک قاضی منصوری
سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای انعقاد تفاهم‌نامه با کشورهای دوست، گفت: هجمه‌ها به توافق ۲۵ ساله ایران با چین قطعا ریشه خارجی دارد و اقدامات گروه‌های ضد انقلاب در این زمینه بر کسی پوشیده نیست.
نیروگاه نطنز+عبارت
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
جزئیات جدید از حادثه نطنز
این تنها گزارش نورنیوز در مورد این حادثه نیست. این سایت نزدیک به شورای‌عالی امنیت ملی روز گذشته در گزارشی دیگر با عنوان آیا اسرائیل وآمریکا حاضر به پذیرش مسوولیت آسیب‌رسانی به مرکز هسته‌ای نطنز هستند با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی با علم به آسیب‌پذیر بودن در قبال پاسخگویی جمهوری اسلامی، اساسا جرات مواجهه مستقیم با ایران را به‌ویژه در موضوع بسیار حساس حمله به مراکز هسته‌ای کشورمان ندارد، احتمال فرضیه «تغییر راهبردی» رویکرد رژیم صهیونیستی برای «تغییر موازنه امنیتی» در منطقه را مطرح کرده است.
صالحی+عبارت
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
روایتی از اظهارات صالحی درباره حادثه نطنز
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت که رئیس سازمان انرژی اتمی در توضیح دلایل حادثه نطنز به اعضای کمیسیون بیان کرد که سناریوهای مختلف در حال بررسی است که نتایج قطعی آن اعلام خواهد شد؛ همچنین گروه‌های کارشناسی از بخش‌های مختلف امنیتی و اطلاعاتی همه جوانب را بررسی کرده‌اند.
نیروگاه هسته ای + عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
علت حادثه در مجتمع غنی‌سازی نطنز مشخص شد
سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت:‌بررسی‌های فنی و امنیتی انجام شده از سوی دستگاه‌های ذیربط ،علت وقوع حادثه در مجتمع غنی‌سازی نطنز را به صورت دقیق مشخص کرده است.
نیروگاه هسته ای + عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
حادثه در یکی از سوله‌های سایت هسته‌ای نطنز
بامداد امروز پنج شنبه به دنبال وقوع حادثه‌ای که چگونگی آن در دست بررسی است یکی از سوله‌های در دست احداث در محوطه باز سایت نطنز دچار آسیب شد.