امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۰۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:وزارت بهداشت
سوخته+عبارت
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
وکیلمان کاری نکرد اما بعدا رئیس آموزش و پرورش ناحیه۲ شد! / از عدم پرداخت دیه تا هزینه های سرسام آور درمان برای دختران سوخته ی مدرسه درودزن
دست‌هایم را دیدم که از شدت سوختگی استخون‌هایش سیاه شده بود، به مادرم گفتم دست‌هایم خوب می‌شود؟ گفت؛ حتما خوب می‌شوند. بعد از آن استخوان‌های سوخته انگشتانم را پدرم با دست‌های خودش به بیمارستان تحویل داد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در بابل خبر داد؛
بارگذاری سامانه جامع در وزارت بهداشت
لاری با بیان اینکه داشتن سامانه جامع در وزارت بهداشت لازم و ضروری است، گفت: امیدوارم بتوانیم تا پایان سال چند فعالیت تعریف کرده و سامانه هوشمند را راه اندازی نماییم، که قابلیت گزارش گیری دانشگاه‌ها را داشته و هر دانشجو و استاد بتواند کارتابل فرهنگی برای خود ایجاد نماید.
علوم پزشکی+عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
برگزاری جلسه هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی مازندران در وزارت بهداشت
جلسه هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی مازندران در محل دبيرخانه مرکزي هيات امناء وزارت بهداشت برگزار شد.
سکته مغزی + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
مردم علائم سکته مغزی را جدی بگیرند؛
هشدار فوری وزارت بهداشت در خصوص یک عامل مهم مرگ و میر سال های اخیر/علائم را جدی بگیرید
مشاور معاون درمان وزارت بهداشت تاکید کرد: با توجه به کاهش سن سکته مغزی در دنیا، مردم باید علائم سکته مغزی را جدی گرفته و در صورت مشاهده آن‌ها برای درمان با اورژانس تماس بگیرند.
وزارت بهداشت + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
۳ مدیر وزارت بهداشت بازداشت شدند + جزئیات
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بازداشت سه مدیر برکنار شده این وزارتخانه را که در هیات امنای ارزی و معاونت توسعه منابع این وزارتخانه به اتهام تخلفات مالی اشتغال داشتند، تایید کرد.
دندانپزشکی+عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
نگاهی به وضعیت بهداشت دهان و دندان در ایران و مازندران به همراه پیامد های آن؛
مازندران رتبه ی سوم کشور در پوسیدگی دندان / بهداشت دهان، از آلزایمر و نازایی تا نزاع و فساد / وضعیت از سال ۶۰ هم بدتر است
این تحقیقات و یافته ها یعنی ۷۰ درصد مردم که به گفته ی عضو شورای عالی نظام پزشکی توانایی مالی برای رفتن به دندانپزشکی را ندارند در معرض بیماری های خطرناکی قرار می گیرند که جبرانش بسیار سخت تر از درمان دندان درد می باشد.
دست+ عبارت
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
چند نابینا در ایران داریم؟
رئیس اداره‌ سلامت چشم و پیشگیری از نابینایی وزارت بهداشت با اشاره به جمعیت ۳۶ میلیونی نابینایان در دنیا گفت: ۷۵۰۰ کودک نابینا و ۸۰ هزار نفر نابینای بالای ۵۰ سال در ایران داریم.
دانش ‌آموز+عبارت
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
چه تغذیه‌ ای برای دانش آموزان مناسب است؟
یک کارشناس تغذیه تاکید کرد: لقمه های خانگی که مادران برای فرزندان خود مهیا می کنند بهترین نوع تغذیه دانش آموزان است.
کتاب + عبارت
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
شناسایی ۲۱۱ دانشجوی تقلبی در وزارت بهداشت
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جزییات شناسایی و برخورد با متخلفین در انتقال و پذیرش دانشجویان گروه علوم پزشکی به داخل کشور خبر داد.
آگهی + عبارت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
دسیسه های خجالت آور به بهانه فروش اعضای بدن!
روی در و دیوارهای برخی خیابان ها آگهی فروش کلیه چسبانده اند و بیانگر آن است که این افراد قصد فروش کلیه خود را دارند ولی برخی افراد سودجو در این بین سوءاستفاده می کنند که وزارت بهداشت پیگیر این مسئله است.
بیمارستان+عبارت
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
اولویت وزارت بهداشت برای بیمارستانهای بابل
توسعه و تجهیز بخش دیالیز‌ بیمارستان‌های بابل در اولویت وزارت بهداشت قرار می‌گیرد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
توضیحات وزارت بهداشت درباره ویروس «نیل‌غربی»
رییس اداره مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت با اشاره به مشاهده ویروس "نیل غربی" در شمال آمریکا، آفریقا و خاورمیانه، با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ موردی از ابتلا به این ویروس در ایران گزارش نشده، تمهیدات وزارت بهداشت برای جلوگیری از بروز و شیوع این بیماری را تشریح کرد.
کارگاد تولید سوسیس
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
کارگاه تولید سوسیس با گوشت گراز در بومهن کشف شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس گفت: حدود ۱۰۰ کیلوگرم گوشت گراز برای تهیه سوسیس و کالباس در کارگاهی غیرمجاز در یک منزل مسکونی واقع در شهر بومهن کشف شد.
انتی بیوتیک
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
استقبال از مرگ با مصرف آنتی‌بیوتیک‌های غیرضروری
در حالی که مصرف خودسرانه آنتی‌بیوتیک‌های قوی شایع شده است و در این میان پزشکان نیز با تجویز اشتباه خود این آنتی‌بیوتیک‌های غیرضروری را برای بیماران تجویز می‌کنند، زنگ خطر خلع سلاح بیماران عفونی نسبت به میکروب‌ها به صدا درآمده است.
تبلیغات
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
تبلیغ کاذب رفع سفیدی مو در صدا و سیما
هر از گاهی تبلیغات اغواگرایانه از صدا و سیما به سبک شبکه های ماهواره ای پخش می‌شود و درست روی نقطه ضعفی دست می‌گذارد که بسیاری از مردم از آن رنج می‌برند. یک روز تبلیغ کرم حلزون، یک روز تبلیغ محصول درمان کننده ریزش مو، یک روز افزایش قد و حالا رفع سفیدی مو.