امروز : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:وزارت بهداشت
ماسک + عبارت
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
توصیه های وزارت بهداشت برای استفاده صحیح از ماسک
سخنگوی وزارت بهداشت توصیه هایی را درباره چگونگی استفاده از ماسک برای پیشگیری از ابتلا به کرونا بیان کرد.
واکسن آنفولانزا+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
زمان و چگونگی توزیع واکسن آنفلوآنزا مشخص شد
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه دو میلیون و پانصد هزار دوز واکسن آنفلوآنزا تحویل معاونت‌های بهداشت سراسر کشور شده است گفت: تزریق رایگان واکسن از فردا برای گروه‌های حساس آغاز می‌شود.
مجلس+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
بیچاره نماینده‌های مجلس بدجوری گیر مردم افتادند!
هنوز موج انتقادات از اختصاص خودروی دناپلاس قسطی به نمایندگان مجلس فروکش نکرده بود که انتشار خبر دیگری در فضای مجازی درباره خرید ۱۵۰۰ واکسن آنفلوآنزا توسط بهداری مجلس شورای اسلامی باردیگر باعث انتقادات شدید شد. افکار عمومی با این سؤال مواجه شده اند که چرا نمایندگان باید بر مردم مقدم باشند!
حریرچی+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
هر فرد کرونایی در یک ماه ۴۳۰ نفر را آلوده خواهد کرد / ۱۰ درصد بستری‌های کرونا فوت می‌کنند
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه اگر فرد مبتلا به کرونا هیچ نکته‌ای را رعایت نکند در یک ماه ۴۳۰ نفر را آلوده خواهد کرد، گفت:۱۰ درصد بستری‌های کرونا فوت می‌کنند.
تخت جمشید+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
تخت جمشید با سالی ۵ میلیون تومان اداره می‌شود!
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با گلایه از وضعیت بودجه این وزارتخانه گفت: برای اداره ۳۲ هزار اثر ثبت شده کشور تنها میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شده است مثلا تخت جمشید را با ۵ میلیون تومان اداره می‌کنیم!
کنکور+عبارت
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
پرونده ویژه عبارت از بررسی حواشی برگزاری یک آزمون ۵۱ ساله در ایران؛
«ک» مثل کنکور، «ک» مثل کرونا
دانش آموزانی که امسال تحت تاثیر شرایط کرونایی مدارس و از سوی دیگر تعطیلات طولانی مدت قبل از آن به دلایلی همچون آلودگی هوا، نگرانی‌های خاصی در بحث امتحانات نهایی و محتوای آموزش ندیده داشتند، حالا با پشت سر گذاشتن ماجرای امتحانات نهایی این‌بار گرفتار بلاتکلیفی کنکوری شدند.
کنکور + عبارت
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹
آب پاکی وزارت بهداشت روی دست مخالفان برگزاری کنکور/ هیچ آزمونی به تعویق نمی افتد
مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر این که مخالفان برگزاری کنکور به جای تلاش برای تعویق، دنبال راهکارهایی برای برگزاری بهتر این آزمون باشند، گفت: با توجه به اینکه تصویر روشنی از ادامه روند شیوع کرونا در کشور وجود ندارد، بنابراین ما نمی‌توانیم هیچ کدام از آزمون های سال ۹۹ را به تعویق بیندازیم.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: تخمین زده می شود ۲۵ میلیون ایرانی به کرونا مبتلا شده‌اند / موج دوم کرونا بخاطر عروسی و عزا و ریختن ترس مردم بود / ۳۵ میلیون نفر دیگر در معرض ابتلا هستند
رییس جمهوری گفت: راهی جز اینکه دست به دست هم دهیم و زنجیره ابتلا به کرونا را قطع کنیم، وجود ندارد تا بتوانیم شرایط را برای کشور و ساماندهی محیط بهداشتی و فعالیت‌های مورد نیاز آماده کنیم.
کرونا+عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
رشد نگران کننده شمار بیماران کرونایی جوان و میانسال در مازندران
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، افزایش شمار بیماران بستری و رشد بیماران کرونایی جوان و میانسال را در مازندران نگران کننده و نشانه ساده انگاری این بیماری دانست.
دفترچه بیمه+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
حذف دفترچه‌های بیمه تا ۵ ماه دیگر
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از حذف دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی طی ۵ ماه آینده خبر داد.
کنکور + عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
تکلیف زمان برگزاری کنکورهای ۹۹/ جلسه وزیر بهداشت و علوم بی‌نتیجه بود
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تکلیف زمان برگزاری آزمون‌های سراسری ۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به زودی مشخص می‌شود.
حریرچی+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
وزارت بهداشت: نمی‌توانیم دانشگاه‌ها را تعطیل کنیم/ امتحانات برگزار می شود
معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مردم مطمئن باشند امتحانات با شرایط مناسب برگزار خواهد شد، گفت: نمی‌توانیم دانشگاهها را تعطیل کنیم و باید به این موضوع متعادل نگاه کنیم.
وام دانشجویی+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
افزایش مبلغ وام‌های دانشجویی
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت افزایش حدود ۲۰ تا ۳۰ درصدی مبلغ وام‌های دانشجویی در سال جاری خبر داد و گفت: برخی وام‌ها با درصد بیشتری افزایش خواهند یافت.
کرونا+واکسن+عبارت
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
وزارت بهداشت: ساخت واکسن ایرانی کرونا همپای دنیا
سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه دانش فنی ساخت واکسن کرونا در ایران نیز پا به پای دنیا جلو می‌رود و وزیر بهداشت مستقیما بر این موضوع نظارت دارد، گفت: با این حال اگر واکسنی در کشورهای دیگر ساخته شود و مورد تایید سازمان جهانی بهداشت باشد، قطعا ما نیز از آن استقبال خواهیم کرد.
دکتر علیرضا رییسی+عبارت
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
جزییات اجباری شدن "ماسک"/ تخلفات کرونایی را به ۱۹۰ گزارش دهید
معاون بهداشت وزارت بهداشت استفاده از ماسک‌ را ارزان‌ترین و موثرترین راه در پیشگیری از ابتلا به کرونا خواند و در عین حال گفت: حتی اگر تا دو ماه دیگر واکسن کرونا در اروپا و آمریکا تولید شود که نمی‌شود، اما این واکسن تا یک سال دیگر به دست ما نخواهد رسید.