امروز : جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۵۰ AM
آخرین اخبار:
با دستور رئیس جمهورصورت گرفت / اعمال محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر بحرانی/ کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان مهلت ۱۵ روزه حسین زادگان برای تعیین تکلیف معادن غیرفعال مازندران / سلب صلاحیت و واگذاری ۲۲ معدن در استان تداوم وضعیت قرمز کرونایی در استان / نماز جمعه این هفته تنها در یک شهر مازندران برگزار می‌شود سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه! بیش از ۱۲ هزار مازندرانی وارد سامانه طرح اقدام ملی مسکن شدند / پنج هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط در انتظار تحویل مسکن / دولت چه تسهیلاتی برای مسکن ملی در نظر گرفته است؟ ماجرای مرگ خبرساز یک دانش‌آموز ۱۳ساله دیگر این بار در ارومیه / آموزش مجازی و حواشی آن همچنان ادامه دارد آیا روبات‌ها جایگزین قضات خواهند شد؟ آخرین جزئیات از پرداخت یارانه جدید به ۶۰ میلیون ایرانی جریمه ۱۰۰ هزار تومانی برای فیلمبرداری در هنگام رانندگی! روحانی: ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر یا مشکل دارد یا متقاضی ندارد / ادامه سیاست احیای بافت‌های فرسوده / ۵۲ هزار واحد مسکونی امروز تحویل داده شد / مسکن باید توسط مردم ساخته شود نه دولت
نتیجه جستجوی کلیدواژه:ویدئو عبارت
مرتضی کیوان+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
به یاد مرتضی کیوان در سالروز تیربارانش با صدای احمد شاملو؛
مرتضی کیوان که بود و چرا انقدر در دل هنرمندان و روشنفکران ماندگار شد
مرتضی کیوان شاعر، منتقد هنری، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی عضو حزب توده ایران بود. مرتضی کیوان در روزهای پس از کودتای ۲۸ مرداد، در حالی که سه تن از نظامیان فراری سازمان نظامی حزب توده را در خانه خود پنهان کرده‌بود، دستگیر[۱] و به جرم «خیانت»، در ۲۷ مهر ۱۳۳۳، در زندان قصر تیرباران شد.
کرونا+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
در یک دقیقه ببینید؛
بلایی که کرونا سر اعصاب و روان مردم آورده و راه‌حل‌های روانشناسان برای محفاظت از خود
همه می دانیم که جامعه فشار زیادی به برخی از اقشار آورده و ماحصل آن چیزی جز «بیرون ریزی هیجانی» افراد نیست که این روزها بیش از پیش شاهد آن هستیم. آن چیزی که امروز به عنوان خشم، پرخاشگری یا کودک آزاری از آن نام می بیریم در واقع می تواند نداشتن «تاب آوری» در افراد جامعه نامگذاری شود.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
در یک دقیقه ببینید؛
ماجرای درخواست اعدام حسن روحانی و مهمترین واکنش‌ها به آن
هجمه‌های جدید علیه دولت و رئیس جمهور در حالی انجام شد که چندی قبل و در پی تشدید حملات دیگری به دولت دوازدهم، روحانی خطاب به مخالفان دولتش گفته بود: «از همه آنهایی که بیرون صحنه تصمیم‌گیری هستند که البته ممکن است مقامی داشته باشند یا دو سه ماه آینده مقامی پیدا کنند خواهش می‌کنم که کمک کنند. شرایط ما شرایط مرید جمع‌کردن نیست. شرایط ما شرایط جنگ سیاسی نیست.»
استرداد+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
مروری بر جنجالی‌ترین استردادهای ایران به بهانه دستگیری و استرداد مدیرعامل بانک سرمایه؛
از دستگیری در آسمان و عملیات فریب در عراق تا استرداد الکس و سلاطین اقتصادی
دراین ویدئوی ۲ دقیقه‌ای مروری داشته‌ایم بر مهمترین و جنجالی‌ترین دستگیری‌ و استردادهای مجرمین اقتصادی و امنیتی توسط ایران
فوتوتیتر+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
میزان انتظار افراد با مشاغل مختلف در شهر ساری برای خانه‌دار شدن
در این گزارش ویدیویی شهر ساری بعنوان نمونه استان مازندران در نظر گرفته شده تا بررسی شود مشاغل مختلف با متوسط درآمد ماهیانه خود، چقدر باید برای صاحبخانه شدن منتظر بمانند.
ساری+عبارت
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹
کمتر از یک سال و نیم به رویداد بزرگ فرهنگی ساری ۲۰۲۲ باقی مانده؛
مروری کوتاه بر برخی از جاذبه های گردشگری ساری پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو
ساری ۲۰۲۲ تنها در حد یک جمله فریز شده است. البته با رونمایی از لوگو افتضاح و خجالت‌آور این رویداد می‌شد حدس زد: سالی که نکوست از بهارش پیداست.
اکبر طبری+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
پرونده اکبر طبری یا ماجرای خون و خیانت
رأی پرونده اکبر طبری و دیگر متهمان صادر شد و بر اساس آن معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه به ۳۱ سال حبس تعزیری و ضبط اموال محکوک شد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
وقتی رقیب دست به کثافت‌کاری می‌زند
این ویدئو نمونه‌ای است روشن بر اثبات تحلیل دیروز عبارت درباره چرایی ناکامی دولت روحانی در بیان دستآوردهایش. نمونه‌ای که نشان می‌دهد منتقدان روحانی و تفکر نزدیک به رواداری و میانه‌روی در کشور حاضرند برای تخریب دولت آنهم در شرایط دشوار تحریم‌های بی‌سابقه که قوه مجریه بیش از هرزمان دیگری نیازمند حمایت مردمی و سیاسی است، دست به هر کاری بزنند. حتی توهین همزمان به مردم و دولت با دروغ پردازی!
محمدرضا جابری+عبارت
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
ماجرای پدیده زشتی بنام محمدرضا جابری در دو دقیقه
در این ویدئو از آغاز انتشار ویدیویی توهین آمیز توسط گردشگری تهرانی تا دستگیری وی را مشاهده میکنید. مسافری که زشت‌ترین الفاظ و القاب را نثار مردم مازندران کرد و داغی را تازه نمود که مردم این استان سالهاست از رواج بی پرده آن دلگیرند. توهین به لهجه، هویت و سنت‌های مردم مازندران ابتدا با شوخی‌های دم دستی آغاز شد و حالا به رکیک ترین حالت خود رسیده است.
حجت الاسلام روح الله حسینیان+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
مراسم دفن و نماز بر پیکر روح‌الله حسینیان
حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان در سال ۱۳۳۴ در شهرستان آباده استان فارس متولد شد. او از آغاز دهه ۶۰ وارد دستگاه قضایی کشور شد و به سمت قائم مقام دادستانی انقلاب در مشهد و سپس دادستانی در دادگاه انقلاب تهران رسید. او همچنین ریاست یکی از شعب دادگاه ویژه روحانیت تهران را هم در کارنامه خود دارد. در سال ۱۳۷۶ وی پس از سیدحمید روحانی به ریاست مرکز اسناد انقلاب اسلامی رسید و در سال ۱۳۸۴ به عنوان مشاور سیاسی و امنیتی محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری وقت منصوب شد. نمایندگی تهران در مجالس هشتم و نهم نیز از دیگر تجربیات وی است.
اعتیاد در مازندران +عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
آخرین آمار رسمی اعتیاد در مازندران
افزایش اعتیاد در بین زنان و نوجوانان و افزایش بی‌وقفه آمار شیوع از دهه شصت به بعد نگرانی‌ها درباره این درد مزمن و خطرناک را افزایش داده است. در این گزارش ویدیویی آمار ارائه شده توسط احمد مظفری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران را در گفتگو با عبارت از نظر می گذرانید
صنایع چوب و کاغذ مازندران+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
دانشگاه آزاد مازندران مشتری جدید صنایع چوب و کاغذ / ماجرای واگذاری بزرگترین کارخانه کاغذ خاورمیانه
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از تمایل این دانشگاه برای خرید کارخانه چوب و کاغذ مازندران خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بحث واگذاری این کارخانه مطرح است این اراده در دانشگاه آزاد اسلامی استان برای خرید وجود دارد. به این بهانه گذری کوتاه کرده‌ایم بر ماجرای واگذاری بزرگترین کارخانه کاغذ خاورمیانه و چالش‌های فراوان آن.