امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۱۲ PM
آخرین اخبار:
کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در نکا / بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد / دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل در بابلسر / کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور اخبار دروغین و شایعات خطرناک در مورد پیشگیری و درمان کرونا / با ارزش ترین گیاه دارویی را بشناسید / راه حل های طلایی برای ریزش و نازکی موها / کشف دارویی که می‌تواند کرونا را درمان کند سازندگي پس از غبار كرونا تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم! ۲۴۸۳ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۶۰۳ نفر رسید پیام قدردانی حسین زادگان از جوانان به مناسبت روز جوان بازگشت ساعت کاری ادارات به ۷ صبح الی ۱۴ از ۲۳ فروردین / تعطیلی مشاغل پرریسک و ممنوعیت تردد بین استان ها تا ۳۰ فروردین / مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین تعطیل است / هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد تَرَک روی کاسه ی صبر کسبه اختلافات با قرنطینه ایجاد نشد، آشکار شد / بیرون ریزی هیجانی نتیجه گذر از یک سال دشوار / تاب آوری مردم روز به روز پایین تر می آید / سبک جدید زندگی، راهگشای ما در جهان پس از کرونا جوان ایرانی و فقدان رویای ایرانی
نتیجه جستجوی کلیدواژه:پرواز
اسلامی+عبارت
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
تشریح دلایل پرواز ماهان به چین از زبان وزیر راه / مصوبات ستاد کرونا برای زیان حمل و نقل عمومی و دیگر فعالان اقتصادی
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کاهش ۷۰ درصدی حمل و نقل عمومی و کنسل شدن ۵۰۰ هزار بلیت قطار و هواپیما، دلایل پرواز ماهان به چین و دیگر کشورها در این روزها را تشریح کرد.
هواپیما + ماهان + عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
نقش «ماهان» در پرونده کرونا در ایران چیست؟ / از حمل قطعات خودرو با هواپيماي مسافري ماهان بدون اجازه ترخيص تا استفاده نکردن از ماسک و دستکش براي تيم پرواز
با توجه به حجم دغدغه‌هایی که در رابطه با فعالیت‌های ماهان ایر در ماه‌های اخیر ایجاد شده، آیا ضروری نیست نهاد‌های نظارتی برای شفاف‌سازی در این زمینه ورود کنند؟
هواپیمایی ماهان+عبارت
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
چرا «ماهان» بعد از دستور توقف، ۹ پرواز به چین داشت؟
هواپیمایی ماهان ضمن تایید انجام ۴ پرواز باری به مقصد دو شهر «شانگهای» و «پکن» و همچنین پنج پرواز مسافری بعد از دستور توقف پرواز‌ها به چین، اطلاع داد که اکنون این شرکت پرواز برنامه‌ای مسافربری به مقصد چین ندارد.
حشمت الله فلاحت پیشه+عبارت
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
عضو کمیسیون امنیت ملی: چرا مسافران چینی را در زمان شیوع کرونا جابجا کردیم؟/ نام ایران به یکباره در زمره ۳ کشور آلوده قرار گرفت
یک عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: کارگران چینی در قم را دیدیم اما اقدامی صورت نگرفت و به گونه‌ای این ملاحظات ادامه پیدا کرد که به یکباره الان نام ایران در زمره سه کشور آلوده قرار گرفته است.
محمد اسلامی+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
بازدید وزیر از باند جدید فرودگاه رامسر / از این پس ایرباس هم در رامسر می نشیند
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه‌اندازی باند جدید فرودگاه رامسر گفت: این شهرستان با توجه به ظرفیتهای گردشگری قابلیت تبدیل به قطب گردشگری بین‌المللی را در استان مازندران دارد.
هواپیما +عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
پرواز مستقیم ماهان به قلب کرونا +عکس
مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار سلامت ایرنا گفت: تعدادی از پزشکان عفونی و تیم عملیات ویژه اورژانس در این پرواز حضور دارند.
هواپیما بلیط پرواز + عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
پرواز های چین به ایران همچنان ادامه دارد / امروز هم ۳ پرواز به زمین نشست
در حالی که ۴۸ ساعت از صدور دستور توقف پروازهای رفت و برگشت به چین از سوی معاون اول رئیس جمهور به وزارت راه و شهرسازی می‌گذرد، امروز هم سه پرواز از چین به ایران وارد شد.
فرودگاه رامسر+عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
دو مسیر پروازی در مازندران لغو شد
مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های مازندران از لغو پروازهای اصفهان به رامسر و عسلویه به ساری به دلیل بدی آب و هوای فرودگاه‌های مبدا خبر داد.
سقوط+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
مسئولی که باید پروازها را لغو می‌کرد بشناسید + عکس
برای بسیاری سوال است که کدام نهاد یا مسئول باید این پرواز‌ها را کنسل می‌کرد که جستجوی قانون هواپیمایی کشوری پاسخ این سوال را می‌دهد.
فرودگاه+عبارت
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
پرواز‌های دوشنبه ۲ دی ماه فرودگاه‌های مازندران
پرواز‌های روز دوشنبه ۲ دی ماه از فرودگاه‌های مازندران به این شرح است.
پرواز هواپیما + عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
پرواز‌های شنبه ۲۳ آذر ماه فرودگاه‌های مازندران
برنامه پرواز فرودگاه‌های مازندران را در عبارت مشاهده کنید.
پرواز هواپیما + عبارت
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
پرواز‌های دوشنبه ۱۸ آذرماه فرودگاه‌های مازندران
برنامه پرواز فرودگاه‌های مازندران را درعبارت مشاهده کنید.
پرواز هواپیما + عبارت
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
پرواز‌های شنبه ۱۶ آذرماه فرودگاه‌های مازندران
برنامه پرواز فرودگاه‌های مازندران را در عبارت مشاهده کنید.
پرواز هواپیما + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
پرواز‌های پنجشنبه ۱۴ آذرماه فرودگاه‌های مازندران
برنامه پرواز فرودگاه‌های مازندران را درعبارت مشاهده کنید.
پرواز هواپیما + عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
پرواز‌های سه شنبه ۱۲ آذرماه فرودگاه‌های مازندران
برنامه پرواز فرودگاه‌های مازندران را در باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.