امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:پرونده اکبر طبری
پرونده+دادگاه+عبارت
جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹
دستگیری کلاهبردار هزار چهره مازندران / روایتی از قلع و قمع طبری های دیگر در دوران آیت الله رییسی
در سال ۹۴ به محض اینکه شورای حفظ حقوق بیت المال استان مازندران ، متهم را فاقد اهلیت قانونی تشخیص داد شکایت هایی از سوی برخی افراد مالباخته و بعضی از دستگاههای نظارتی علیه وی مطرح و الف- ر تحت تعقیب قرار گرفت پس از ۸ ماه تعقیب و گریز، خبر بازداشت الف-ر به عنوان "دستگیری کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی مازندران" سرتیتر اخبار خبرگزاری های معتبر ازجمله سایت اینترنتی ناجا قرار گرفت و حتی بخش خبری ساعت ۲۰ شبکه بین المللی خبر نیز اقدام به انتشار آن کرد .
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
وصیتنامه واتس‌آپی قاضی منصوری/ حرفهای تازه درباره پرونده خودکشی او
پرونده قاضی منصوری و مرگ او دوباره چند روزی است که به صدر اخبار آمده؛ مصاحبه‌ روزهای اخیر سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی به عنوان وکیل خانواده منصوری و صحبت از همراهی زنی در روزهای پایانی زندگی آقای قاضی و البته اظهارات تازه‌تر برادر قاضی درگذشته، بار دیگر ابهاماتی را درباره چگونگی مرگ منصوری زنده کرده است.
قاضی منصوری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
خانم همراه قاضی منصوری در رومانی و آلمان چه کسی بود؟
ایشان خانمی است که در زمان فعالیت قاضی منصوری به عنوان معاون دادستان به عنوان رئیس دفتر ایشان فعالیت می‌کرده است. این خانم همراه ایشان در زمانی که به عنوان رئیس هیات تخلفات منصوب شدند به سازمان برنامه رفتند و آنجا مشغول بودند و این خانم در این مسافرت همراه ایشان بوده است.
ضرغامی+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
حمله شدید ضرغامی به آملی‌لاریجانی در تقاطع اصحاب قدرت و ثروت / اکبر طبری مشتِ نمونه خروار
رئیس سابق صداوسیما گفت: «خطر بزرگ امروز، تقاطع اصحاب قدرت و ثروت است. در سال‌های اخیر، این دو جریان همدیگر را به خوبی پیدا کرده‌اند. اکبر طبری فقط یک نمونه از آن است».
اکبر طبری+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
تکذیب بازداشت طبری در خانه آملی لاریجانی / حضور ۵۰ نفر برای بازداشت وی داستان سرایی است
به گفته یک منبع ‌آگاه، بازداشت اکبر طبری طبق روال معمول انجام شده است و داستان دستگیری در خانه یکی از مسئولان کذب است.
اکبر طبری+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
نامه طبری از ‌ زندان اوین: در حالی که در منزل آقای آملی لاریجانی مهمان بودم بازداشتم کردند/ کار۲۰ساله من در دادگستری از ۱۰۰سال قبلش بیشتر است / تنها گناه من خدمت صادقانه بود!
در پی انتشار گزارشی در روزنامه «شرق» شماره ۳۸۶۰ در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ با تیتر «برگ جدیدی از تخلفات در لواسان»، اکبر طبری، از مسئولان سابق قوه ‌قضائیه که این روزها در زندان اوین به سر می‌برد، جوابیه‌ای برای «شرق» فرستاده است .
حسین فریدون+عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
حسین فریدون دست به قلم شد / نه طبری را می شناسم و نه محمد امامی
حسین فریدون در نامه ای تلاش یک روزنامه برای مرتبط ساختن نام وی با پرونده های دو متهم را پرونده سازی تازه این روزنامه دانست و در جوابیه ای برای روزنامه مذکور تاکید کرد که جستجوی نام من در هر پرونده‌ای نتیجه‌ای نخواهد داشت چرا که من نه امامی را می‌شناسم و نه طبری را که کنار گوش دوستان این روزنامه بود و نمی‌خواستند او را ببینند و جرأت نمی‌کردند درباره او افشاگری کنند.
قاضی منصوری+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
مرگ مشکوک قاضی جنجالی همچنان در هاله ای از ابهام / برادر قاضی منصوری: هیچ‌ فیلمی که نشانگر خودکشی باشد، به ایران ارسال نشده
برادر قاضی منصوری گفت: هیچ گونه فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری در هتل دوک رومانی باشد، به ایران ارسال نشده است.
اکبر طبری+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
پرونده اکبر طبری یا ماجرای خون و خیانت
رأی پرونده اکبر طبری و دیگر متهمان صادر شد و بر اساس آن معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه به ۳۱ سال حبس تعزیری و ضبط اموال محکوک شد.
اکبر طبری+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
طبری ۱۰ عنوان اتهامی داشت که در ۸ مورد مجرم شناخته شد؛
رای جنجالی ترین پرونده فساد مالی بالاخره اعلام شد / ۳۱ سال حبس و ضبط اموال در انتظار اکبر طبری
سخنگوی قوه قضائیه از صدور رأی پرونده اکبر طبری و دیگر متهمان این پرونده خبر داد و گفت: رأی غیرقطعی و قابل فرجام‌خواهی در دیوان عالی کشور است.
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
راز‌های مرگ مشکوک یک قاضی از بخارست تا تهران
منصوری متهم پرونده فساد در دستگاه قضا بود و با توجه به جایگاه و قدرتی که داشت، اعمال نفوذ او در پرونده‌های بزرگ اقتصادی، هدایتگر یک جریان بی‌عدالتی بود که با مرگ او شاید هرگز این جریان شناسایی نشود؛ البته ممکن است دستگاه قضا با ادامه تحقیقات در پرونده او، به مرتبطان و همراهانش دست یابد؛ هرچند پرونده اتهامات او با مرگش مختومه شده، اما اگر مدارکی از همدستانش باشد، باید انتظار پیگیری داشت.
برادر غلامرضا منصوری +عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
برادر قاضی منصوری: خودکشی برادرم را قویاً رد می کنیم/ سفیر ایران در رومانی مانع بازگشت قاضی منصوری به کشور شد و باید محاکمه شود
برادر قاضی منصوری گفت: تمام اطلاعاتی که ما در مورد حاج آقا داریم اطلاعاتی است که از رسانه ملی پخش می شود و تا الان چون پرونده نیامده بود و به دادگاه قتل که مراجعه کردیم و اعلام کردند که جنازه آمده، گفتیم که ظاهرا گزارشی هم همراه جنازه آمده است اما اعلام کردند که این گزارش چند صفحه است و فقط مربوط به نقل و انتقال جسد بود و در مورد چگونگی کار و گزارش حادثه چیزی نفرستاده بودند.
اکبر طبری+عبارت
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
آخرین دفاع اکبر طبری: تمام اتهاماتم را رد می‌کنم
متهم طبری در دفاعیات خود ضمن رد تمام اتهامات خود گفت: من تمام ۱۶ اتهامی که در کیفرخواست آمده است را رد می‌کنم. آخرین دفاع را وکیلم انجام می‌دهد، چون من حقوقی نیستم و از مسائل حقوقی چیزی نمی‌دانم.
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
قاضی منصوری در مشهد به خاک سپرده شد + عکس
خواهرزاده غلامرضا منصوری از خاکسپاری دایی خود در شهر مشهد خبر داد.