امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۰۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:پسماند شهرداری ساری
رویداد مدیریت پسماند و محیط زیست استان مازندران+عبارت
جمعه ۱۰ آیان ۱۳۹۸
ماجرای رویدادی منحصربه‌فرد با ابتکار و اصرار استاندار مازندران؛
فرصت یک هفته‌ای حسین زادگان به شهرداران گرفتار زباله / نخستین رویداد مدیریت پسماند و محیط زیست استان به زودی / پای صندوق نوآوری و شکوفایی به مازندران باز شد / دستور ویژه استاندار به معاون عمرانی و ۵ مدیرکل
حسین زادگان در این جلسه با بیان اینکه معضل زباله غیر قابل تحمل شده و باید یکبار برای همیشه همه جدی باشیم و از حرف زدن دست برداریم تاکید کرد: کاغذ بازی های اضافه را حذف کردم و به جای در دست اقدام ها، اقدامات صورت گرفته را قبول میکنم. بنابراین کار شبانه روزی و استفاده بهینه از فرصت ها باید روالی جدی باشد.
حجت الاسلام اکبری+عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
ارجاع پرونده سازمان عمران شهرداری ساری به قوه قضائیه/ورود دادگستری به بحث پسماند مازندران
رئیس کل دادگستری مازندران در ارتباط با پرونده سازمان عمران شهرداری ساری گفت: پرونده قبل از حضور بنده به استان با قرار عدم صلاحیت به قوه قضائیه ارسال و ما اطلاعی از آن نداریم.
پسماند+عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
عباس زارع دبیر شورای اطلاع رسانی استان مازندران در گفتگو با عبارت اعلام کرد؛
اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای حل معضل پسماند مازندران / پیگیری های مردم و مسئولین نتیجه داد
تخصیص بودجه برای افزایش سرعت پروژه های پسماند استان نشان دهنده ی این موضوع است که دولت نیز به اهمیت این مسئله در استان های شمالی و به ویژه مازندران پی برده و روزهای آفتابی برای حل معضل زباله مازندران فرا رسیده.
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸
آغاز به کار دور جدید شورای اطلاع رسانی مازندران؛
از ماجرای ایسنا و بی بی سی تا لو دادن مديران بی عرضه در شورای اداری استان / حسن نژاد: رسانه‌ها تحلیل کنند/ زارع: قرار نیست دخالت کنیم
مراسم افتتاحیه دبیرخانه و نشست شورای اطلاع رسانی استان مازندران ظهر امروز ۶ مهرماه، به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد. اطلاع رسانی صحیح می تواند اولین گام در جهت ایجاد شفافیت بین مردم و دستگاه های دولتی و از این جهت حائز اهمیت فراوانی باشد.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
سازمان هاي تابعه شهرداري در يك نگاه؛
همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان
فعاليت ها و خدمت رساني سازمان هاي تابعه شهرداري ساري در جهت توسعه شهر و رفاه شهروندان با رويكرد مردم مداري و پاسخگويي به نياز شهروندان ادامه دارد.