امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۲۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:پهلوی
شناسنامه قدیمی+عبارت
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
قانونی برای نام خانوادگی ایرانیان
«نزدیک به ۹۰ سال دور شده‌ایم از روزگاری که تمام هویت یک فرد در برگه‌ای در انتهای قرآن ثبت می‌شد و شاید تا سال‌ها کسی آن را مرور نمی‌کرد تا تاریخ تولد او را به خاطر آورد، هویتی که با قانون جدید قدم در راه هوشمند شدن گذاشت.» قانونی برای نام خانوادگی ایرانیان
رضاخان+عبارت
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
ماجرای جذاب ساخت راه‌آهن شمال به جنوب در هشتاد و سومین بهار رویای رضاخانی؛
تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم!
۸۳ سال پیش در چنین بهاری بود که ایرانی ها آستین همت را برای بزرگترین طرح توسعه راه در تاریخ ایران بالا زدند و راه آهن شمال را به جنوب ساختند.
رضا غفاری+عبارت
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به بهانه بزرگداشت روز جمهوری اسلامی
در آغازین روزهای سال جهش تولید، رضا غفاری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت ۱۲ فروردین (روز جمهوری اسلامی)، پیام تبریکی صادر نمود.
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
سومین بسته ویژه خبری عبارت؛
بهم خوردن جلسه انتخاباتی کاندیدای مازندرانی به خاطر شاسی بلند / دستگیری مقام مسئول مازندرانی به اتهام فساد / جزئیات جدید مصادره زمین های پهلوی در مازندران / آغاز برکناری آقای شهردار
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
دریای خزر+عبارت
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
میراث پهلوی از دریای خزر؛ از ادعا تا واقعیت
یک سال پس از امضای کنوانسیون مربوط به رژیم حقوقی دریای خزر، در حالی مسائل مربوط به این دریا و به‌ویژه سهم ایران از آن، باردیگر در عرصه رسانه‌ای و سیاسی مطرح شده است که بنابر تأکید وزارت خارجه کشورمان، هیچ‌گونه تحول جدیدی در این عرصه روی نداده است.
حمام+عبارت
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷
عکس/ مردم در صف حمام!
صفحه اینستاگرمی پهلوی‌ایران تصویری از صف طولانی حمام در دوران پهلوی را انتشار داد